Přejít na obsah

Laco Flieger, Archimede Pilot H


Ronin13

Doporučené příspěvky

Nejdříve jsem chtěl B uhr. Srovnával jsem si různé značky. Došel jsem k závěru že stowa je pro mne top. Archimede mi neseděly rozměry a mají příliš subtilní "nožky" v proporci s ciferníkem. Laco mi nesedí vůbec, úprava pouzdra se mi vůbec nelíbí. Stowa jsem zvolil jako nejlepší volbu. Pak jsem začal řešit jaké Stowa. Nakonec jsem zjistil že potřebuji MO :suicide_anim: . a místo Buhr stowa... vintage zenith special, nebo něco podobného (cenově to vyjde podobně když máš kliku). Popř. k tomu něco od Sinn, jako aletrnativu v modernějším hávu.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdříve jsem chtěl B uhr. Srovnával jsem si různé značky. Došel jsem k závěru že stowa je pro mne top. Archimede mi neseděly rozměry a mají příliš subtilní "nožky" v proporci s ciferníkem. Laco mi nesedí vůbec, úprava pouzdra se mi vůbec nelíbí. Stowa jsem zvolil jako nejlepší volbu. Pak jsem začal řešit jaké Stowa. Nakonec jsem zjistil že potřebuji MO :suicide_anim: . a místo Buhr stowa... vintage zenith special, nebo něco podobného (cenově to vyjde podobně když máš kliku). Popř. k tomu něco od Sinn, jako aletrnativu v modernějším hávu.

 

Ten Zenith oje je už hodně důchodcovskej styl.. ale proti gustu žádný dišptutát. Každopádně ze těchto hodinek Stowa je nejvíc elegantní provedení B-Uhr. Ten Sinn je taky zajímajej, pěknej je chronograph co dělali pro Bundeswehr. Jinak ceny celkem přívětivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem po celkem dlouhem rozvazovani mezi Archimede, Steinhart, Laco a Stowa, zvolil Laco 42 v automatu a musim rict, ze volby nelituju.

 

 

Posted Image

 

 

moc pěkný, já jsem po dlouhém zvažování nakonec letecký hodinky nekoupil, asi to vidím spíš jako až druhé hodinky, přeci jen nejsou tak univerzální..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

moc pěkný, já jsem po dlouhém zvažování nakonec letecký hodinky nekoupil, asi to vidím spíš jako až druhé hodinky, přeci jen nejsou tak univerzální..

 

zajímalo by mě jak je nasazený - sesazený dýnko - na hodinkách LACO - je to lisovaný? sroubovaný nebo jakým stylem je to udělaný? nevidím tam žádný "zářezy" na vyšroubování - omlouvám se za neodborný popis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

Mám dotaz ohledně Laco Flieger 42 auto a Archimede Pilot H.

Uvažuji o koupi buď Archimede nebo Laco. Otázka je co se týče zpracování, je Laco lepší než Archimede? Vlastníte někdo Laco flieger 42 auto?

V podstatě tyto dva modely jsou téměř stejné hodinky, jedný důvod proč si připlatit za Laco mi příjde histore. Na druhou stranu se mi zdá u Laca divná korunka v tomhle je zpracování u Archimede řekl bych elegantnější.

Co myslíte?

 

archimede nabízy aj průhled na strojek a celkem se mi zdá hezčí,jinak bych šel radši do chrono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...