Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně,já myslel české prodejce pro ty co neobjednavaji ze zahraničí

A je nějaký zvláštní důvod platit za stejné zboží víc jen kvůli tomu, aby mělo desetinu origo návodu od Fastu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je nějaký zvláštní důvod platit za stejné zboží víc jen kvůli tomu, aby mělo desetinu origo návodu od Fastu?

 

Honzo, nechci bejt jednovatej, ale tuhle otázku tu kladeš poměrně dost často. Přitom právě ty bys měl vědět, že takový důvod skutečně existuje. Někdy se prostě hodinky z ciziny při nákupu o zdánlivě nižší cenu zkrátka prodraží. Následující odkaz tu nevytahuju proto, abych ti nějak ublížil, protože jsi to myslel dobře. Jen si myslím, že je zbytečné se takhle pořád ptát. 

 

A tady je ten odkaz, jak se podařilo "ušetřit" mně:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/7724-pochlubte-se-svými-novými-číslíčkovými-přírůstky/?p=1139920

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli je zvláštní důvod nebo není,to nechť posoudí každý kupující sám. Nechci se přít o výhodách či nevýhodách nákupu hodinek u zahraničních prodejců. Já jen na netu viděl na české poměry docela zajímavou cenu zde ,řekl bych docela populárních hodinek a vzhledem k tomu že je tady hodně členů kteří z jakéhokoli důvodu preferují koupi hodinek u českých prodejců, tak jsem na to prostě upozornil. Nic víc,nic míň:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Sedmimelodiové M-11, modul 583 jsou z prosince 1986, předtím byly M-10, modul 582 z května 1986 a je to v podstatě to stejné jako pozdější a více známé M-14 a M-15, modul 677 (listopad 1987). Moduly 583 a 677 mají dokonce všechny melodie stejné, modul 582 má jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze  zeme vychazejiciho slunce(buyee) se daj poridit ??? Seiko S750 ??? , rekl bych, ze je to v podstate plastova verze S760 .

Navic maji asi rozsirenejsi moznosti stopek.

Nyni je dostupna verze v cerne... kdybych pockal asi jsem je vzal misto techto...

-nyni jsou za cca. $33,- + ne draha posta - je mozne, ze nikdo neprihodi (muj kup byl takto ??? ) 

post-46138-0-03335800-1527657909_thumb.png

post-46138-0-28082100-1527658792_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...