Přejít na obsah

Grand Seiko - nové modely


Chumpus

Doporučené příspěvky

Libovky, moc se mi libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Za me dost dobry!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ted jsem ocumoval GS v Koscomu a zjistil jsem, ze maji jakoby dve rady:

 

1. Seiko (nahore na cifru) s privlastem GS - Grand Seiko (dole)

2. jen Grand Seiko nahore

 

Ty druhe byly vzdy drazsi.

 

Je to jen zmena designu, aby GS nebylo jen variantou jinak docela lidoveho Seika, nebo v ramci GS vznikla druha, jeste vyssi rada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ty SBGH261 celkem líbí. Live to bude určitě super a to barevný podání je posouvá trochu víc do "sportovna" což třeba pro mě osobně je výhodou a myslím, že nebudu sám a GS si tím možná trochu rozšíří základnu.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mně GS + čísla místo indexů moc dohromady nejdou. Pro mě by teda stejně nebyly, ještě si myslím, že měli nechat pořádný datový rámeček.

 

Mimochodem: trochu se mi začínají líbit ty limitní day-date quartzy, nedovedu si to ale zatím moc vysvětlit.

 

edit: Nickolas mě předběh :)

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych radeji ciste indexy bez cislic... Takhle to na ma pri prvnim pohledu zapusobilo jak Primky s logem GS.

 

No, my čo nechodíme do Prim sekcie a naša posledná spomienka na hodinky Prim je na model s fialovým ciferníkom a s číslami v bielych kruhoch, podobným komplexom netrpíme. Mne skôr pripomínajú Pobedy :)

 

Majú dobre zvolený font a aj dobre uložený. Vadí mi akurát tlačený rámik dátumovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fialove Primky jsem zavidel spoluzakovi celou zakladku :)

Cisla jsou v poho, font taky...jen na to u GS nejsme zvykli. Ten tisteny ramecek me teda taky prekvapuje :(

A uz vim, na prvni pohled mi to pripomina limitku Traktoru se lvickem.

Ale ja jsem kulturni a esteticky barbar...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych radeji ciste indexy bez cislic... Takhle to na ma pri prvnim pohledu zapusobilo jak Primky s logem GS.

 

PRESNE TO MI NAPADLO - PRIMKY S LOGOM GS. vynimocne sa s McStingerom nezhodnem, ale aj take musi byt. vyzeraju divne.

 

mal som prve hodinky primky s takymito cislickami, v prvej triede na zakladke. mali zrejme mosadzne puzdro, lebo na mne zhnili este pocas prveho stupna zakladnej devatrocnej dochadzky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRESNE TO MI NAPADLO - PRIMKY S LOGOM GS. vynimocne sa s McStingerom nezhodnem, ale aj take musi byt. vyzeraju divne.

 

mal som prve hodinky primky s takymito cislickami, v prvej triede na zakladke. mali zrejme mosadzne puzdro, lebo na mne zhnili este pocas prveho stupna zakladnej devatrocnej dochadzky.

 

souhlas, ale jak rika McStinger, pro fajnsmekrovou kancelarskou krysu celkem ultimatni "insider" hodinky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...