Přejít na obsah

Petrovy hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Venku ošklivo, tak se dam hodinkove srovnání... Odborne, objektivní a vysoce poucne! :-))

 

Dvojice hodinek byla vybrana zamerne, oboje jsou ocelove potapky a oboje z roku 2005 aneb Rolex kontra Seiko:

 

- inhouse? - splnuji obe znacky.. 1:1

 

- historie? - u obou znacek vyrazna.. 2:2

 

- charakteristicke rucky? - u obou znacek rozpoznatelny rys.. 3:3

 

- vodotesnost? - Rolex 300 m, Seiko 200 m.. 4:3

 

- lumi? - Seiko pri stejnem stari hodinek z roku 2005 jednoznacne vede.. 4:4

 

- sklicko? - oba modely safir (Seiko vymeneny).. 5:5

 

- rezerva natahu? - Rolex 48 hodin, Seiko 6 mesicu (Kinetic).. 5:6

 

- presnost chodu? - stejna, oboji 0.5 vteriny denne.. 6:7

 

- hmotnost? - Seika jsou o 2 mm vetsi, maji vsechny plne dilky a integrovany tah, jsou tedy holt tezsi.. 7:7

 

- spona, extenze, bytelnost a otevirani? - obojí je plechova preklapecka, nicmene Seiko pusobi dojmem, ze vydrží atomovou valku.. 7:8

 

- datumove komplikace? - Rolex ma kyklopa pro lepsi citelnost data, Seiko navic den v týdnu.. 8:9

 

- univerzalnost noseni? - Seiko potapky si k obleku nevezmete.. 9:9

 

- existence samostatneho vlakna "co mate dnes na ruce" na chronomag foru? - obe znacky maji na fóru super zastoupeni a uznani.... 10-10

 

A vytezem se stava .... kazdy stastny majitel, at uz z jedne nebo druhe staje... :-))

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tyhle stare takhle nejak chodi... dlouho jsem je nemeril?, ale byvalo te urcite pres deset za mesic..

JJ, ono je to někdy i o kusu a štěstí. Jedny chodí +5, druhé +15, ale stále je to ok a v toleranci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, v pohode... Ani tak neslo o konkretni presnost nebo jednu vlastnost... Spis takove sranda porovnani s nadsazkou :-)

 

.. Ale to hlavni nakonec z toho možná prosvita... nejde ani tak o to, zdali jsou to levne nebo drahe hodinky... Jde proste o pocit a zdali prinasi pohodu... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Chvilku jsem tu nebyl... Moc se toho nezměnilo snad jen, ze nekteri silenci (v dobrém slova smyslu) mi stahli z ruky Grand Seika a rozbili my tak moji cernobilou dvojici toho nejklasičtějšího co Seiko a Rolex nabizi... Vyrocni Seiko quartzky a Rolex klasika všech klasik.. ale jsou v dobrých rukou a to me tesi... Rozluckova.. :-)post-15480-1502913293,16.jpg

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. a jeste jeden maly pribeh.... Odhodlavam se k nemu jiz dlouho, nosim ho v hlave, ale az nyni se skrzeva pismenka odvazuju ho vyjevit... Po par sklenkách vina...

 

Byla jednou jedna zena... Ja ji rikal babi... Nikdo jiny me nemal tak rad.. nikdo jiny pro me nemel tak klidna a vlidna slova, at jsem byl hodny nebo zlobil jak lump... proste vzdycky stala za mnou... Vždycky jsem byl jeji a vzdycky jsem mohl kdykoliv přijít... Nedavno mi zavolala.. k ranu... Neni mi dobre, mohl bys prijet?.. ja říkám hned, jenom odvezu deti, stavím se doma a pak přijedu, pospicha to? Nepospicha, ja to vydrzim... Tak jsem objel mesto, stavil se pro klice, prijel autem a rikam: proc lezis na zemi? Ja jsem špatně spala, upadla jsem, ale nechtela jsem te rusit, a tak volam az ted rano...co potrebujes, nezavolame sanitku? Ale me nic neni, jsem jenom unavena, nebudeme nikoho rusit... Nakonec jsme ji zavolali... Nevěděl jsem moc, co jim rict... ze moje babi je unavena, přijedete? Odvezli ji v sobotu... V nedeli jsem odvezl deti a stacil se jen na par minut stavit.. je ti dobre, odpocivas? Omlouvam se, ale uz musim bezet... V pondeli rano mi volalo uz jen nezname cislo.. jste ten a ten, mame pro vas smutnou zprávu, kdy si přijdete pro veci... Nechápal jsem jake veci, proc, co mi to chtějí rict... Dlouho to trvalo, než mi to doslo..

 

Byla to jediná, která za mnou vzdy stala, ať jsem byl hodny nebo se choval jak lump.. Nyni se uz ja musim starat o své deti a nest to sam.. babi dekuju..

 

..tyhle hodinky mam vlastne od tebe, byl to vlastně hodně tvuj dar... Jsou staré.. Uz moc nesviti... ale jsou nyni se mnou a jsi tak se mnou i ty... post-15480-1502915738,71.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...