Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Zatím moc nenosím, ale o to víc fotím.

 

Musím se vám pochlubit novým přírůstkem a než bude čas o nich trochu napsat, tak aspoň malá ochutnávka.

Jsem z nich nadšenej, úplně, fakt. Z těch hodinek čiší dokonalá preciznost a kvalitní detail, až to člověk nechápe. Naposledy mi udělaly takovou radost moje první orient star, moje avatarky.

 

 

post-5667-0-56136300-1544644591_thumb.jpg

 

post-5667-0-76830200-1544644809_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co to je v tom pozadí? To je tvoje?

 

attachicon.gifIMG_20181212_184251.jpg

No jesi myslíš tu druhou fotku tak to je nějakej srarej větrák. A jesi tu třetí, tak tam jsou to omegy a brajtle. Pane mi ovšem neříkají, jsou jednoho místního pacienta. Jak už tu kdysi trefně poznamenal jeden místní člen, kdo nepotřebuje datum a den, pije pod své fyzické možnosti. Takže nic pro mě. Myslím že to byl instant nebo někdo podobnej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mě vůbec nebere, ale fotky parádní. Hlavně teda ta první, to je bomba. Ocenil bych, že týden začíná pondělím tak, jak jsme v našich končinách zvyklí. Mám radost, že z nich máš radost. Užívej si je.

díky.

mě taky dřív nebraly, ale nějak jsem k nim postupně došel - a jsem za to hrozně rád. takovouhle parádu nikdo jiný nenabídne, rozhodně ne za ty peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím moc nenosím, ale o to víc fotím.

 

Musím se vám pochlubit novým přírůstkem a než bude čas o nich trochu napsat, tak aspoň malá ochutnávka.

Jsem z nich nadšenej, úplně, fakt. Z těch hodinek čiší dokonalá preciznost a kvalitní detail, až to člověk nechápe. Naposledy mi udělaly takovou radost moje první orient star, moje avatarky.

 

Pěkný fotky :-), já to mám naopak, hodinky nosím furt, prakticky střídám jen se Suuntama na běhání, ale skoro nefotím ... 

post-12657-0-77514100-1546082510_thumb.jpg

post-12657-0-99788000-1546082531_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem dal dohromady hodinky po tátovi, komplet seřízené, vyčištěné, promazané a na novém řemínku s podložkou...

 

cbb48766abfd510bbfdd293b5fe271ca.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...