Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Seiko5 a 5Sports ponuka pravdepodobne nekonecne mnozstvo modelov, niektore su podarene ine menej. Prave tym pohladnejsim by som chcel venovat jedno vlakno. Mohlo by to ulahcit pripadnych zaujemcom identifikovat modelove oznacenie podla obrazku. Ocenia to zaciatocnici na fore aj stari arcimagori hladajuci lacne hodky pre kamaratov a znamych. Takze sem prispievajte s fotkami a oznaceniami modelov, ktore sa vam pozdavaju, a inych info na temu Seiko 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horhe - na tyhle teď čekám, jsem zvědavej na první "all black" seiko 5 a jak pořešili lumi :smile_anim: .

 

od té doby, co jsem vlezl na chronomag, mi pár seiko 5 rukama prošlo a pořád mě fascinujou lácí/kvalitou/spolehlivostí.

 

pro základní přehled jsou dobré stránky chronograph.com, kde jsou modely řazeny podle abecedy.

jako povedené považuju hodinky z řad SNZF, SNZG, SNZH, SNZJ..

ještě takové základní dělení podle velikosti pouzdra - seiko5 bez "sports" mají průměr cca37-38mm, seiko 5 sports univerzálnějších cca 41-45mm.

existují i opravdu pěkné dámské seiko5 sports s průměrem 37mm, viz. foto.

 

SNZF25+SNZF11

post-5667-049795800 1312622494.jpg

 

SNZG07

post-5667-059780400 1312622698.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existují i opravdu pěkné dámské seiko5 sports s průměrem 37mm, viz. foto.

 

 

po tych cervenych 25kach som jeden cas patral a boli sold out, s tym ze sa prestali vyrabat. Pozeram ze 21jewels aj skywatches ich maju skladom. Zeby sa zacali opat vyrabat? velmi vydareny model podla mna. idem im hned napisat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem doma jenom na otočku model SNZH23K1 a musím říct, že za ty peníze to byly moc dobře zpracované hodinky se sportovním nádechem. Moc se mi líbila korunka. Měly teda trošku delší nožky, takže na menším zápěstí neseděly úplně ideálně.

post-8501-029138700 1312632205.jpg

post-8501-086527300 1312632206.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

no jo. cesta v tomto pripade vede po tehle ceste: SEIKO 5 > SARB > GRAND SEIKO

 

Přesně :) Pětky (černé) jsem měl. SARBy (krémový cifr) mám objednané a GS je idol :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Obávám se, že na tom budu podobně ;) Zase na druhou stranu cena je srovnatelná třeba s novými Omegami. Ale člověk na to holt musí mít "koule" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...