Přejít na obsah

Blackberry


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

u O2 staci BIS pausal za 299 Kc mesicne

O BB jsem dlouho uvažoval, ale vadí mi: 1. že je třeba mít nejen BIS, ale také další datový tarif (pokud chci používat vše, jako nyní na E72), 2. není možné mít v BB všechny složky mého mailu (vlastní doména). Občas přece jen potřebuji zkontrolovat, co jsem komu poslal, popř. si z poslaného mailu vytáhnout potřebná data...

Jinak bych neváhal ani vteřinu!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tomto tematu bych mohl prednaset, ale nebudu, omezim se jen na jeden vtipny obrazek, v jehoz slepejich nepujdu :)

 

 

 

tak to mě rozsekalo.

žena má předobrá má BB a kdyby to pořád nemělo problém s baterkou, moc by se mi to líbilo, veškerá nastavení a zálohu provádím já, včetně upgrade sw a je to docela dobře udělané. Aplikace třetích stran chodí bez problémů, orientace v systému je velmi návyková a celkově mi věcička přijde jako odolný pracovní nástroj. Používám iP4 i iP1 a někdy bych opravdu bral, aby to mělo klávesnici jako BB Bold.

Jo a nastavil jsem jí to tak, že veškerý internetový provoz jede v čechách přes BIS od T-Mobile a není problém...

Upraveno uživatelem dagou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak SAKRA stačí jen BIS, nebo je třeba mít i připojení pro APN??? :o

 

BIS stačí pro naprostou většinu věcí...největším problémem je (alespoň pro mě) nemožnost připojení počítače přes BB k internetu. K tomu BIS je pak u O2 potřeba ještě tarif "blackberry modem" za 360,- vč. DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak SAKRA stačí jen BIS, nebo je třeba mít i připojení pro APN??? :o

 

Stačí jen BIS, jako datový tarif. Jak jsem psal, APN mám úplně vypnuté/zakázané.

Upraveno uživatelem Ladap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

měl jsem taky nokii E71 a přišla mi perfektní. Po záruce začala kolabovat výdrž a padat telefon, nepomohla ani nová baterka. Teď má tu nokii žena, nepoužívá BT ani WIFI a je spokojená. Pak jsem měl Nokii 97 mini, protože jsem měl pocit, že hw qwertz klávesnici potřebuju. Po dvou letech telefon zase odešel.. Teď jsem se po dlouhým váhání rozhodl pro Samsung galaxy sII a zatím jsem spokojenej.

 

Váhal jsem ještě nad jabkem, ale nechci si pořizovat jejich další produkty a nějak mě to nenadchlo - a taky to už má každej..

 

U telefonů s pevnou plnou klávesnicí by mě odrazoval zejména malý displej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí jen BIS, jako datový tarif. Jak jsem psal, APN mám úplně vypnuté/zakázané.

 

A připojíš notebook přes BB k internetu? Já teda u T-Mobile bez APN ani omylem. U T-Mobile tvrdí, že to bez dokoupení Internetového balíčku a používání t-mobile APN nejde. A obdobný problém mají lidi i na zahraničních fórech kde jsem se snažil dopátrat nějakého řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A připojíš notebook přes BB k internetu? Já teda u T-Mobile bez APN ani omylem. U T-Mobile tvrdí, že to bez dokoupení Internetového balíčku a používání t-mobile APN nejde. A obdobný problém mají lidi i na zahraničních fórech kde jsem se snažil dopátrat nějakého řešení.

 

Bez přikoupení speciálního datového balíčku (nelze použít takový ten normální internet v mobilu, který marketingově nelze kombinovat s BIS/BES) to fakt nejde :( Je to jen zvůle českých operátorů, technicky s tím samozřejmě není žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tady to vlákno je, vznesu dotaz. Mám nainstalovaný BB Desktop Software a dokud mám notebook připojen k netu přes LAN, tak všechno funguje v pohodě, ale jakmile NTB odpojím od sítě a chci spustit BB Desktop Software, abych se mohl připojit přes BB k internetu (za předpokladu že mám dokoupenej Internetovej balíček), tak BB Desktop Software okamžitě spadne s obvyklou hláškou že přestal pracovat. Vůbec si s tím nevím rady a Google mlčí. Nesetkaly jste se s tím někdo někdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník admira

kozene obaly pro Blackberry http://www.vajacases.com/blackberry/

 

BlackBerry Presenter Posted Image

https://store.shopblackberry.com/Product/BlackBerryPresenter/ACC-26975-001

 

BlackBerry Music Gateway Posted Image

https://store.shopblackberry.com/Product/BlackBerryMusicGateway/BND-00100-005

Upraveno uživatelem admira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...