Přejít na obsah

Fotka

Jasněna Vláhová - JVD

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#21 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 980 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:17

100% suhlas. A dalsia vec, nie kazdy ma na to, aby si kupoval drahe hodinky. pre niekoho je aj 150 EUR velky peniaz. Niekto sa venuje hodinkam a niekto sa venuje kulture, resp. inym cinnostiam, a postacia mu hodiny aj na mobile.

To neni vubec o penezich - procti si toto forum a najdes zde mnoho milovniku levnych hodinek, ktere jsou na hony vzdalene od "produktu" pani Vlahove.

#22 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 13 087 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:21

To neni vubec o penezich - procti si toto forum a najdes zde mnoho milovniku levnych hodinek, ktere jsou na hony vzdalene od "produktu" pani Vlahove.

tak za sebe musim rict klobouk dolu, tohle jsem netusil. je to fakt spica. ac jejich produkty nekupuju, chapu, ze vetsina lidi to vidi jinak, a musim rict, ze jim zacinam fandit..

Tento příspěvek byl upraven od sibirnaya: 29.červenec.2011 - 13:23

#23 Jay Doll

Jay Doll

Člen, co neumí odvyknout od hodinek ˁ˚ᴥ˚ˀ

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:Watches

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:25

Ještě přemýšlím o tom názvu JVD. Nemůže to třeba znamenat něco z tohodle? :)
  • Jenom Velký Divadlo
  • Jako Vožužlanej Dudlík
  • Jiho-Východní Doxy
  • Jednoduchý Velký Drahý
  • Jen Vůl Dotohopůjde

#24 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 131 příspěvků(y)
  • Bydlí:Žilina, SVK

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:27

Presne na toto som narazal - ty nemas bike a lyze ... Inym su ukradnute drahe hodinky, kazdy ma ine priority ... Ja neriesim toto forum. Ja riesim jej segment trhu. Aj kolegovia - diskutujuci ti vysvetlili, ze ona sa zamerala na siroku verejnost.

P.S. Jej produkt nech sudia ti, ktori ho maju.

Prim Linea 40

Ventus Mori M-6

Vratislavia Conceptum Heritage Chrono L.E.

Vratislavia Conceptum Formmeister

LUCH Red Star

Direnzo DRZ_Type 250F

#25 baza

baza

Megazávislák

• Member_50
  • 1 596 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:33

Za mně palec nahoru, i když nepatřím k okruhu jejích zákazníků.

#26 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 131 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:37

Opravim ta, je to aj o peniazoch. Ale ked nie je, ako vravis, tak mi zozen napr. Panerai za 100 EURO. Kupim aj za 200.

Prim Linea 40

Ventus Mori M-6

LUCH Red Star

Direnzo DRZ_Type 250F

#27 Kalifx

Kalifx

© Just Kalifx™ ®

• Member_50
  • 4 043 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha/UH

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:40

P.S. Jej produkt nech sudia ti, ktori ho maju.

To je naprostý nesmysl. Od toho mám ten kolotoč na krku, kterýmu se říká hlava, abych mohl posoudit jestli se mně něco líbí nebo jestli se mně to zdá kvalitní... a naopak. Aniž bych si to předtím nutně musel kupovat.

Jinak Vláhový fandím. Snaží se něco dělat, zjevně jim to jde, vydělávají peníze. Je hezké vidět, že základní principy kapitalismu fungují i v Čechách. :)

#28 simon_magus

simon_magus

Závislák

• Member_50
  • 593 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:47

ty zavistivy reci moc nechapu

Firma evidentne funguje, ma svoje zakazniky, ze nestavela halu na zelene louce je sympaticky, budova celkem OK, uvnitr docela dobry ... takze pokud nemam jine info (a zadne tady nepadlo), tak nemam duvod na tuhle firmu nadavat. Z meho pohledu je OK a drzim ji palce.
A u jejich vyrobku muzem jen resit libi x nelibi, nevidim v tom zadny podvod nebo snahu jet na cizim designu ci jmenu (v tomto byznyse celkem beznou).

souhlas s Baza

Tento příspěvek byl upraven od simon_magus: 29.červenec.2011 - 13:47

#29 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 131 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:49

To je naprostý nesmysl. Od toho mám ten kolotoč na krku, kterýmu se říká hlava, abych mohl posoudit jestli se mně něco líbí nebo jestli se mně to zdá kvalitní... a naopak. Aniž bych si to předtím nutně musel kupovat.

Jinak Vláhový fandím. Snaží se něco dělat, zjevně jim to jde, vydělávají peníze. Je hezké vidět, že základní principy kapitalismu fungují i v Čechách. :)

Porovnavas neporovnatelne. Dizajn - vkus je u kazdeho iny. Kazdemu sa paci nieco ine.

Kvalita - podla coho bezny clovek, ze co su kvalitne hodinky a co nie? Moc by ma to zaujimalo? Ty poznas vsetko, co je kvalitne? Auto, fotaky, sportove naradie?

Dakujem za vysvetlenie.

Prim Linea 40

Ventus Mori M-6

LUCH Red Star

Direnzo DRZ_Type 250F

#30 Kalifx

Kalifx

© Just Kalifx™ ®

• Member_50
  • 4 043 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 13:55

Porovnavas neporovnatelne. Dizajn - vkus je u kazdeho iny. Kazdemu sa paci nieco ine.

Kvalita - podla coho bezny clovek, ze co su kvalitne hodinky a co nie? Moc by ma to zaujimalo? Ty poznas vsetko, co je kvalitne? Auto, fotaky, sportove naradie?

Dakujem za vysvetlenie.

Co bych ti vysvětloval? Já reagoval na tvoji domněnku, že hodnotit hodinky má jen jejich majitel. Hodnotit můžu cokoli na světě, co se mně zamane. Otázkou je jak fundovaně. Ale to už je jinej problém. Na základě tvýho přístupu by totiž mohly zavřít všechny světový galerie. Přece jak můžu hodnotit obraz, kterej nemám? :)

A ano, myslím si, že dokážu poznat kvalitní produkt. Ty ne?

#31 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 131 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 14:13

Co bych ti vysvětloval? Já reagoval na tvoji domněnku, že hodnotit hodinky má jen jejich majitel. Hodnotit můžu cokoli na světě, co se mně zamane. Otázkou je jak fundovaně. Ale to už je jinej problém. Na základě tvýho přístupu by totiž mohly zavřít všechny světový galerie. Přece jak můžu hodnotit obraz, kterej nemám? :)

A ano, myslím si, že dokážu poznat kvalitní produkt. Ty ne?

Ja nie, ja si necham poradit, co sa tyka kvality. Preto som na tomto fore, ze si necham poradit od skusenejsich, kedze si chcem kupit hodinky. Aj ked samozrejme urcity nazor mam a viem, co sa paci. Ide o to, aby to bol fundovany nazor.

Vkus neriesim. Tie galerie, ktore si spominal, su vecou vkusu, ci sa mylim? A ten, co ma rad kubizmus, asi nepojde do galerie, kde je Rubens, resp. talianski majstri gotiky.

Tento příspěvek byl upraven od Roman-ZA: 29.červenec.2011 - 14:13

Prim Linea 40

Ventus Mori M-6

LUCH Red Star

Direnzo DRZ_Type 250F

#32 kuncák7

kuncák7

ted jen apač

• Member_50
  • 11 701 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 29.červenec.2011 - 14:19

Měl jsem donedávna její hodinky a nebylo to zas až tak špatný ( potápky ), jen nepřeskočila jiskra. Obdiv ode mě mají, začít na zelené louce při dnešní konkurenci z Číny.

#33 Kalifx

Kalifx

© Just Kalifx™ ®

• Member_50
  • 4 043 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 14:21

Ja nie, ja si necham poradit, co sa tyka kvality. Preto som na tomto fore, ze si necham poradit od skusenejsich, kedze si chcem kupit hodinky. Aj ked samozrejme urcity nazor mam a viem, co sa paci. Ide o to, aby to bol fundovany nazor.

Vkus neriesim. Tie galerie, ktore si spominal, su vecou vkusu, ci sa mylim? A ten, co ma rad kubizmus, asi nepojde do galerie, kde je Rubens, resp. talianski majstri gotiky.

Já v tom žádný rozdíl nevidím. Kvalita je součtem objektivních ukazatelů, které lze snadno dohledat (zkušenosti uživatelů, tradice firmy, použité materiály, osobní posouzení "v ruce")... Ne/líbivost je součtem subjektivních ukazatelů, které při pohledu na věc cítím (jak na mě působí vzhled, jaké asociace ve mně produkt vyvolává, jestli se mně líbí jeho barva, tvar...)
Leč obojí, tedy pokud jsem alespoň průměrně inteligentní, dokážu posoudit aniž bych musel být majitelem. To je to, oč v mé narážce šlo.

Tento příspěvek byl upraven od Kalifx: 29.červenec.2011 - 14:23

#34 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 131 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 14:26

ty zavistivy reci moc nechapu

Firma evidentne funguje, ma svoje zakazniky, ze nestavela halu na zelene louce je sympaticky, budova celkem OK, uvnitr docela dobry ... takze pokud nemam jine info (a zadne tady nepadlo), tak nemam duvod na tuhle firmu nadavat. Z meho pohledu je OK a drzim ji palce.
A u jejich vyrobku muzem jen resit libi x nelibi, nevidim v tom zadny podvod nebo snahu jet na cizim designu ci jmenu (v tomto byznyse celkem beznou).

souhlas s Baza

Palec hore!

Prim Linea 40

Ventus Mori M-6

LUCH Red Star

Direnzo DRZ_Type 250F

#35 Dantechno

Dantechno

Vycucjogurt od vedle

• Member_50
  • 9 095 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ano
  • Fanoušek značky:Přikázaný směr jízdy

Publikováno 29.červenec.2011 - 14:40

Firme jako takove palec hore ale hodinky maji vosklivy a jeste se radi inspirujou....

Seiko.jpg          244egw6.jpg         https://www.instagram.com/jelenihlen/

#36 lib

lib

Megazávislák

• Member_50
  • 3 574 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 14:46

Treba se JVD inspirovali u Swatch. Levna masovka....a za par let si k tomu prikoupi Elton, Prim MPM, pak nejakeho toho Nemce.... :D

Lepsi vyrabet hnusne kvarcky, nez sedet doma na podpore.

#37 long

long

Míra

• Member_50
  • 4 024 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Zakázková výroba šperků a samozřejmě hodinky !

Publikováno 29.červenec.2011 - 14:46

No a soudit je lehké, tak jsem teď zašek k hodinářovi L.Holubovi k nám na Stodůlky.
Je to nejprodávanější značka daleko před :

Primky Čína
Seiko
Orient
QQ
atd

V nástěnných dává všem také na pr....l !
Její model nástěnných hodin ve dřevě nevypadá totiž jako Basic jak je nazvaný , ale jako Basic stojí.

Materíál většiny pouzder je chirurchická ocel (dle Laďovo mínění je to stejné jako ostatní značky , dle toho v jaké stavu se k němu dostávají na výměnu baterií)
Většina modelů má vodotěsnost 100 m a to včetně chronografů
Dělá mraky modelu ve všech velikostech
Hodně přehledné ciferníky pro starší generaci
Ceny chrono kolem 40 mm jsou kolem 1300 až 1600 kč tak, že cenově velice dostupné

NEMĚL NA NĚ JEDINOU REKLAMACI ZA X LET. :smile_anim:

Závěr : být laik asi je jasné co by jsem si koupil ,jestli Seiko 5 základní model za 2500 s ciferníkem a indexy, které fakt nejdou přečíst a nebo Orient od 3500 a nebo JVD ????
Je to jak se tady hodně píše o srovnání poměru ceny a užitné hodnoty.

A prodeje v normálním hodinářství , což se dá o tomto klidně říci hovoří zcela jasně. :-)

Za mně je to frajerka :smile_anim: :smile_anim: :smile_anim: , která něco dokázala, ale přesto by jsem na ruce mít nemusel.:sad01_anim:

Taky kdo dnes potřebuje diamanty a šperky zhotovené na zakázku za bezkonkurenční ceny, že ano ?
Ale kdyby náhodou, klidně mi napište S.Z. :-)

Nebo koukni na :  https://www.zonerama...diamonds/352334

#38 Dantechno

Dantechno

Vycucjogurt od vedle

• Member_50
  • 9 095 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ano
  • Fanoušek značky:Přikázaný směr jízdy

Publikováno 29.červenec.2011 - 14:49

Jeste otazka.. Nikde jsem se tam nedocetl jestli ta miyota je quartz nebo automat ( u hodinek na webu je pouze poznamka Miyota). Pokud je to quartz tak srovnani napr. se Seiko 5 pokulhava...

Seiko.jpg          244egw6.jpg         https://www.instagram.com/jelenihlen/

#39 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 980 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 14:53

Opravim ta, je to aj o peniazoch. Ale ked nie je, ako vravis, tak mi zozen napr. Panerai za 100 EURO. Kupim aj za 200.

A proc bys musel mit Panerai? Stejny Unitas sezenes v hodinkach do 10 000,- Vzdycky mas moznost volby.

#40 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 980 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 14:54

tak pokud si nechas poradit od zkusenejsich a proto jsi tady na foru, tak ti radim, ze tyto hodinky jsou sunt. Ale nazor si musis udelat sam.