Přejít na obsah

Junghans


tmoris

Doporučené příspěvky

Tak jsem se dnes vratil z tydenniho dovolenkovani na uplnem zapade Nemecka a prilehlych kraju a mimo jine jsem navstivil prodejnu Junghans, kde jsem si vyzkousel chronoscope na meshi s bilym cifrem z edice MB. Naprosta parada a cena jeste o kousek lepsi nez v CR. Nafasoval jsem pekny katalog, ktery krome hodinek obsahuje i par stran o historii firmy, uspesich atd + cenik a nejakou tu slevu pri platbe hotove. Jesteze uz jsem zpet v Praze, ted uz nemuzu podlehnout (aspon docasne..) ;)

 

Nemate je tady nekdo uz na ruce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes vratil z tydenniho dovolenkovani na uplnem zapade Nemecka a prilehlych kraju a mimo jine jsem navstivil prodejnu Junghans, kde jsem si vyzkousel chronoscope na meshi s bilym cifrem z edice MB. Naprosta parada a cena jeste o kousek lepsi nez v CR. Nafasoval jsem pekny katalog, ktery krome hodinek obsahuje i par stran o historii firmy, uspesich atd + cenik a nejakou tu slevu pri platbe hotove. Jesteze uz jsem zpet v Praze, ted uz nemuzu podlehnout (aspon docasne..) ;)

 

Nemate je tady nekdo uz na ruce?

 

Max Bill Chronoscope jsem na ruce měl a byl to moc příjemný pocit, dokonalé oblekovky, ale zkusím ti ještě trochu zkomplikovat rozhodování, co takhle třeba Junghans Meister Chronoscope viz http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/34659-junghans-meister-chronoscope/page__st__20 , obdoba MBCH, ale v modernějším stylu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...