Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

 

 

 

A sakra...ono to má normálně kovový pouzdro...tak to se bojím, že tomu nedokážu odolat...radši půjdu spát, třeba se z toho do rána vyspím...no ale líbí se mi, že si je můžu koupit na našem českým e-shopu, že mají klasický modul bez soláru a rádia a je to prostě opravdu ta pravá klasika jako dřív...a navíc možná jejich cena za několik let a i použitých může klidně být vyšší než dnes, takže to ani není utrácení, ale vlastně investice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 5600 takle v kovu dělají pokaždý když mají výročí. 10, 20, 30 a teď 35. Ty 5700 jsou až teď. Taky nad nima váhám. Kdyby tě nechytili celníci tak třeba takle: https://www.ebay.com/itm/Casio-G-Shock-35th-Anniversary-Limited-Edition-Mens-Watch-DW-5735D-1B/183350286023?hash=item2ab08756c7:g:l-EAAOSwLg5bXfB2

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakra...ono to má normálně kovový pouzdro...tak to se bojím, že tomu nedokážu odolat...radši půjdu spát, třeba se z toho do rána vyspím...no ale líbí se mi, že si je můžu koupit na našem českým e-shopu, že mají klasický modul bez soláru a rádia a je to prostě opravdu ta pravá klasika jako dřív...a navíc možná jejich cena za několik let a i použitých může klidně být vyšší než dnes, takže to ani není utrácení, ale vlastně investice...

jo! přesně, oboje jsou super. kdybych byl ochoten dát tolik peněz za digi, tak jim dám přednost před gw5000. nádherná klasika, nejlepší modul, fakt krása.

..ale stejně bych je nenosil, abych jim náhodou neodřel tu zlatou sponu.. tak nic :)

jenom nerozumím tomu značení - že dw5035 a né 5635..(?)

 

edit - ještě mlsně koukám po dw-5600cmb

líbí se mi barevný (rasta) řešení a na živých fotkách to vypadá, že mají i kontrastnější folii pod displejem než standard dw5600.

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tyhle?

 

Ty žlutočerný jako jediný nevypadají dámsky. Vstupoval jsem na fórum jako OWG s hodinkama Caterpillar, tak proč to neukončit takhle v barvě? :)

 

attachicon.gifG-Shock-DW-5600TB.jpg

kup si radši nový Poljoty, to bude podstatně rozumnější investice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad nejsem úplně mimo v tomhle vlákně. Dovolil bych si místní znalce obtěžovat s dotazem: někde ve vedlejším vlákně člen "budo" zmiňoval Géčka G-7800-1ER.

Kdysi jsem je vídával, ale nikdy mě nenapadlo zkoumat jejich funkcionalitu. Až teď, když jsem funkce modulu 3163 viděl, došlo mi, že by mi vyhovovaly jako něco pro drsnější zacházení. Dot matrix displeje jsem měl vždycky rád. Mám ruku zvící tloušťky čapích končetin, takže by mi sedly i velikostí.

Ale ouha, propásl jsem dobu jejich prodeje a nové už nikde nemohu nalézt. Občas jsou jeté na ebay. Ovšem často s inverzním LCD a to nechci.

Nevíte tedy náhodou, jestli by je ještě někde měli za původní ceny?

Tenhle modul 3163 jsem v jiných Casiích nenašel, nekecám? Jeho výroba byla ukončena bez náhrady? Žádný ekvivalent není?

Zkoušel jsem se dívat i na nové modely, ale žádné obdobné jsem nenašel.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...