Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

poslední přírůstek - na foru koupené SNK357.

sestry mých bývalých smaragdových krásek, s tmavě modrým cifrem s pětkama a modrým sunburstem, které jsem již dříve sháněl.

podle mě jedny z nejhezčích (i díky pouzdru a náramku) malých pětek.

 

post-5667-0-26868900-1500022607_thumb.jpg

 

post-5667-0-53735200-1500022627_thumb.jpg

 

velká spokojenost - konečně mám definitivní pětkovou dvojici - k obleku i do přírody:

post-5667-0-23368000-1500022717_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední přírůstek - na foru koupené SNK357.

sestry mých bývalých smaragdových krásek, s tmavě modrým cifrem s pětkama a modrým sunburstem, které jsem již dříve sháněl.

podle mě jedny z nejhezčích (i díky pouzdru a náramku) malých pětek

U nás v "hodinárstve" konečne naskladnili nejaké Seika. Majú tam aj tieto s modrým, čiernym a svetlým cifrom. Naživo sú úžasné. Hodne dobrá muzika za babku. Škoda že v dnešnej dobe má málo ľudí pochopenie pre malé hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lube, všiml

 

poslední přírůstek - na foru koupené SNK357.

 

Safra, všiml jsem si toho až teď a jako druhý majitel tvých bývalých smaragdových krásek SNK543 musím reagovat. Takže gratulace. Kde jsi je sehnal?

Měli bysme udělat nějakej minisraz. Úplně ty jejich společné fotky vidím v kalendáři...  :angel:

Těším se na další obrázky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safra, všiml jsem si toho až teď a jako druhý majitel tvých bývalých smaragdových krásek SNK543 musím reagovat. Takže gratulace. Kde jsi je sehnal?

Měli bysme udělat nějakej minisraz. Úplně ty jejich společné fotky vidím v kalendáři...  :angel:

Těším se na další obrázky.

díky.

sehnal jsem je překvapivě tady v inzerci za dvojku, bez povšimnutí tam ležely - náhoda. už jsem dostal SZ jestli je třeba nepustím. tak určitě ne, už jsem se poučil :D. sraz bychom mohli dát, ale fakt neviim kdy a kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vytáhnul SRP 165, že je chvíli ponosím (když už mají nový řemen). A všimnul jsem si, že dělají cca 40 vteřin za den do mínusu. To si asi žádá návštěvu hodináře, co? Kupoval jsem je v lednu tady na fóru jako starší, bez papírů. V Praze Koscom by to měl vyřešit nebo má někdo povědomí o hodináři na Kladně, co by tohle sfouknul i s tlakovkou? Hodinky se mi líbí (i když jsou menší) tak bych jim dopřál i nějakou údržbu.

 

 

post-51737-0-87422200-1501493392_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...