Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

Jsou to velmi převelice zajímavé hodinky z roku asi 1981. Já je mám pod značkou LEVIS. Dá se zde naprogramovat melodie do délky dvaceti not, kdy na notové stupnici se nastaví výška tónu a na velké notě vpravo zase jeho délka. Výška tónu lze nastavit ve dvou oktávách. Je to naprosto bezkonkurenční vychytávka, když něco takového neměl nikdo, ani Casio, natož Seiko.

post-97-0-28601100-1486363121_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to velmi převelice zajímavé hodinky z roku asi 1981. Já je mám pod značkou LEVIS. Dá se zde naprogramovat melodie do délky dvaceti not, kdy na notové stupnici se nastaví výška tónu a na velké notě vpravo zase jeho délka. Výška tónu lze nastavit ve dvou oktávách. Je to naprosto bezkonkurenční vychytávka, když něco takového neměl nikdo, ani Casio, natož Seiko.

Niečo podobné sa dalo, asi 15 rokov dozadu, kúpiť vo vietnamskom obchode, a stálo to 150 Sk bývalých, kamarát to mal, ale potom mu z toho šiblo, a rozbil to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych chtěl vidět. A ještě za 150 korun.... Tak 7 melody Montana možná.

 

 

Niečo podobné sa dalo, asi 15 rokov dozadu, kúpiť vo vietnamskom obchode, a stálo to 150 Sk bývalých, kamarát to mal, ale potom mu z toho šiblo, a rozbil to biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, to je nádhera. Moje první hodnotnější digi kdysi ve sbírce. V roce 1986 jsem je dostal jako nefunkční k vánocům. I na ebay se objeví jen jednou za čas. A zvláštní je, že přestože na sklíčku je na pravém dolním tlačítku nápis L/RESET, tak aspoň ty moje nemají LAP, tedy mezičas. Když při běhu stopek zmáčknu tuto tlačítko, tak se stopky hned vynulují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

To jsou ty s Sbazaru? Chtěl jsem po něm detailnější fotky skla, protože na mých jsou vrypy. Zdlouhavá komunikace, pak že je vyfotí. Den bez odezvy a pak že je posílá jinému zájemci. Jinak jsem je někde viděl v dobré kondici za 1500,-.

Ne já je mám z ebaye.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...