Přejít na obsah

Fotka

Jasněna Vláhová - JVD

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#1 farářskej

farářskej

watch hater

• Member_50
  • 2 460 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 29.červenec.2011 - 10:57

Jestli to tu už je, tak to smázněte...

Jasněna se ústy svýho potomka přirovnává ke švýcarskejm hodinářům: Hodinářská firma se po vzoru Švýcarů přestěhovala do bývalého kravína :D

Měsíční hodiny by chtěl každej.

#2 NIGHTinGALE

NIGHTinGALE

ETERNAL

• Member_50
  • 7 448 příspěvků(y)
  • Bydlí:země Oz ;o)

Publikováno 29.červenec.2011 - 11:05

I když bych si jejich hodinky na ruku nikdy nevzal, smát se jim nebudu.
Ty prostory vybudovali moc pěkně, evidentně se jim daří a sázka na levnou "hodinařinu" jim vyšla.
Člověče, mně jsou asi i sympatičtější, než Elton.
Dickens si prohlížel záhyby černého pláště, který halil Poeovy ruce. Poe z nich s úsměvem vytáhl černou kočku.
„Pro jednoho z našich hostů.“
„A pro ty ostatní?“
Poe se opět rozkošnicky usmál. „Předčasný pohřeb?“

#3 Guest_Kamil_*

Guest_Kamil_*
  • Guests

Publikováno 29.červenec.2011 - 11:07

Jestli to tu už je, tak to smázněte...

Je to v humoru od bandiho. Nicméně bych nechal samostatné vlákno, třeba se dočkáme zajímavých reakcí.

#4 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 900 příspěvků(y)
  • Bydlí:Žilina, SVK

Publikováno 29.červenec.2011 - 11:24

[quote name='NIGHTinGALE' timestamp='1311933938' post='618769']
I když bych si jejich hodinky na ruku nikdy nevzal, smát se jim nebudu.
Ty prostory vybudovali moc pěkně, evidentně se jim daří a sázka na levnou "hodinařinu" jim vyšla.
Člověče, mně jsou asi i sympatičtější, než Elton.

Kedze zacinali od 0,00, tak ten krok je vcelku pochopitelny. Museli oslovit siroku verejnost. Ako som pozeral, tak je v nich MIYOTA, takze svoje by si zastat mohli. Idu si svojou vlastnou cestou. Nehraju sa nieco, co nie su - ala ELTON s cenami uplne uletenymi.

Tento příspěvek byl upraven od Roman-ZA: 29.červenec.2011 - 11:25

Prim Linea 40

Ventus Mori M-6

Vratislavia Conceptum Heritage Chrono L.E.

Vratislavia Conceptum Formmeister

LUCH Red Star

#5 bandicoot

bandicoot

OWG-SKX007

• Member_50
  • 13 698 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 11:25

Je to v humoru od bandiho.

Já to tam dal, že mi to vyloudilo 2x úsměv.
Zaprvé představa sedláků prodávajících na jarních trzích LeCoultry.
A za druhý, že ten tah na bránu bych nečekal, takže to byl vlastně úsměv typu "hmm, slušný".

#6 bandicoot

bandicoot

OWG-SKX007

• Member_50
  • 13 698 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 11:28

Kedze zacinali od 0,00,

A tohle by mě docela zajímalo, jestli opravdu od nuly... že by to byla náhoda, že jsou všichni lokaliziovaní na jednom místě nebo to bude tím, že dělali někdy v Eltonu a pak šli svojí cestou...

#7 dagou

dagou

Závislák

• Member_50
  • 663 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň

Publikováno 29.červenec.2011 - 11:41

Já bych to viděl tak, že když čuchneš k hodinařině a chceš v tom začít podnikat, tak to u nás asi nejde jinak, než jak to vzala Vláhová.
"Prožijete šťastné manželství a ve stáří budete postižen chorobou jater," praví jasnovidec a netuší, že za hodinu bude sám přejet autobusem...

#8 NIGHTinGALE

NIGHTinGALE

ETERNAL

• Member_50
  • 7 448 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 11:56

Dělali v Eltonu, ale hodinky, které nabízejí, jsou od začátku diametrálně odlišné, takže se o ukradení nějakého Eltoního/Primáckého know-how nedá hovořit.
Jasně, z hlediska pravé hodinařiny je to firma legrační, ale jsou evidentně úspěšní a zákazníků mají hromadu.
A mně nezbývá, než je obdivovat. Nikny by mě nenapadlo, že prodej nástěnných quartzek a levných šmuků na ruku, bude tak úspěšný.
Dickens si prohlížel záhyby černého pláště, který halil Poeovy ruce. Poe z nich s úsměvem vytáhl černou kočku.
„A pro ty ostatní?“

#9 railmaster

railmaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 588 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 11:57

Možno raz sa dočkáme skutočných hodiniek z ich dielne. Niečo v oceli, strohé, bez módnych designových vychytáviek. Bez zmeny vkusu širokých vrstiev potencionálnych zákazníkov,to ale nebude tak skoro.

#10 organic

organic

* * * * *

• Member_50
  • 7 280 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 29.červenec.2011 - 12:07

Tak už vím proč je ta značka JVD - první písmena jsou Jasněna Vláhová, to déčko nevím.

Myslel jsem, že je to inspirace IWC, jen posun o 1 písmeno v abecedě I-->J V<--W C-->D :)

#11 ricous

ricous

Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat.

• Member_50
  • 4 376 příspěvků(y)
  • Bydlí:Aussig an der Elbe
  • Fanoušek značky:Achtung, die Kurve!

Publikováno 29.červenec.2011 - 12:09

Tak už vím proč je ta značka JVD - první písmena jsou Jasněna Vláhová, to déčko nevím.

Myslel jsem, že je to inspirace IWC, jen posun o 1 písmeno v abecedě I-->J V<--W C-->D :)

D = Design...?

nazdar

#12 Radimk

Radimk

Megazávislák

• Member_50
  • 3 850 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín

Publikováno 29.červenec.2011 - 12:09

D- design..
Ale ten posun oproti IWC je taky pěkný.

Tento příspěvek byl upraven od Radimk: 29.červenec.2011 - 12:10

..i Tvůj čas jednou ukáže stín...

#13 bandicoot

bandicoot

OWG-SKX007

• Member_50
  • 13 698 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 12:19

Dělali v Eltonu, ale hodinky, které nabízejí, jsou od začátku diametrálně odlišné, takže se o ukradení nějakého Eltoního/Primáckého know-how nedá hovořit.

Já nemyslel know how jako technologii, ale stačilo mít čuch, znalosti obchodu, kontakty.
Prostě nebylo to úplně z nuly, čímž nijak nezlehčuji podnikatelský úspěch a vkus při zařizování provozovny.

#14 grga_pitic

grga_pitic

Megazávislák

• Member_50
  • 1 436 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prdel u Ostravy

Publikováno 29.červenec.2011 - 12:25

at to bylo z nuly nebo ne tak Jasnena neco dokazala a za to si zaslouzi RESPEKT i kdyz vyrabi neco co by vetsina mistnich na ruku nedala. A souhlas s Nigem - JVD je mi rozhodne sympatictejsi nez nabubrely Elton

poslední potomek opičího krále Sun Wu Kunga....

#15 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 637 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 12:34

Nechci, aby to znelo nabubrele, ale muj respekt teda nema. To co vyrabi, je fakt hnus, šrot. Nechci dehonestovat jeji zakazniky, ale prijde mi to na stejne urovni jako vietnamska trznice - taky tam prodavaj šrot, ale nijak nesoudim lidi, co tam chodej. To ze je uspesna ji samozrejme neberu a nijak me to nepohorsuje, ale zadny obdiv ani respekt u me neziska.

#16 NIGHTinGALE

NIGHTinGALE

ETERNAL

• Member_50
  • 7 448 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 12:44

Proč šrot, Frantíku?
Třeba když chce běžnej člověk hodiny na zeď, co si koupí? Nástěnný Panerai asi ne, tipuju.
Možná Seiko, možná nějaký digi řízený rádiem... a co dál je v nabídce?
Konkrétně v tomhle sortimentu má JVD docela široký sortiment a moc jiných alternativ, než ona, není.
Prostě vsadila na lidi, co mají hodinky/hodinky jen jako přístroj pro měření času a nějaká mechanika či původ vnitřností jsou jim ukradený. A co si budeme nalhávat, takových lidí je většina.
„A pro ty ostatní?“

#17 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 637 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 12:58

Proč šrot, Frantíku?
Třeba když chce běžnej člověk hodiny na zeď, co si koupí? Nástěnný Panerai asi ne, tipuju.
Konkrétně v tomhle sortimentu má JVD docela široký sortiment a moc jiných alternativ, než ona, není.
Prostě vsadila na lidi, co mají hodinky/hodinky jen jako přístroj pro měření času a nějaká mechanika či původ vnitřností jsou jim ukradený. A co si budeme nalhávat, takových lidí je většina.

Ano ano, ja s tim v podstate souhlasim. Pro vetsinu lidi je to naprosto v poradku.

#18 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 900 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:10

Proč šrot, Frantíku?

100% suhlas. A dalsia vec, nie kazdy ma na to, aby si kupoval drahe hodinky. pre niekoho je aj 150 EUR velky peniaz. Niekto sa venuje hodinkam a niekto sa venuje kulture, resp. inym cinnostiam, a postacia mu hodiny aj na mobile.

Prim Linea 40

Ventus Mori M-6

LUCH Red Star

#19 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 900 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:11

Nechci, aby to znelo nabubrele, ale muj respekt teda nema. To co vyrabi, je fakt hnus, šrot. Nechci dehonestovat jeji zakazniky, ale prijde mi to na stejne urovni jako vietnamska trznice - taky tam prodavaj šrot, ale nijak nesoudim lidi, co tam chodej. To ze je uspesna ji samozrejme neberu a nijak me to nepohorsuje, ale zadny obdiv ani respekt u me neziska.

Medzi nami ake lyze mas? Resp. aky bike ? Nieco za 100 EUR, alebo fulla za 2500 EUR?

Prim Linea 40

Ventus Mori M-6

LUCH Red Star

#20 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 637 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:15

Medzi nami ake lyze mas? Resp. aky bike ? Nieco za 100 EUR, alebo fulla za 2500 EUR?

Nemam zadne lyže ani bike, ale rád si kupuju super hodinky! A to mi pani Vlahova nenabizi. O tom je tato debata.