Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

To ti delaji celkem dost. Co jsem mel bambina, tak ty delaly par vterin.

At ale jen nekecam, ode dneska jsem zpet v Orient gangu. Po skvelych bambinech a mohutnych Orient Star dnes dorazily Mako 3. Model predstaveny nedavno, zelene provedeni :)

91da8a6a55ded9dd08d0fec8f7763b05.jpg

 

64c2578b4f114a032ecd1e1fd1a26551.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bral jako Mako II ty standardni Mako modely jen s novym strojkem bez korunky nastavujici datum.

Samozřejmě, že ne. Tam bylo rozdílů podstatně víc, kromě designu i úpravy strojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale jen v detailech. Jako treba podoba loga atd. Clovek je musel hledat lupou. Tady jsou jen indexy misto cisel, trosku jine rucky. Je to takova kombinace mezi puvodnim Mako a Mako USA.

JJ,  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral jsem je na www.hodinkar.cz - coz je asi slovensky eshop. Meli tam siroko daleko nejnizsi cenu, ale ted na to koukam a uz to tam nemaji. Byla ale dlouha cekaci doba, cca 3 tydny.

Videl jsem jich par na ebayi a nebo na orientuhren.de, to je v EU.

 

Fotku jsem se snazil v rychlosti udelat, ale ta zelena se blbe foti.

1c6f95cb0cb4a4ba32fe9e2042f607b6.jpg

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jak já, tak manželka vyneseme mezi lidi:

pěkné moc. bambina v1 jsou stejně asi nejlepší.

 

Bral jsem je na www.hodinkar.cz - coz je asi slovensky eshop. Meli tam siroko daleko nejnizsi cenu, ale ted na to koukam a uz to tam nemaji. Byla ale dlouha cekaci doba, cca 3 tydny.

Videl jsem jich par na ebayi a nebo na orientuhren.de, to je v EU.

 

Fotku jsem se snazil v rychlosti udelat, ale ta zelena se blbe foti.

 

ty jo, paráda. koukal jsem ně, když jsi je sem poprvé dal.. orientí potápky (ray II tedy) mám taknějak dlouhodbě v plánu, ale tyhle mako III jsou zajímavý. ty ostrý ručky a spolu s hranatými indexy - jako jó - ladí mi to. a ta zelená je luxusní. teď ještě, jak jsou na tom s lumi. jestli jako mako, nebo lepší jako ray..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, po jednom dni pouzivani pridam par postrehu.

Lumi za me cajk. Nemam srovnani ani s Mako ani s Ray, ale po kratkem nasviceni lumi sviti uz ve stinu:

30a9fd6777fb9b0f9b1ed46ee391f747.jpg

 

Za tmy pohoda:

fb19962a58201f4ceb5886e8dad93554.jpg

 

Ta zelena se fakt blbe foti. Ze zacatku jsem byl rad, ze to tak nerazi do oci, ale ted me to obcas zlobi. Na ocni kontakt maji nadech do zelena, ale na fotce to nevyzni.

fc4381fbc0fa024ebd8eccfd29c6a094.jpg

 

Po 24h jsou ted cca +12s. Zadna hruza, ale oproti Bambinam to neni nic extra. Jsou ale v zabehu teprve jeden den, tak je predcasne delat zavery.

 

Co je uplne na nic je ten tah. Vrze! Clanky nejak o sebe. Je tezke odhalit co kde vrze, ale vrze. Spona je moc dlouha a jeji vnitrni cast dela na tahu vybouleninu/lom.

db659e30eef0415938d3857988dba65a.jpg

 

6e7a38767294bd0ca2362933329377f0.jpg

 

287d9cd73e59c77ea6fe992429ce1039.jpg

 

Tah je rozhodne nejhorsi cast hodinek a celkem me to rozmrzelo. I logo na spone mi prijde odflakle a jakoby prohnulo ten plech dokola. Stare Mako to maji dle me lepsi.

05490cf65c62a43bfd7a8abf4a5436ec.jpg

 

Blbe je, ze treba na Strapcode zacinaji tahy na mako na 80EUR, coz mi pri cene hodinek nedava moc smysl. Navic vsechny jsou oyster/superengineer. Premyslel jsem o jubilee. Jenze jsem nic nenasel. V par vlaknech na ruznych forech lidi nacpali Mako na jubilee z SKX. Nic moc.

 

Luneta krasne a jiste cvaka, korunka a nastaveni casu bez pripominek. Snad jen ze by korunka mohla byt kapku vetsi, usnadnilo by to zasroubovani.

 

Konec hlaseni!

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to je pro me dalsi nevyhoda mako. Maji roztec 22mm a ja na ne nemam remeny. Mam vse 20 a 18. Teda neco jsem nasel, ale nesedi to. Nejlepsi jsou na tahu. Bud se hecnu a objednam ze Strapcode, nebo to pujde cele z domu :D

003f6e1bd0e4de28f8752a1ef247d305.jpg

 

e31cf79004b86ef713a43942981661f7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...