Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Chomutov


Matthew

Doporučené příspěvky

Jak nemáme? Takový kuwy , co jsou pro německé vepříky tam nemáte! Taky máme v CV kurdy, turky, vietnamce, mongoly, indy, 2 usa many, 1 arména a yetiho! Když mě v OV okradly z passatu voknem, byl to Ostravák, cikorka nebo pšonka? Co?

A když se vykoupeš ve Fojtíkovo Kamencovém jezeře, budeš sm.dět po chcankách ještě v únoru! A to za 50 vočí vstupného.

Je fakt, že námáme šalinu, ale právníky za 3 měsíce umíme jen my: Koupíš KIndl vajíčko s právnickým titulem a když máš štěstíčko, jsi JUDr. A Ostrava? Jen TUB a novavice! Tak Jak?

 

Jsem to myslel v dobrém ... :cheers: Fakt. :smile_anim:

 

Nebudem na sebe dělat ramena, ne ? :sad01_anim:

 

Jestli budete mít termín a nebudu překážet, rád se za Vámi na sraz zastavím. Bývám občas ve vašich končinách ... :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, toš což to takhle udělat v pondělí 17.10. ?

 

To bych nejspíše mohl já i kulix, jestli jsem to dobře pochopil. :smile_anim: A Vy taky píšete v týdnu vpodvečer ... Co ? :cheers:

 

Sakra to je fofr... Tak to nocleh v Kovářský padá a budeme se muset spolehnout na nějaký ubytování přímo v CV. Snad jsou to na tom líp než my tady v UL...?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra to je fofr... Tak to nocleh v Kovářský padá a budeme se muset spolehnout na nějaký ubytování přímo v CV. Snad jsou to na tom líp než my tady v UL...?

 

Ty by jsi se nebál přespat v kovářský? tam jsem měl chajdu, ale bouchl jsem jí pražákovi. Kde se chcete sejít?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od pondělí do čtvrtka jsem pražák :( tak buď pátek nebo víkend no

 

Toš já jedu přes Prahu, tak Tě tam odpoledne neberu a v úterý pak zase vyklopím ... A spát snad máš gde, ne ?

 

Je to jen takový nápad, ale rychlé akce bývají dobré akce .... :smile_anim:

 

Já to mám tak na 50% ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak z krajského města delegace nedorazí - právě jsem byl na PŠM, kde mi rodinné velení oznámilo, že příští týden po - pá mám nástup v 7:00 s dětma v jeslích. V 5:30 návrat z CV je blbost a lihuprostým dýchánkům se vyhýbám... Škoda, snad nächstes Mal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...