Přejít na obsah

Jasněna Vláhová - JVD


Doporučené příspěvky

Návštěvník ?po

tak pokud si nechas poradit od zkusenejsich a proto jsi tady na foru, tak ti radim, ze tyto hodinky jsou sunt. Ale nazor si musis udelat sam.

 

:D Františku díky tomuhle vláknu sem se podíval na zoubek takovému stolnímu, radiem řízenému budíčku od JVD, protože má (měl) inverzní displej a přes den na něm bylo vidět h...o = použival jsem ho hlavně v noci (po namáčknutí se rozsvítil) = prostě sem z něj chtěl udělat neinverzní, ale pokus se nezdařil - he he

 

- zevnitř to vypadalo celkem kultivovaně a tolik věcí jsem tam ani nečekal :-) = známka 1

-než jsem ho znehodnotil, tak fungoval cca 3 roky bez závad (že na něm nic nebylo vidět, není chyba vnitřností :D ) = známka 1-

 

a kdybych se měl připojit k vaší diskuzi tak já třeba nevidím žádný rozdíl mezi mejma reklamníma hodinkama Playboy, který sem vyměnil za pár piv někdy v roce 91 a omegou quartz za 40 papírů - oboje má 7 šutrů a a funguje to (když mi hodinář měnil baterku f plejboji tak na to čuměl jako kráva a pochvalně kýval hlavou - ha ha )

 

Závěr: zítra si musím koupit další noční časostroj od JVD - páč je to levný - může to s klidem spadnout na zem aniž bych z toho byl nervózní - a chci podpořit tuzemské farmáře :D

 

Nazdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník ?po

Omlouvám se za neznalost, ale v článku jsem se to nedočetl - co všechno si sami vyrábí? Nebo dělají "jen" design a vše je zde montovaná China, něco ve stylu MPM?

 

ricousi - tady máš obnaženou, stolní jasněnu - o asii tam nic nepíšou, ale tesla to asi nebude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ypouši díky, teď už ti ten tranďák hrát nebude ;)

 

O JVC nevím nic, jak moc je to hodinkářská firma. Třeba:

 

1. Číňani jim pošlou katalog s "hodinkama" a které si vyberou, na ty se nalepí logo.

2. Navrhnou si nějaký design a Čína vyrobí, případně se čínské díly smontují tady.

3. U nás se udělá komplet kromě strojku.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste otazka.. Nikde jsem se tam nedocetl jestli ta miyota je quartz nebo automat ( u hodinek na webu je pouze poznamka Miyota). Pokud je to quartz tak srovnani napr. se Seiko 5 pokulhava...

 

Kamaráde to co jsem měl v ruce já byla baterka a má tam i automaty, ale bylo toho habakuk a už takhle Laďovi vrtalo hlavou proč jsem se přišel podívat po sestě z nemocnice zrovna na JVD.

 

p.s viděl jsem u něj jedny z prvních Primek snad s jeho pracovním označením jedničky. (Noetevřel mi je)

Černo bíly číselník se zlatým indexy zužujících se do špiček směrem ke středu. Nikdy jsem je předtím v ruce neměl. :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Františku díky tomuhle vláknu sem se podíval na zoubek takovému stolnímu, radiem řízenému budíčku od JVD, protože má (měl) inverzní displej a přes den na něm bylo vidět h...o = použival jsem ho hlavně v noci (po namáčknutí se rozsvítil) = prostě sem z něj chtěl udělat neinverzní, ale pokus se nezdařil - he he

 

- zevnitř to vypadalo celkem kultivovaně a tolik věcí jsem tam ani nečekal :-) = známka 1

-než jsem ho znehodnotil, tak fungoval cca 3 roky bez závad (že na něm nic nebylo vidět, není chyba vnitřností :D ) = známka 1-

 

a kdybych se měl připojit k vaší diskuzi tak já třeba nevidím žádný rozdíl mezi mejma reklamníma hodinkama Playboy, který sem vyměnil za pár piv někdy v roce 91 a omegou quartz za 40 papírů - oboje má 7 šutrů a a funguje to (když mi hodinář měnil baterku f plejboji tak na to čuměl jako kráva a pochvalně kýval hlavou - ha ha )

 

Závěr: zítra si musím koupit další noční časostroj od JVD - páč je to levný - může to s klidem spadnout na zem aniž bych z toho byl nervózní - a chci podpořit tuzemské farmáře :D

 

Nazdar

 

Tak jo. nezapomen k nim nejakej peknej řemen Posted Image

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Koukal jsem na jejich stránky. Řada hodinek vypadá slušně. Jsou v nich quartzové strojky Miyota nebo Seiko. Většinou nerez ocel. Ceny přijatelné pro většinu české populace.

Myslím si, že pro normální smrtelníky (=nepostižené chronomagořinou) je to dobrá volba. A hlavně po ruce. Kdo z "normálních" lidí si bude objednávat třeba mechanická Seika odněkud z ebay...?

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak hledáš ty kejkliku, ale já vidím vše co potřebuju. Zadej si do ARESu Ičo:40132358 a máš to.

Nebo narážíš na to, že nevyrábí hodinky? Jo, to máš asi pravdu...

"464800:Velkoobchod s hodinami, hodinkami a klenoty471900:Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách"

 

Edit: Nebo jsem něco nepochopil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste si najít Jasněnu na Aresu nebo v obchodním rejstříku: nikde téměř nic. Bude docela schopná....

 

Nevím jak hledáš ty kejkliku, ale já vidím vše co potřebuju. Zadej si do ARESu Ičo:40132358 a máš to.

Nebo narážíš na to, že nevyrábí hodinky? Jo, to máš asi pravdu...

"464800:Velkoobchod s hodinami, hodinkami a klenoty471900:Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách"

 

K tomu jí snad jako fyzickou osobu ani nemůžou nutit, ne? Nepodniká jako právnická osoba

 

Aby i ostatní něco z tohoto pojednání měli, tak Jay Doll se snaží říci, že žádná firma (neboli právnická osoba) typu akciová společnost, společnost s ručením omezeným, atd. se jménem JVD nebo podobně neexistuje. Celý ten byznys jede v rámci živnostenského zákona pouze na fyzickou osobu - Jasněna Vláhová, identifikační číslo: 40132358. Kdo se chce pokochat věřejně dostupnými daty, tak může kliknout sem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu jí snad jako fyzickou osobu ani nemůžou nutit, ne? Nepodniká jako právnická osoba

 

Jen jsem reagoval kejklíkovi; právní forma podnikání JVD mi je celkem fuk. Jen bude pro všechny vždycky lepší, když se jí dařit bude, než když nebude. Když na to, co dělá, najde kupující, fajn...

HOWG!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...