Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Zkusim par poznatku na zamysleni s tim rentovanim...

1) Pokud to bude mimo EU, tak je nutne pocitat s dph a clem. Uz se mi dlouho nestalo, ze by byt sebemensi zasilka prosla.

2) U mechanickych hodinek, ktere jsou schopni hodinari odservisovat i tady se to vyplati. Jenze treba u digitalek, kdy kdyz je spatnej modul, tak s tim nikdo nic neudela, tak tam bych ted radsi (po zkusenosti) kupoval tady se zarukou. Posilat hodinky postou zpet za more a platit postu se uz moc nevyplati.

3) Jina vec je samozrejme v pripade, ze se jedna o nejaky specificky model v Evrope nesehnatelny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Máte někdo přehled o tom, kde by stálo za to koupit CASIO PRO TREK PRG-650Y (zahraniční cizina + pošta), aby úspora významně stála za to oproti tuzěmským cenám (asi 9200)? Díky

 

tak je vem odsud, ten rozdíl za risk jak píše Andy nestojí. Teď sem u nich bral 5610 a za cenu, která nebyla ani z Číny.

https://www.timestore.cz/Znacka/Casio-256/Casio-Pro-Trek-379/Casio-Pro-Trek-62306

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tohle je jiný design s velkými indexy - taky se bojím, aby mi nepřišlo něco jiného, mnohé shopy tyhle dva modely zamenuji.

Nicméně díky pánové.

 

Edit: já jsem koukal na model, co má v názvu značení Y. Na tom odkazu na ebay to není. Taky tam je za pomlčkou 1D. Já Jaz někdy vídám bez té koncovky, jindy s 1ER...

Dá se někde dohledat význam těch koncovek? Bude to asi spíš desinfekce, než funkce, že jo?

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...