Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Podařilo se mi pořídit ťukanec na skle (je to vidět mezi datumem a minutovou ručkou) se škábancem až na okraj skla. Nejradši bych nechal vyměnit sklo pokud možno za safír. Nevíte někdo, kde a za kolik by se to dalo pořídit? post-23824-1537701879,75.jpeg

 

Odesláno z mé Xperie XZ1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ťukance bych asi moc neřešil, já nosil Maka denně 4 roky a k výměně skla se odhodlal až potom, co jsem si vyrobil trojrýhu která už nešla přehlídnout. Hodinky se posílaly z hodinářství do smluvního servisu, protože jsem chtěl i promazat a seřídit strojek a udělat tlakovku, no a včera při přehazování za tahu na gumu jsem zjistil, že při sundávání dýnka mi na něm udělali rýhu jako prase,,,  :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ťukance bych asi moc neřešil, já nosil Maka denně 4 roky a k výměně skla se odhodlal až potom, co jsem si vyrobil trojrýhu která už nešla přehlídnout. Hodinky se posílaly z hodinářství do smluvního servisu, protože jsem chtěl i promazat a seřídit strojek a udělat tlakovku, no a včera při přehazování za tahu na gumu jsem zjistil, že při sundávání dýnka mi na něm udělali rýhu jako prase,,,  :furious:

A který je momentálně smluvní servis pro Orient? Zatím jsem po tom nepátral. Na jaro vždycky nechám udělat tlakovku a jedeme dál. Zatím jdou dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...