Přejít na obsah

co je kde ke koupi


t2

Doporučené příspěvky

v prodejnách TOP TIME mají 50% na Timex, možná to tu někde proběhlo, nevim. Ale je to asi jen doprodej co mají na prodejnách, co prodejna to jiné kousky, na stránkách je sice psáno do 30.9. ale v Plzni je sleva pořád, je sice probráno, ale někoho možná nějaké zaujmou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

Je to vlastne zlatnictvi Mija, ale na strankach je asi nemaji..to jsou lezaky na krame z doby, kdy mozna ani nemeli stranky..az tam pujdu, vyfotim a dam to sem...ale rovnou musim pred tim obchodem varovat - mam s nimi spatne zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Nedavno tam meli i Timexy datalink jeste s disketou, ale taky za hrozny penize. To bych si kvuli nim musel poridit jeste i nejaky vintage pocitac :-) ..zajimalo by me, jestli je fakt nekdo koupil nebo je stahli z prodeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Jojo, to jsou jediny z nich, nad kterymi trochu uvazuju..jako ze bych prodal cast sbirky a poridil si je jako takovou chutovku..ale napred chci chvili sledovat Ebay, za kolik se tam nejake prodaji..ale na druhou stranu tyhle jsou uplne nove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

Na aukru jsou jedny hodinky vypadající jako Casio DBC-610, ale nevidím na nich nápis Casio a pozadí displaje má nějakou divnou barvu, jako kdyby byl aktivní illuminátor, ale tyhle hodinky mají přece ledku nebo žárovičku..nějak se mi to nepozdává.....jedná se o nějaký fake nebo co si o tom myslíte?

 

http://aukro.cz/casio-digitalky-s-kalkulackou-a-databankou-i3765733904.html

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na aukru jsou jedny hodinky vypadající jako Casio DBC-610, ale nevidím na nich nápis Casio a pozadí displaje má nějakou divnou barvu, jako kdyby byl aktivní illuminátor, ale tyhle hodinky mají přece ledku nebo žárovičku..nějak se mi to nepozdává.....jedná se o nějaký fake nebo co si o tom myslíte?

 

http://aukro.cz/casio-digitalky-s-kalkulackou-a-databankou-i3765733904.html

Není to Casio. Ale můj skromný názor je barva je buď na fólii nad sklíčkem nebo pod LCD segmenty. Osvětlení bych tipoval na ledku. Možná se jedná kopírovanou výrobu. Tedy když Casio postavilo v číně fabriku chytrý číňani postavili o pár kiláků dál stejnou a bouchaj tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

V tomto případě by mi snad ani nevadilo, že to není od Casia - samozřejmě pokud budou mít stejnou funkčnost a kvalitu provedení...docela mě štve, že už Casio DBC-610 nedělá, takže jestli někdo udělá jejich přijatelnou náhražku, tak budiž, já nejsem proti - bylo by hezké nemuset přijít o tenhle úžasný model hodinek. Jo a DBC-611 nepovažuju za nástupce, to je jasná degradace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...