Přejít na obsah

Briliantové breitlingy


Yubari

Doporučené příspěvky

Pánové, jaký máte názor na Breitlingy, které mají na lunetě brilianty? Nemám asi na nové, ale je jich celkem dost na chrono24, tak začínám nad nima přemýšlet. Působí velmi zajímavě, kor když mám rád brilianty, byl by to velký úlet, když mi je 22? :guitar: :-) Nechci to připustit, ale asi jsem se stal závislákem na hodinkách..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JiříR: Breitlingy nemaj s hodinkama nic společnýho jo, to jsou věci.

Jinak k tématu, sice bych si je taky nekoupil, ale proti gustu.. akorát bych si zjistil co jsou zač ty brilianty, kdo to dělal atakdále, protože je to myslím aftermaket úprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze mit BMW kdyz ho ma rytmus, tak ho mit nemuzu ? Nebo jak si to mam vylozit? Stejne tak otazka na co mit BMW kdyz muzu mit fabii ? Prosim pouze o objektivni pripominky :guitar:

 

Ne můžeš mít co chceš, ale vybírat hodinky podle diamantů není moc o hodinkách. Ale já jen tak plácám, takže si toho nevšímejte a užijte si to.

Rozhodně se mi jinak breitlingy bez kamínků líbí.

 

post-6515-006562800 1314556994.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 

 

Nedá mi to, promiň.

Ale opravdu by jsi ty druhé dal na ruku? Platí to v tvém profilu, že jsi muž? Protože jestli ne, tak potom jsou to celkem pěkný hodinky. Přítelkyně má taky ciferník "mother of pearl" a pár diamantíků. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to, promiň.

Ale opravdu by jsi ty druhé dal na ruku? Platí to v tvém profilu, že jsi muž? Protože jestli ne, tak potom jsou to celkem pěkný hodinky. Přítelkyně má taky ciferník "mother of pearl" a pár diamantíků. :crying_anim02:

 

Nechci se tu s nikym hadat :) zajimaji mne hodinky a povazuji se za normalniho cloveka. Ohledne tebe, tak jsem si projel tvuj profil a prispevky. Pohybujes se v nakupu hodinek kolem 5 000, takze nevim proc reagujes na dotaz v Breitling foru (a kdyz uz reagujes, proc rypes..) Mit hodinky je pohoda, tak proc sem vnasis vubec stresy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JiříR: Breitlingy nemaj s hodinkama nic společnýho jo, to jsou věci.

Jinak k tématu, sice bych si je taky nekoupil, ale proti gustu.. akorát bych si zjistil co jsou zač ty brilianty, kdo to dělal atakdále, protože je to myslím aftermaket úprava.

 

Diky za vyjadreni. Jak myslis aftermarket uprava ? I kdyz maji papiry a vse, tak se brilianty pridaji custom nebo ? Myslel jsem, ze se prodavaji primo od vyrobce takto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Béčka jsou dobrý hodinky. Hummer je dobrej offroad. Zkus přijít mezi drsňáky na offroadfórum a zeptat se na pětadvacítkový nízkoprofiláče na jinak slušnýho Hummera.

Tak takhle nějak tu působí dotaz na diamantový Béčka. Je to nevkusný sprasení původně rozumně chlapáckých hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Béčka jsou dobrý hodinky. Hummer je dobrej offroad. Zkus přijít mezi drsňáky na offroadfórum a zeptat se na pětadvacítkový nízkoprofiláče na jinak slušnýho Hummera.

Tak takhle nějak tu působí dotaz na diamantový Béčka. Je to nevkusný sprasení původně rozumně chlapáckých hodinek.

 

Jasny.. taky uhel pohledu. Prirovnavni dava prostor pro dalsi premysleni. Ja prave chci vedet, zda ty briliant pusobi nevkusne. Samozrejme v rozumne mire.

Mam rad na decentnim zlate briliant. Tak mne prave napadlo, co nespojit oblibenou znacku hodinek s kamenem, co mam taky rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, taky jsem měl slabou chvilku, kdy jsem uvažoval o Hublotech s diamanty. To si asi prožije více lidí, no a mě to naštěstí zase po nějaké době přešlo.

Abych ti poradil, tak máš dvě možnosti, diamanty přímo z výroby a aftermarket. Ta druhá varianta většinou snižuje hodnotu těch hodinek, nehledě na to, že to co za diamanty zaplatíš už se ti nikdy zpátky nevrátí. Ale pokud to nechceš jako investici, ale pro radost, tak proč ne.

Jo a ty první se mi nelíbí vůbec - bicolor a diamanty je podle mne už nevkusné. Ty druhé jsou ok, možná ciferník by to sneslo jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, taky jsem měl slabou chvilku, kdy jsem uvažoval o Hublotech s diamanty. To si asi prožije více lidí, no a mě to naštěstí zase po nějaké době přešlo.

Abych ti poradil, tak máš dvě možnosti, diamanty přímo z výroby a aftermarket. Ta druhá varianta většinou snižuje hodnotu těch hodinek, nehledě na to, že to co za diamanty zaplatíš už se ti nikdy zpátky nevrátí. Ale pokud to nechceš jako investici, ale pro radost, tak proč ne.

Jo a ty první se mi nelíbí vůbec - bicolor a diamanty je podle mne už nevkusné. Ty druhé jsou ok, možná ciferník by to sneslo jiný.

 

Ty druhe se mi libi vic, samozrejme byl to jen nastrel. Osobne bych asi volil jiny cifernik, ale luneta mi prisla OK.

 

Ohledne 2 variant diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...