Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Andy -  nechme se překvapit :). bohužel mezi bambíny je taky nepochopitelně mizerný výběr. taková povedená sympatická rodina, a na skladech je toho sotva 5% ze všech variant... mě taky serou :D.  ale vybral jsem si.

 

Jsem chtěl ještě napsat, jestli nutně tah, že jsou pěkný ty malý jako pilotky modrý, ale když už objednáváš...

ty už jsem taky měl.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna ty SNK603 jsem koupil sve pritelkyni a je z nich nadsena. Za tu cenu supr, cifr se strukturou, meni barvy dle svetla, pekne rucky. Zaujaly ji prave tim napojenim tahu na pouzdro, tvarem pouzdra. Ja bych kvuli tomu do nich naopak nesel. Vylucuje to prakticky vymenu remenu ci tahu, vypadaji v realu tim i mensi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

rolas: Moc hezký. Přítelkyně má vkus.

 

Jak to, že tohle vlákno tak dlouho spí? To jsou všichni pořád tak vyndaní z želv nebo se posunuli do vyšších pater hodinařiny a zapomněli na Seiko 5?

 

Tak to trochu oživím svýma SNXS77 na kůži. Nějaké povídání jsem k tomu napsal do svého vlákna.

 

post-33141-0-93406400-1496219027_thumb.jpg

 

post-33141-0-66195700-1496219031_thumb.jpg

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5etter: Tyhle hoďky mi hrozně chybí. Měl jsem je se stříbrným cifrem (SNXS73) ale bohužel pro mě byly až moc malý a nenositelný. Dokonce okolí mi to dávalo trochu najevo, jinak bych se asi na všechny vyprd, ale hlodalo to ve mně. Za ty prachy jsou neskutečný. Škoda tý rozteče 19 mm. Kompatibilita řemenů tak nicmoc :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Achjo, mám zas takový to puzení pořídit něco levnýho avšak kvalitního, co by mě chvíli bavilo, než došetřím na svůj vysněný kousek. Jinými slovy, chtěl bych zkusit zase nějaké Seiko pětky. Chtěl bych nějaké, asi spíš se světlým cifrem, co by vypadaly dobře na jubilee tahu. Líbí se mi docela DJ homage SNXJ89, ale nikde už je nemůžu najít. Nevíte někdo o něčem klidně podobném?

 

Od přítelkyně :).

 

Ty vypadají taky dobře, co to je za model pls? 

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo, mám zas takový to puzení pořídit něco levnýho avšak kvalitního, co by mě chvíli bavilo, než došetřím na svůj vysněný kousek. Jinými slovy, chtěl bych zkusit zase nějaké Seiko pětky. Chtěl bych nějaké, asi spíš se světlým cifrem, co by vypadaly dobře na jubilee tahu. Líbí se mi docela DJ homage SNXJ89, ale nikde už je nemůžu najít. Nevíte někdo o něčem klidně podobném?

 

 

Ty vypadají taky dobře, co to je za model pls?

Seiko SNKL41 mel jsem v cerne, dobry ;)

Jeste by sly Seiko SNK131

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od pátku se těším z nových pětek a to SKNM41. Jsou to takový Sarby pro chudý. Mám je sice jen dva dny, ale už teď vím dvě věci. Zaprvé, že moje nepodkročitelné mininum pro nošení je 38 mm. Takové to klasické Seiko 5 pouzdro s 37 mm a korunkou na čtyřce na mě působí malým dojmem. Měl jsem SNXS73, které jsem miloval, ale musely jít z domu. Navíc mě u nich vadila blbá rozteč 19 mm. Tyto ale mají o ten jeden milimetr navíc a přijde mi, že to je znát. Navíc mají rozteč 18 mm, takže shánět řemeny není taková onanie. No a za druhé už teď vím, že do budoucna chci ty světlý Sarb035 :) ale tohle mi pro teď musí stačit

post-32970-0-83421900-1499617279_thumb.jpg

post-32970-0-47534300-1499617291_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...