Přejít na obsah

Petrovy hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Diky :-)

 

jsou z uhrfora, od prvniho majitele, kupoval je letos v unoru v Parizi, nemaji nikde ani jednu chybku, ani jeden skrabanecek..

 

Urcite, moje cesta sla pres modra Suma, ty nemohly chybet :-) prave zkusenost se Sumy a s mohutnejsimi Srpy43, mi dovolila se realne porozhlidnout po MM..

 

prvni postrehy:

- prekvapilo me velmi jemne vroubkovani korunky, skoro jakoby to nebyly potapky

- v mistnosti luneta ztmavne a dost se blyska, ale jak se vyjde ven, tak krasne zsedne a cifr uplne vyleze ven, pri rizeni do prace jsem mel problem udrzet oci na silnici.. :-) 

- lumi je do zelena, cekal jsem podle popisu belejsi, coz kvituji, zatim mam Seika spis spojene prave s nazelenalou luminiscenci

- jedine, co jsem zatim moc nepobral, je vzhled napojeni tahu, kdyz se povoli ta extenze ve spone, tak je to takove "hrube"..

- furt mam tendenci je strkat pod svetr, aby se prece nikdy neposkrabaly.. :-)

 

Tak ted, aby jeste dorazily i ty druhe mensi hodinky (bile orientstary), ktere byly objednane dokonce jeste drive, a v me dusi rozhosti se trvaly mir... :-)

 

edit: tyhle znaky <br /><br /> namisto enteru po vkladani z tapatalku jsou skoda, pak se to neda cist..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc se ptam, prave mam nakroceno na Sumo. Jak vnimas rozdil ve velikosti a pohodli mezi Sumo a MM?

 

Porovnani Sumo a MM tu nekolikrat probehlo, zatim muzu potvrdit, ze MM pusobi jako mensi a vyssi.. skoro bych rekl decentnejsi, kdyby to u heavy potapek neznelo divne.. Suma jsou vic "rozsedla", no jak kdyby... kdyby je rozsedl zapasnik Sumo :-) .. na ruce sedi na svoji velikost oboje vyborne..

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po nekolika dnech pridam par dalsich postrehu:
 

- trochu bojuju se sponou, dost casto si po otevreni spony povolim i tu extenzi a pak pri nasezeni to musim zase dotahovat, a to  mam zvyk prehazovat hodinky z leve ruky na pravou, klidne i nekolikrat behem dne, takze furt dotahuju..
 

- napada me, jaky by ten tah byl s kratsimi clanky, tohle jsou asi nejdelsi clanky, co jsem zatim mel..
 

- super je to stribrne datum..takove utlumenejsi a decentnejsi nez by byla cista bila a ladi to s indexy..
 

- jak zatim bylo venku nic moc a k tomu sedim v kanclu pod zarivkama, tak se az dost blyskaji.. ale kdyz se vyjde ven nebo v takovem tom poloseru.. tak se ten cifr a indexy jakoby rozzari.. vykouknou.. to je proste parada :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. tak ještě jenom pro poradek si stahnu do tohoto vlakna i moje ostatni chlubirny... ted uz to budu drzet jenom v tomto jednom vlakne... teda, co to rikam, ted uz budu spokojeny a nove nakupy prece nebudou :-)

 

Seiko FFF

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/42377-seiko-fff/

 

Zimni Mostra

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/47091-seiko-monstra/

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na me vysly nejake podmerecne :-)<br />Podle popisu jsem cekal, ze budou mit pres 200 gr.. <br /><br /><br />Sent from my Nexus 4 using Tapatalk<br /><br />

já myslím, že je to i otázka objemu zápěstí, resp. ubíraných a přidávaných dílků tahu. Přidáš 2 a budeš na 214 gramech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...