Přejít na obsah

Blackberry


Doporučené příspěvky

Tak pro "velký úspěch" dotazu shora taky přidám něco na téma whatsapp. Telefon mi v rámci blackberry world nabízí upgrade na verzi 2.17.2. Takže teď váhám, zda to zase prodloužili (jako už jednou) nebo se tímhle upgradem připravím o posledních 5, který jinak whatsapp na BB zbývají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jj, prodloužili ji do konce roku 2017 https://crackberry.com/whatsapp-blackberry-10-support-officially-extended-until-end-2017

 

Ale tak trpělivý jsem tedy nebyl a vyřešil to před třemi týdny nákupem KEYOne QWERTZ v Mediamarktu. 

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem přešel na KEYONE...z BB 10...a fakt  to asi stojí za to, smířit se s tím androidem. Telefon je perfektní, vše chodí jak má a výdrž baterie je pro mě tedy obrovským překvapením -pozitivním.  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

U služebního Samsung S7 mi praskl displej a rozhodoval jsem se kam dál. Jestli Janko, počkat na Nota či vzít S8. Když jsem si ty telefony na prodejně osahaval, majitel si hrál s KeyOne. Dla mi ho do ruky, chvíli sem si s ním hrál i já a bylo rozhodnuto. Firmě jsem ušetřil 10k a po dlouhé době mám z telefonu dobrý pocit.

Jinak musím potvrdit dobrý dojem z baterie

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Oživím todle mrtvý téma. Mám DTEK 50 a řeším nastavení synchronizace s outlookem. Zkusil jsem vše možný i nemožný. Opakovaný restarty, reinstalace mail. účtu (sice gmail, ale přes M Exchange), všechny synchronizační povolení jsou zapnutý. Už nevím. Nemáte někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oživím todle mrtvý téma. Mám DTEK 50 a řeším nastavení synchronizace s outlookem. Zkusil jsem vše možný i nemožný. Opakovaný restarty, reinstalace mail. účtu (sice gmail, ale přes M Exchange), všechny synchronizační povolení jsou zapnutý. Už nevím. Nemáte někdo zkušenost?

Nejsem úplně odborník, ale funguje mi to (na KEYONE), když jsem emailovej účet (co mám v outlooku) nastavil v telefonu jako IMAP, nikoliv POP2..3. Spárovalo se to automaticky, a to mám servery na druhé straně zeměkoule a někdy to s evropským internetem nemám jednoduchý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem úplně odborník, ale funguje mi to (na KEYONE), když jsem emailovej účet (co mám v outlooku) nastavil v telefonu jako IMAP, nikoliv POP2..3. Spárovalo se to automaticky, a to mám servery na druhé straně zeměkoule a někdy to s evropským internetem nemám jednoduchý :)

Dík, ale přes IMAP mě to z nějého důvodu vůbec nepustilo. Zřejmě by to mělo jít ten Exchange, ale tam to chce doplňující údaje pro přihlášení a na to jsem bohužel lama. Ku*wa mám tydlety smartfouny 13 let, od windows, přes palm (to bylo aspoň v daný době opravdu intuitivní zařízení), klasický BB a vždycky jsem si to spároval sám. A teď tohle :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pánové, řeším problém... najde se tu ještě nějaký rádce :0/

zrovna jsem odevzdal 9981 na servis...

nechtěně jsem urval touchpad, ale potřeboval bych ho pro jistotu stáhnout nějaké důležité propriety do jiného aparátu a smazat...

Jen sem se zděšením přišel na to, že se mi neukazuje v protecu ...

Mohlo by se to nějak propisovat do 9900, či jsem v řiti ???

Děkuji

post-35752-0-98961000-1549732219_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

BlackBerry umrelo s prechodem na Android. Posledni opravdove BB, Passport, jsem si chvilku uzil a byl super. Zkusil jsem i ten vysouvak s Androidem, ale uz to nebylo ono. BBM jsem jeste nejakou dobu pouzival, ale kvuli jednomu/dvema lidem to nemelo cenu.

 

Takze ted jako budou prodavat cinsky BB, s Androidem a bez BBM? LOOOL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě tam maji nějaké to spec. Šifrování dat pro větší bezpečnost. Nebo to už se taky nepoužívá ?

Prý používá.. Prý nabízejí nadstandartní zabezpečení... Ale reálně to umí každý opravdu dobře nastavený android. BB je passé, přesně to napsal nickolas.

 

Je to škoda, byly to super telefony, ale, bohužel, neuměli to prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý používá.. Prý nabízejí nadstandartní zabezpečení... Ale reálně to umí každý opravdu dobře nastavený android. BB je passé, přesně to napsal nickolas.

 

Je to škoda, byly to super telefony, ale, bohužel, neuměli to prodat.

Že je BB za zenitem je fakt. BB s droidem není BB. Protočil jsem pár ostružin, zakončil jsem to tuším Bold 9790, pak switch na jabko .

 

Nickolas: to byly časy s starýma poctivýma ostružinama, že :)

 

ještě se mi doma valí tuším BB 9780 :)

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tu mam passport

myslim, ze kdyby se neorientovali "jen" na bussiness class a dali to vsem, tak to mohlo byt uplne jinde...ale shodneme se na tom, ze je to skoda :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...