Přejít na obsah

Dotaz Carrera Caliber 16


jrov

Doporučené příspěvky

Jaká je rozumná tolerance přesnosti ? Dělají mě 4-5 sec denně dopředu ... jsou ještě v záruce, ale bylo mi doporučeno prodejcem, že pokud to není fakt zásadní nepřesnost, tak se nedoporučuje hodinky otevírat. Takže jsem to zatím vzal jako daň za automaty ... a ptám se zde jestli jsem perfekcionista a nebo je 4-5 sec dopředu za den moc ?

 

ta odchylka je při běžném nošení ... ne jen kancl ...

 

 

jsem zvyklý z formulí na "absolutní přenost" tak mám možná moc velké nároky na automaty ...

 

díky jsem tady novej ;-) tak snad můj dotaz není mimo mísu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4-5s denně dopředu je perfektní.

 

děkuji za rychlou odpověď , tak to jsem klidný ;-)

 

ještě uvažuji o watchwinderu, můžou na něm hodinky zůstat celý rok, při občasném nošení ? tj. 2x za týden na ruku a pak zpět na watchwinder ...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)))) to jsou šikulky hodinky že jdou tak "přesně". Normálně je tolerance v průměru +15/-30 vteřin za den. Jen u certifikovaných hodinek C. O. S. C. je přesnost doladěna na -4/+6 tento certifikát mají TH u řady Grand Carrera.

 

 

Jaká je rozumná tolerance přesnosti ? Dělají mě 4-5 sec denně dopředu ... jsou ještě v záruce, ale bylo mi doporučeno prodejcem, že pokud to není fakt zásadní nepřesnost, tak se nedoporučuje hodinky otevírat. Takže jsem to zatím vzal jako daň za automaty ... a ptám se zde jestli jsem perfekcionista a nebo je 4-5 sec dopředu za den moc ?

 

ta odchylka je při běžném nošení ... ne jen kancl ...

 

 

jsem zvyklý z formulí na "absolutní přenost" tak mám možná moc velké nároky na automaty ...

 

díky jsem tady novej ;-) tak snad můj dotaz není mimo mísu ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4-5 vteřin je dobrý výsledek ale zajímalo by mě jestli se daji koupit vůbec nějaký opravdu přesný automaty za rozumný peníz teda?

 

Obávám se,že nikoliv.Přesnost do 5 vteřin je super,co by jsi chtěl víc?Jedině kvarcky,jiná možnost není.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý ale Seiko spring drive má přesnost + 1 sec/den což mě příjde jako výborný až teda na tu cenu na to že je to jen Seiko..

 

??? JEN SEIKO ??? kdyz si odmyslis averzi vuci znacce (nebo co Te to vedlo k te poznamce), tak firem jako je Seiko, ktere toho pro hodinarsky svet udelaly tolik, tech opravdu moc neni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

??? JEN SEIKO ??? kdyz si odmyslis averzi vuci znacce (nebo co Te to vedlo k te poznamce), tak firem jako je Seiko, ktere toho pro hodinarsky svet udelaly tolik, tech opravdu moc neni.

 

Souhlas,najdi víc firem které jsou schopny vyrobit tolik kvalitních hodinek za takovou cenu,moc jich nebude.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...