Přejít na obsah

Grand Seiko - nové modely


Chumpus

Doporučené příspěvky

Chlapci, chlapci,

 

ještě nekolik takových videí jako je to Hi-Beat Seiko na předcházející straně, vyrabuju úspory a letím do Paříže nakupovat do rue Bonaparte 47...

 

Teď jsem se uklidnil - zjistil jsem, že SBGH001 je pořád levnější než nejlevnější škodovka. :smile_anim:

 

Darja je taky dobrá, ale kvůli ní si ty hodinky kupovat nebudu, nenechám se přece ovlivnit reklamou, NENECHÁM!!! :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sem pleties prachy ked tu mame vaznu klubovu debatu o cicuske s bezchybnou postavou! :D

 

btw, v tom roku co sa Darja narodila som zacal chodit so svojou sucasnou manzelkou.. Posted Image

 

hehe, věkově je pro mě Darja jako dělaná :D

 

Je teda pravdou, že když už Seiko chtělo americkou fotbalistku, tak mohlo podepsat Alex Morgan, což je taky taková hvězdička. Ale asi vyčerpali budget na Donovanovi. Hlupáci... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Na vojně jsem nebyl, na civilce taky ne a modrou nemám. :D

 

pěkně jste se tady zvrhli bando šikmooká, o té číče jsem ráno četl, když jsem sem dával video, ale fotka byla malá a já neměl čas hledat větší, kdybych věděl jaký to bude mít úspěch dal bych sem aspoň tu, abych si zvýšil karmu, no nic...

tak co Aldo, kde jsi teda zvedal to mýdlo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Von Alda zavidi... zadnej ambasador oslovenej Damaskem bohuzel nereagoval kladne. Po predlozeni noveho modelu Damasko Fatzke (Na fotce), ktery by meli prezentovat, prebehli ke Graf von Monte Wehro. Nezachranila to ani "originalni" guma....

 

post-6982-006131500 1331577124.jpg

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...