Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Ty nožičky sou vážně hnus. Bottlecapy by skutečně mohly bejt super hodinky, ale jinak. Tady negativa výrazně převyšují pozitiva. Podle mě to měli dotáhnout, dát jim WR200, vykašlat se na Seiko 5 a měly to bejt nakonec takový levnější, okleštěnější sourozenci tuňáků. Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nožičky sou vážně hnus. Bottlecapy by skutečně mohly bejt super hodinky, ale jinak. Tady negativa výrazně převyšují pozitiva. Podle mě to měli dotáhnout, dát jim WR200, vykašlat se na Seiko 5 a měly to bejt nakonec takový levnější, okleštěnější sourozenci tuňáků. Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se zase tezce nelibi saturation a u tech petek to nazivo vypada lip nez na obrazku, je pravda ze to neni uplne nejhezci reseni, ale 100 lidi 100 chuti. Nejdriv se mi to taky hnusilo ale tolik se tu vychvalovaly ze jsem je proste musel videt nazivo a uz mi zustaly. Ze nemaj sroubovaci korunku neru jako plus, kdyz u skx znicis zavit, muzes je vyhodit a na skok do bazenu nebo sem tam cachtani v mori nepotrebujes iso normu a 200m.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne jsou Bottle Cup jedny z nejpovedenějších Seiko hodinek poslední doby, z řady Seiko 5 rozhodně. Z modernějších variant pětek mám před nimi akorát Frankenmonstra. Jasně, někomu styl malých nožek nemusí vyhovovat, ale jejich vzhled je právě to, co podle mne rozbíjí tu dnešní, v mnoha ohledech impotentní Seiko produkci. A díky těm nožkám je může v pohodě nosit i ten, kdo má malé zápěstí, přičemž se ale na větší ruce rovněž neztratí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne jsou Bottle Cup jedny z nejpovedenějších Seiko hodinek poslední doby, z řady Seiko 5 rozhodně. Z modernějších variant pětek mám před nimi akorát Frankenmonstra. Jasně, někomu styl malých nožek nemusí vyhovovat, ale jejich vzhled je právě to, co podle mne rozbíjí tu dnešní, v mnoha ohledech impotentní Seiko produkci. A díky těm nožkám je může v pohodě nosit i ten, kdo má malé zápěstí, přičemž se ale na větší ruce rovněž neztratí. 

 

 

Souhlasím, za posledních x měsíců jedny z mála fakt pěkných hodinek, který bych si  možná i  koupil. Líběj se mi mnohem víc, než půlka GS a diverů, co teď chrlej  ve sto padesáti sedmi barevnejch variantách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, když už tak už. Buď absolutně klasické linie pouzdra, nebo tenhle krab s nožičkama co ten tah drapsne a nepustí.

Ale nakonec jsem to vzdal, hodinky nesundám z ruky a s tímhle provedením byl asi přes noc rozerval ložní prádlo

a možná i podrápal manželku. Už tak se na mé hodinky hledí trochu přes prsty "nemáš zas nějaké jiné?" a "ty máš nějaký nový pásek"

?.někteří vědí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem si pořídit ty nový pětky v pepsi variantě. Dneska koukám do inzerce, že tam jsou, za rozumnej peníz... není co řešit, už jsem šel psát SZ a pak mě napadlo zkontrolovat armovák. Jasněže křivej jak prase. To už opravdu je  skoro u každých, nebo mám smůlu, že vidím jenom špatný kousky? Objednal bych si je i nový, ale co když mi přijde tohle? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem si pořídit ty nový pětky v pepsi variantě. Dneska koukám do inzerce, že tam jsou, za rozumnej peníz... není co řešit, už jsem šel psát SZ a pak mě napadlo zkontrolovat armovák. Jasněže křivej jak prase. To už opravdu je  skoro u každých, nebo mám smůlu, že vidím jenom špatný kousky? Objednal bych si je i nový, ale co když mi přijde tohle? 

Vycentrovaná luneta je v současné době brána u Seika jak vadný kus, který se vyřazuje z prodeje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravde uz dnes nemuzu s cistym svedomim nikomu Seiko doporucit prave kvuli temto vecem. Jedina cesta, jak z toho ven je videt nazivo pred nakupem. Udelat si seznam, co zkontrolovat a podle toho jet. Btw, ty hodinky cenu 5,5k a vic nemaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...