Přejít na obsah

Fotka

Jasněna Vláhová - JVD

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#41 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 29.červenec.2011 - 15:10

tak pokud si nechas poradit od zkusenejsich a proto jsi tady na foru, tak ti radim, ze tyto hodinky jsou sunt. Ale nazor si musis udelat sam.

:D Františku díky tomuhle vláknu sem se podíval na zoubek takovému stolnímu, radiem řízenému budíčku od JVD, protože má (měl) inverzní displej a přes den na něm bylo vidět h...o = použival jsem ho hlavně v noci (po namáčknutí se rozsvítil) = prostě sem z něj chtěl udělat neinverzní, ale pokus se nezdařil - he he

- zevnitř to vypadalo celkem kultivovaně a tolik věcí jsem tam ani nečekal :-) = známka 1
-než jsem ho znehodnotil, tak fungoval cca 3 roky bez závad (že na něm nic nebylo vidět, není chyba vnitřností :D ) = známka 1-

a kdybych se měl připojit k vaší diskuzi tak já třeba nevidím žádný rozdíl mezi mejma reklamníma hodinkama Playboy, který sem vyměnil za pár piv někdy v roce 91 a omegou quartz za 40 papírů - oboje má 7 šutrů a a funguje to (když mi hodinář měnil baterku f plejboji tak na to čuměl jako kráva a pochvalně kýval hlavou - ha ha )

Závěr: zítra si musím koupit další noční časostroj od JVD - páč je to levný - může to s klidem spadnout na zem aniž bych z toho byl nervózní - a chci podpořit tuzemské farmáře :D

Nazdar

#42 ricous

ricous

Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat.

• Member_50
  • 4 395 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Aussig an der Elbe
  • Fanoušek značky:Achtung, die Kurve!

Publikováno 29.červenec.2011 - 15:25

Omlouvám se za neznalost, ale v článku jsem se to nedočetl - co všechno si sami vyrábí? Nebo dělají "jen" design a vše je zde montovaná China, něco ve stylu MPM?

nazdar

#43 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 29.červenec.2011 - 15:33

Omlouvám se za neznalost, ale v článku jsem se to nedočetl - co všechno si sami vyrábí? Nebo dělají "jen" design a vše je zde montovaná China, něco ve stylu MPM?

ricousi - tady máš obnaženou, stolní jasněnu - o asii tam nic nepíšou, ale tesla to asi nebude :D

#44 ricous

ricous

Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat.

• Member_50
  • 4 395 příspěvků(y)
  • Bydlí:Aussig an der Elbe
  • Fanoušek značky:Achtung, die Kurve!

Publikováno 29.červenec.2011 - 15:44

Ypouši díky, teď už ti ten tranďák hrát nebude ;)

O JVC nevím nic, jak moc je to hodinkářská firma. Třeba:

1. Číňani jim pošlou katalog s "hodinkama" a které si vyberou, na ty se nalepí logo.
2. Navrhnou si nějaký design a Čína vyrobí, případně se čínské díly smontují tady.
3. U nás se udělá komplet kromě strojku.

Tento příspěvek byl upraven od ricous: 29.červenec.2011 - 15:45

nazdar

#45 long

long

Míra

• Member_50
  • 4 024 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Zakázková výroba šperků a samozřejmě hodinky !

Publikováno 29.červenec.2011 - 15:48

Jeste otazka.. Nikde jsem se tam nedocetl jestli ta miyota je quartz nebo automat ( u hodinek na webu je pouze poznamka Miyota). Pokud je to quartz tak srovnani napr. se Seiko 5 pokulhava...

Kamaráde to co jsem měl v ruce já byla baterka a má tam i automaty, ale bylo toho habakuk a už takhle Laďovi vrtalo hlavou proč jsem se přišel podívat po sestě z nemocnice zrovna na JVD.

p.s viděl jsem u něj jedny z prvních Primek snad s jeho pracovním označením jedničky. (Noetevřel mi je)
Černo bíly číselník se zlatým indexy zužujících se do špiček směrem ke středu. Nikdy jsem je předtím v ruce neměl. :sad01_anim:

Taky kdo dnes potřebuje diamanty a šperky zhotovené na zakázku za bezkonkurenční ceny, že ano ?
Ale kdyby náhodou, klidně mi napište S.Z. :-)

Nebo koukni na :  https://www.zonerama...diamonds/352334

#46 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 980 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 16:06

:D Františku díky tomuhle vláknu sem se podíval na zoubek takovému stolnímu, radiem řízenému budíčku od JVD, protože má (měl) inverzní displej a přes den na něm bylo vidět h...o = použival jsem ho hlavně v noci (po namáčknutí se rozsvítil) = prostě sem z něj chtěl udělat neinverzní, ale pokus se nezdařil - he he

- zevnitř to vypadalo celkem kultivovaně a tolik věcí jsem tam ani nečekal :-) = známka 1
-než jsem ho znehodnotil, tak fungoval cca 3 roky bez závad (že na něm nic nebylo vidět, není chyba vnitřností :D ) = známka 1-

a kdybych se měl připojit k vaší diskuzi tak já třeba nevidím žádný rozdíl mezi mejma reklamníma hodinkama Playboy, který sem vyměnil za pár piv někdy v roce 91 a omegou quartz za 40 papírů - oboje má 7 šutrů a a funguje to (když mi hodinář měnil baterku f plejboji tak na to čuměl jako kráva a pochvalně kýval hlavou - ha ha )

Závěr: zítra si musím koupit další noční časostroj od JVD - páč je to levný - může to s klidem spadnout na zem aniž bych z toho byl nervózní - a chci podpořit tuzemské farmáře :D

Nazdar

Tak jo. nezapomen k nim nejakej peknej řemen Posted Image

#47 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 29.červenec.2011 - 16:08

Tak jo. nezapomen k nim nejakej peknej řemen Posted Image

tak jo :D - sice nevím na co, ale když to říkáš - he he

#48 tmoris

tmoris

Megazávislák

• Member_50
  • 3 239 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 16:20

ja hlavne strasne moc doufam, ze se nikdy nestane, aby mi nekdo z rodiny chtel udelat radost necim podobnym..

misto sz: morisz na gmailu

#49 bandicoot

bandicoot

Ω

• Member_50
  • 13 902 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 16:24

Kdyby udělali obyčejný sportovní hodinky v automatu se slušnou WR, na gumě za pět háků, tak bych si je klidně v tý kavárně koupil. Narozdíl od Prim Sport MPM.

#50 ava

ava

Megazávislák

• Member_50
  • 1 769 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 16:35

Já také souhlasím a jak píšeš proč ne a fandím jim.

#51 mondeo2

mondeo2

Alien a fanda FORD/ Mondeo MK IV a proto už máme doma dvě

• Member_50
  • 8 110 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mimoň

Publikováno 29.červenec.2011 - 18:42

Tak nevím,z některých debat jako kdybych cítil závist ? Záměr mají dobrý,okruh kupujících asi taky tak proč jim to nepřát.To že si je nikdy nekoupím to bych asi tady neřešil,ikdyž nikdy neříkej nikdy.

Tři čarodějnice si prohlížejí tři Swatch hodinky. Která čarodějnice si prohlíží které Swatch hodinky?

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

tel : 607977917      e - mail :  klucik.r@seznam.cz

#52 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 980 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 20:05

Jaká závist proboha, co jako by se melo zavidet? To se tady uz nesmi nic kritizovat? At maji uspech jaky chteji, ja jim nepreju nic zleho. Pouze jsem vyjadril nazor, ze vyrabi sunty, ktery bych na ruku nedal - a to fakt nezavidim.

#53 Guest_Ondra_*

Guest_Ondra_*
  • Guests

Publikováno 29.červenec.2011 - 20:52

Koukal jsem na jejich stránky. Řada hodinek vypadá slušně. Jsou v nich quartzové strojky Miyota nebo Seiko. Většinou nerez ocel. Ceny přijatelné pro většinu české populace.
Myslím si, že pro normální smrtelníky (=nepostižené chronomagořinou) je to dobrá volba. A hlavně po ruce. Kdo z "normálních" lidí si bude objednávat třeba mechanická Seika odněkud z ebay...?

Tento příspěvek byl upraven od Ondra: 29.červenec.2011 - 20:54

#54 kejklik

kejklik

sám sobě šéfem

• Member_50
  • 1 790 příspěvků(y)
  • Bydlí:Reichenberger Gau

Publikováno 29.červenec.2011 - 21:02

Zkuste si najít Jasněnu na Aresu nebo v obchodním rejstříku: nikde téměř nic. Bude docela schopná....
Šla do města pro šafrán a trochu toho zázvoru, děvenka moje starostlivá
Jak říká Tada, kam to forum spěje....

#55 Jay Doll

Jay Doll

Člen, co neumí odvyknout od hodinek ˁ˚ᴥ˚ˀ

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:Watches

Publikováno 29.červenec.2011 - 21:12

Nevím jak hledáš ty kejkliku, ale já vidím vše co potřebuju. Zadej si do ARESu Ičo:40132358 a máš to.
Nebo narážíš na to, že nevyrábí hodinky? Jo, to máš asi pravdu...
"464800:Velkoobchod s hodinami, hodinkami a klenoty471900:Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách"

Edit: Nebo jsem něco nepochopil?

#56 Milis

Milis

Born to be wild

• Member_50
  • 2 159 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 29.červenec.2011 - 21:15

Zkuste si najít Jasněnu na Aresu nebo v obchodním rejstříku: nikde téměř nic. Bude docela schopná....

Cos tímhle příspěvkem chtěl říct...?
Na mě něco leze, já si asi lehnu.
--------------------------------------

#57 lib

lib

Megazávislák

• Member_50
  • 3 574 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 21:25

Cos tímhle příspěvkem chtěl říct...?

Že nepublikuje uzávěrky výroční zprávy, anžto není blbá :D

#58 Jay Doll

Jay Doll

Člen, co neumí odvyknout od hodinek ˁ˚ᴥ˚ˀ

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:Watches

Publikováno 29.červenec.2011 - 21:30

K tomu jí snad jako fyzickou osobu ani nemůžou nutit, ne? Nepodniká jako právnická osoba

#59 Petr_P

Petr_P

Watch Your Six!

• Member_50
  • 1 718 příspěvků(y)
  • Bydlí:ČR, nejvíce Praha
  • Fanoušek značky:nosím hodinky

Publikováno 29.červenec.2011 - 21:44

Nevím jak hledáš ty kejkliku, ale já vidím vše co potřebuju. Zadej si do ARESu Ičo:40132358 a máš to.
Nebo narážíš na to, že nevyrábí hodinky? Jo, to máš asi pravdu...
"464800:Velkoobchod s hodinami, hodinkami a klenoty471900:Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách"

K tomu jí snad jako fyzickou osobu ani nemůžou nutit, ne? Nepodniká jako právnická osoba

Aby i ostatní něco z tohoto pojednání měli, tak Jay Doll se snaží říci, že žádná firma (neboli právnická osoba) typu akciová společnost, společnost s ručením omezeným, atd. se jménem JVD nebo podobně neexistuje. Celý ten byznys jede v rámci živnostenského zákona pouze na fyzickou osobu - Jasněna Vláhová, identifikační číslo: 40132358. Kdo se chce pokochat věřejně dostupnými daty, tak může kliknout sem.

Můj blog na Chronomagu:
(1) Marathon Navigator, MIL-PRF-46374G; (2) Osvity pilotních a vojenských hodinek; (3) Letecké palubní hodiny řady AČS-1; (4) Porovnání palubních hodin AVRM a 127ČS; (5) Bremont MB a U-2 - britské letecké hodinky; (6) PRIM Sport 2 a jezero Bajkal; (7) Hodinky Certina a Festina a katapultáž z letounu L-39; (8) Letecké hodinky našeho letectva - PRIM Letecké Automatic, Hind a Hippo; ASKANIA Tempelhof a Taifun; (9) Dotace z EU a národních fondů pro Elton hodinářská a.s.; (10) Hodinky PRIM (MPM) a BOSCH a katapultáž z letounu L-39 (11) Dotace z EU a národních fondů pro MPM -QUALITY v.o.s.
Stručný přehled hodinek Marathon Watch Company;
Voděodolnost hodinek, héliové ventily a jiné podvodní vychytávky; Hodinky FORTIS v českém letectvu; Počátky britských námořních chronometrů; NEW - Historie sovětských hodinových strojků;  Východoněmecký letecký průmysl a hodiny GUB typ LG 35.7030; Operace JANUS II a hodinky OMEGA; Hodinky MAJETEK VOJENSKÉ SPRÁVY

#60 lib

lib

Megazávislák

• Member_50
  • 3 574 příspěvků(y)

Publikováno 29.červenec.2011 - 21:50

Jen jsem reagoval kejklíkovi; právní forma podnikání JVD mi je celkem fuk. Jen bude pro všechny vždycky lepší, když se jí dařit bude, než když nebude. Když na to, co dělá, najde kupující, fajn...
HOWG!