Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Hratky s remenmi.. :)

 

Gratuluju k hodinkám, ať ti dělají jen radost.

Jestli mi nic neuniklo, tak jsi první na fóru, kdo má tu novou jednokorunkovou verzi? 

Na těch fotkách je opět vidět, že Ray a Mako jsou pěkné na všem a vždycky jim to sluší. Z těch řemenů dávám hlas tomu bez prošití. 

Zkus i nato, zulu a mesh. Vše bude super. Vyzkoušeno a ověřeno na Black Mako. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě maka fakt baví, jen škoda, že jsem je koupil s neorigo tahem ;o(

...což mě přivádí k myšlence, že kdyby se někdo chtěl originál tahu zbavit, páč ho baví více kůže, rád mu od něj za rozumný peníz odpomůžu ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupil som ich u AD pre EU - seriouswatches. Perfektny pristup, ochota, rychlost.. Bez vyhrad odporucam. V US som ich videl na eBayi o dost lacnejsie, ale pri doruceni na SK uz vysli s danou a postovnym cca ako u AD.

Dik za info. Seriouswatches znam, kupoval jsem tam svoje Bambina

Vypadaji pekne, ale ta korunka na vic mi tam prisla vzdy takova typicka. Navic MakoUSA ma porad korunky dve, takze jsem v klidu

Tak at slouzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu taky rikam presny prst na spousti fotaku

Díky. Byla to ale náhoda, fotek jsem udělal víc a jedna vyšla takto. 

Jinak se musím přiznat, že jsem bohužel taky spadl do toho mobilového bahna. Dřív jsem s sebou nosil malý kompakt a pak u počítače prohlížel, co jsem nafotil. Dnes je to ve stylu cvak sem, cvak tam a prásk s tím přes tapatalk na fórum. Na displeji mobilu to většinou vypadá docela obstojně, ale na monitoru je ten propad kvality vidět. Mám docela levný LG a taková kouzla, jak některé dražší mobily prostě neumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcus: paradni fotecka nahodou, jinak ty mobily maji i vyhodu, teda snad. Bude vice fotek :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...