Přejít na obsah

Breitling Superocean Heritage 46 mm


Yubari

Doporučené příspěvky

Když jsem se poprvé připojil na toto fórum tak jsem zrovna kupoval Dugeny Alpha 3 a smál se vláknu, kde řešíte, jak dlouho vám vydřželi hodinky po tom, co jste se připojili k tomuto fóru.

 

Už se nesměju! :blowup:

 

Po 4 měsících jsem koupil ve Zlínském zlatnictví nové hodinky. Tentokrát Breitlingy. Vybral jsem černou lunetu a stříbrný ciferník, moc jsem jich neviděl...

Snad se budou líbit. Včera přišly takže jsem je zatim nesl jen na zkrácení tahu a na ruce sedí skvěle.

 

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

 

Posted Image

 

 

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

 

 

 

 

Posted Image

 

 

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

 

Posted Image

 

 

 

 

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DIky moc :)

 

PRosimte zapesti mam relativne male na to ze jsem fakt hora chlapa. Je mi 22 a pres to vsecko mi celkem padnou (jak rikaj lidi) Ale bal jsem se dost, aby mi byly OK:suicide_anim:

 

A malé je kolik ? Já mám asi 17,5 - 18 a prý bych je mel velké ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukine, to je potřena u každých hodinek zkusit bo samotný rozměr ti poví prd. Přítule má asi těch 18cm zápěstí a kdyby jí někdo řekl, že pro ní budou nositelný 46mm, tak by mu řekla, že se zbláznil. A pak si zkusila farářskýho Glyciny 17 a čučela jak puk, že v poho. pouzdro a nožky konkrétního kusu udělají moc.

Moje PO 45 na gumě nechtěla sundat z ruky :)

 

Takže vyzkusit a ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pro mě nej Breitlingy poslední doby..mám na ně silný zálusk a chtěl jsem je tak za rok kupovat..jelikož už teď mám neplánovaně Steelfishe a Chronomaty..tak to asi bude dřív..:rolleyes:

 

Tyto konkrétně jsem měl ve Zlíně na ruce a je to pro mě barevně jediná volba s tím, že jedině v provedení Chrono..!! A ty mají skladem v Bratislavě..včera jsem je měl na pařátě..

 

lámaly mě i cenou..tak to možná dopadne..když některé svoje prodám.. :)

 

Gratuluju a ať dobře slouží..:clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se poprvé připojil na toto fórum tak jsem zrovna kupoval Dugeny Alpha 3 a smál se vláknu, kde řešíte, jak dlouho vám vydřželi hodinky po tom, co jste se připojili k tomuto fóru.

 

Už se nesměju! :blowup:

 

Po 4 měsících jsem koupil ve Zlínském zlatnictví nové hodinky. Tentokrát Breitlingy. Vybral jsem černou lunetu a stříbrný ciferník, moc jsem jich neviděl...

Snad se budou líbit. Včera přišly takže jsem je zatim nesl jen na zkrácení tahu a na ruce sedí skvěle.

 

GRATULUJI.PĚKNÉ HODINKY.MK :cheers:

Upraveno uživatelem jktibet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...