Přejít na obsah

Majitéle SOH


igor261069

Doporučené příspěvky

Mam jeste jednu blbou otázku...jdou SOH tzv."dotáhnout" pres korunku? Nevím zda-li vsechny automaty takto jdou dotahovat,mam tissoty prc 516 a ty jdou dotahnout. Nejsem doma a dlouho jeste nebudu takze nemam moznost to zjistit. Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 149
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mam jeste jednu blbou otázku...jdou SOH tzv."dotáhnout" pres korunku? Nevím zda-li vsechny automaty takto jdou dotahovat,mam tissoty prc 516 a ty jdou dotahnout. Nejsem doma a dlouho jeste nebudu takze nemam moznost to zjistit. Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si ho necháš ušít na míru, jde to.

 

Kde jsou fotky?

Nove hodinky jsou doma a ja hniju v zahranici a jeste vice jak dva mesice budu, takze fotky budou az budu doma...tesim se jak malej psíček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tahle barevna kombinace se mi strasne libi, vzdycky kdyz je vidim,tak vidim more,plaz a dovolenkový relax....tohle ve me evokuje tato barevna kombinace. Mas je super!

 

 

brnakp: parádní kombinace!!! Užívej si jich.

 

 

 

Děkuju. Původně jsem zvažoval klasicky černé, kterou jsou univerzálnější. Ale protože hodinek s tmavým cifrem mám už několik, tak vyhrála modro-bílá barva. A přesně jak píše Moco, vyvolává to ve mě představu pohody na pláži u moře :-)

Upraveno uživatelem brnakp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak sa pripajam aj jaa :) . SOH 46 mm v modrom s meshom a objednana koza vo farbe "gold" od AD. A prijemne ma prekvapili, co na ebay stoji 250 ? s doravou z NL to oni maju za 180 ? :). Fotky dodam az po Vianoc lebo idu pod stromcek a zatial sa ich ani dotknut nemozem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...