Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

no nevím, jestli tohle je zrovna ta společnost, po který ty docela hezký pětky toužej - ruská na plný úvazek, skoro až černobylská...,  Tomi Po-ser  :photo: :photo:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný - Dynamit v zeleném ..., jakýsi dávný film

 

ale k věci - 5etter, vidím v prodejním vláknu, že se zbavuješ občas nějakých pětek, tak kdyby přišly na řadu tyhle zelené, měl bych zájem. Když Seiko, tak dynamit v zeleném. Díky za případné info předem.

:notworthy:

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oukej, nikdo se nechytl, takže nepovedený vtip. 

Hnědý ciferník je samozřejmě výsledkem chvilky práce ve foto editoru. Kromě zelených a modrých se dělala, myslím, už jenom černá varianta a ta mě nebere. Vždyť i ta modrá je skoro černá.

Naopak tato hnědá by se mi velice líbila. Seiko sice dělá nějaké pětky s hnědým sunburst ciferníkem, ale tam už se mi zase tolik nelíbil třeba tvar pouzdra nebo ruček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ti to sežral. dokonce jsem byl přesvědčenej, že jsem takovýhle už někde viděl :D. k zeleným by byly super.

ale bylo by hezké mít doma celou erbovní rodinku, ne?

bílé SNK355  byly na watcheszon, ale to už je asi dýl.

 

edit: černá je na skladě na skywatches

hele je to výzva, ty bílý časem taky seženeš..

 

edit2: mám ti je koupit? :D

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem ty černý vzal. třeba se budou hodit. teďka žádný oblekovky nemám (ne že bych je potřeboval), ale malejch pětek neni nikdy dost, že jo. momentálně spokojeně nosím tyhle a říkám si, na co vlastně větší hodinky.. (pak zase nasadím BFK a tak furt dokola..)


post-5667-0-48088800-1519291986_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi fakt blázen!

Chvilku jsem po tvém šťouchnutí přemýšlel o možnosti nasbírat celou kolekci, ale pak jsem si řekl, že přece nemůžu a ani nemusím mít všechno.

Takhle su v klidu, protože vím, že kdyby se mi jich přece jen zachtělo, budou na mě čekat u tebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...