Přejít na obsah

Moonwatch - prakticnost


klobadysek

Doporučené příspěvky

Krasny fotka.. Jak z katalogu Omegy  :eek: Kloboucek.. :) Btw nevi nekdo, jak dopadla ta nahrada origo plneho dynka u Moonu za neco s pruhledem??? Nekde se to tady resilo, ale nemuzu to najit a nevim, jak to dopadlo.. Je nakonec nejaka rozumna alternativa pro Moony, paklize chci videt na strojovnu?? :) Samozrejme safirovou variantu vynechme.. Dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasny fotka.. Jak z katalogu Omegy  :eek: Kloboucek.. :) Btw nevi nekdo, jak dopadla ta nahrada origo plneho dynka u Moonu za neco s pruhledem??? Nekde se to tady resilo, ale nemuzu to najit a nevim, jak to dopadlo.. Je nakonec nejaka rozumna alternativa pro Moony, paklize chci videt na strojovnu?? :) Samozrejme safirovou variantu vynechme.. Dik :)

https://www.ebay.com/itm/GLASBODEN-FUR-OMEGA-SPEEDMASTER-SAPPHIRE-CASEBACK-MOONWATCH-CASEBACK/122243717703?hash=item1c764b1a47:g:wPsAAOSw9N1V3Gqt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dynko overeny? Funguje? Myslim to tak, jestli ten zavit je opravdu shodny se zavitem v pouzdru Moonu, aby se treba nejak neposkodil, neudelala vule.. ?  :baby: Co se tyce origo dynka ze safirovych Moonu, tam asi neni problem..? Beeamen zminoval distancni krouzek.. thx  ^_^

Na Omega foru to má nejlepší recenze, takže bych se nebál :) Mimo eBay jsou ke koupi zde i s popisem co a jak http://www.customwatchconcepts.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Btw nevi nekdo, jak dopadla ta nahrada origo plneho dynka u Moonu za neco s pruhledem??? Nekde se to tady resilo, ale nemuzu to najit a nevim, jak to dopadlo.. Je nakonec nejaka rozumna alternativa pro Moony, paklize chci videt na strojovnu?? :) Samozrejme safirovou variantu vynechme.. Dik :)

 

Taky jsem to řešil. Chtěl jsem se zeptat v Omega servisu, ale nakonec jsem si to rozmyslel a nehal si klasicky plný dýnko. Někdo mi tady řekl, že by to pak byl vlastně bastl, což je pravda. Model s hesalitem a průhledem na dýnko sice jednu chvíli existoval, ale měl jinou referenci Vzal jsem si to k srdci a průhled neřeším. Mám ho na jiných hodinkách a stejně na to nekoukám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Jak píše Seamaster, akorát by mě trošku zajímalo která byla v původních Moonwatch testovaných Nasa, asi tedy metal, když později se dělal plast, je to tak správně? Je to zamotanec ty Moonwatche, to se musí nechat :-)

pri testoch nasa bol povodne predsa kaliber 321... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...