Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

týpek: pošli my foto dalšich takich hodiniek a potom možete mať pripomienky

 

Já už nemám sílu mu cokoliv psát...

Na neslušnost jsem si trochu zvykl. Dost lidí nepozdraví a ani se nepředstaví. Ovšem v poslední době pozoruji narůstání agresivity prodávajících...

 

Jsem nasranej. Jsem doma s malou na paragrafu a domovník přišel podepsat nějaké lejstro, ani nevím co. Věřím mu. :D Při tom jsem slyšel jak někdo na schodech chrápe.  On to byl bezdomovec. Tak jsem na něho slušně a on, že už teda jde ať mu uvolním schodiště. ŘÍkám, co? Tak jsem zvýšil hlas a on, že co si to dovoluji a proč mu nevykám. Kua, tak kde už jsme. 

 

Takový zvláštní brus na těch nožkách. :D

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na neslušnost jsem si trochu zvykl. Dost lidí nepozdraví a ani se nepředstaví. Ovšem v poslední době pozoruji narůstání agresivity prodávajících...

 

Jsem nasranej. Jsem doma s malou na paragrafu a domovník přišel podepsat nějaké lejstro, ani nevím co. Věřím mu. :D Při tom jsem slyšel jak někdo na schodech chrápe.  On to byl bezdomovec. Tak jsem na něho slušně a on, že už teda jde ať mu uvolním schodiště. ŘÍkám, co? Tak jsem zvýšil hlas a on, že co si to dovoluji a proč mu nevykám. Kua, tak kde už jsme. 

 

Takový zvláštní brus na těch nožkách. :D

I tady na fóru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem měl za celou dobu asi dva problémy z toho byl opravdový exces pouze v jednom případě. Ten člen už není členem. Mám na mysli toho čeho se vlákno týká: Aukro, Bazos, Sbazar, atd. 

Už jsem se bál, že se tento nešvar rozšířil i sem :-).

Přes uvedené portály jsem několikrát prodával - pozdrav a poděkování jsou pro spoustu kupujících neznámé pojmy. A jednou jsem byl poslán do p*dele, když jsem odmítl slevit víc jak 50 %  :death:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatujete týpka, který na bazoši nabízel Vostoky za 12 000 euro?

 

pepyczek: Zdravím,

děkuji, že jste mě v neděli ránu hezky pobavil:D.

Tyto hodinky (Vostok Amphibia) mají cenu maximálně 80 euro, takže být Vámi bych cenu upravil, ať se Vám lidé nesmějí.

Stačí si něco o té značce najít na googlu...

P.

týpek: pošli my foto dalšich takich hodiniek a potom možete mať pripomienky

 

Já už nemám sílu mu cokoliv psát...

Ja mu tyhle strelim za 5K eur. At ma doma dvojcata. :)

 

https://www.nejpanskehodinky.cz/vostok-amphibia/amfibia-vostok-military-paragani-green/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se bál, že se tento nešvar rozšířil i sem :-).

Přes uvedené portály jsem několikrát prodával - pozdrav a poděkování jsou pro spoustu kupujících neznámé pojmy. A jednou jsem byl poslán do p*dele, když jsem odmítl slevit víc jak 50 %  :death:.

Tady je to opravdu spíš příjemná záležitost. 

 

Zkus to. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli je to vyloženě pro zasmání...

 

https://www.sbazar.cz/petr.novosicky/detail/48942634-rolex-submariner

Hmmm, treba ja, jakozto naprosty laik bych si podle fotek myslel, ze jsou origo. Pokud by tam byla nejaka "normalni" cena... :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli je to vyloženě pro zasmání...

 

https://www.sbazar.cz/petr.novosicky/detail/48942634-rolex-submariner

 

Je to nejaké čudné, napr. na jednej fotke je hnedá, na iných zelená pečať... Sú to dve rôzne hodinky, vyzerajú ok, ale či predáva to čo je na fotkách???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny z pozůstalosti, jakožto tradičního zdroje (dojebaných) fejků:

 

post-36202-0-61148200-1548675538_thumb.jpg

 

Staré hodinky OMEGA - CHRONOMETRE - AUTOMATIC - nález z pozůstalosti. Stav pěkný zachovalý , funkční. - Velikost  cca bez korunky 43mm - Vše dle níže detailní foto.

 

https://aukro.cz/stare-hodinky-omega-chronometre-automatic-6941885396

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...