Přejít na obsah

STEINHART Apollon


quest987

Doporučené příspěvky

Steinhart je prostě schizofrení.....

Na jedné frontě dělá zajímavé a pozitivně přijímané modely co mají "koule" za rozumný peníz, no a ta druhá prodejní fronta už tu byla hodněkrát proprána.

Měli by si to hoši na marketingu už vyjasnit :-) (bohužel prodejnost asi bude přát druhé skupině)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se docela líbí. Ale trochu mě mate, že na cifru je Apollon ale na tom vebu kam vede odkaz v nadpisu i v textu článku je skutečně všude Applon...

Že bych byl natvrdlej?

Upraveno uživatelem pevo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mne vážně žere, už jsem chtěl Tritony, ale mohl jsem je nosit tak akorát okolo nohy. Apollon má 45 mm a myslím, že to bude stejná hrůza. Škoda, asi bych do nich šel.

 

Dle fotek bude mít poudro stejné rozměry jako u Tritonů, tedy včetně poměrně dlouhých nožek.

Mám zápěstí 185mm a Tritony sedí, ovšem Apollony jsou, díky lunetě, o 3mm vyšší a na ruce už to může vypadat jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče designu, tak jsou hodně zajímavé a povedené.

jenom - jsou tohle diversky nebo ne?

vzhledem k WR300 předpokládám že ano - proč aspoň jedna z lunet není minutová s luminiscenčním bodem (a vodotěsnost není uvedená na ciferníku)?

a pokud ne, tak jsou možná zbytečně robustní... tak nějak nevím kam míří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom - jsou tohle diversky nebo ne?

Nejsou.

 

vzhledem k WR300 předpokládám že ano - proč aspoň jedna z lunet není minutová s luminiscenčním bodem (a vodotěsnost není uvedená na ciferníku)?

Lunety nejsou z důvodu uchycení otočné, takže potápěčská by ztrácela smysl. Navíc jak už jsem psal, nejsou to potápky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou.

 

Lunety nejsou z důvodu uchycení otočné, takže potápěčská by ztrácela smysl. Navíc jak už jsem psal, nejsou to potápky.

 

takže jsou to takový božský stylovky. no proč ne - sladění tvarů, barev na ciferníku a materiálů na lunetách se povedlo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto hodinky jsou prostě ultimátní, jak svými rozměry, tak svým designem a současně nejistým účelem, za kterým vlastně vznikly (ani společenské, ani potáptky, ani obuté ani bosé, dar nedar...). Ale jedno vím, prostě mě dostaly, takže už je mám objednané a nemůžu se dočkat až je budu mít na ruce. Od té chvíle budu těžce ozbrojen a velice nebezpečný :)

 

Za mě palec nahoru, protože takto krásně zbytečné a zároveň úžasné hodinky se jen tak často nevidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...