Přejít na obsah

Steinhart "Nav B-Chrono II stainless steel"


adet

Doporučené příspěvky

Camlost, Glycine Incursore maju vysku 11,6mm, to je oproti 16mm u Stein. NavB chrono dost, na ruke budu vyzerat podstatne vacsie! Neni 44mm ako 44mm ;)

 

díky za upozornění. před koupí je hodlám vyzkoušet - v nejhorším případě budu hledat hodinky dál :-).

(ale u mě je to spíš v horizontu měsíců, takže Vás tu nebudu otravovat moc brzy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky po nich pokukuju ( už jsem si dovedl spočítat, že na vysněné Fortisky nedosáhnu ) a toto je náhrada, přeju si je ale na kovovém tahu. Už 2x mě utekl prodej zde na foru, ale trpělivě čekám a jednou se snad dočkám. Teď zatím jen hltám tvá fota zekone a tiše závidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky po nich pokukuju ( už jsem si dovedl spočítat, že na vysněné Fortisky nedosáhnu ) a toto je náhrada, přeju si je ale na kovovém tahu. Už 2x mě utekl prodej zde na foru, ale trpělivě čekám a jednou se snad dočkám. Teď zatím jen hltám tvá fota zekone a tiše závidím.

 

Přesně to samé ale dnes už vím že Fortis nic víc ve standardu nenabýdne,nejaktuálnější chtíč je Damasko DC56 i když nemaj průhled,rozhodla příjemná velikost,tyhle prodávat ale nebudu,jsou to mé první pořádné hodinky co jsem vstoupil na chronomag :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nemít je tak po nich taky skočím a cena je taky super.

 

Cena je super, stav taky, ale já teď koupil v tomto týdnu dvoje jiné :sad01_anim:, v domění, že tohle se tu teď nebude nabízet ( teď si trhám vlasy a uvažuju o pouštění žilou své sbírce "rusů"- stejně by bylo pozdě ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je super, stav taky, ale já teď koupil v tomto týdnu dvoje jiné :sad01_anim:, v domění, že tohle se tu teď nebude nabízet ( teď si trhám vlasy a uvažuju o pouštění žilou své sbírce "rusů"- stejně by bylo pozdě ).

 

hm,fakt smůla,snad příště :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po těch v prodeji bych hned šáhnul, ale bohužel mi těď chybí náboje :crying_anim02:.

 

Možná budu za kverulanta, mně pro změnu přijde ta cena vysoká. Kůže už jeví viditelné stopy opotřebení, čili bych kupoval nový pásek (nebo tah nebo jaká je ta správná terminologie, pardon ;-)). Aniž bych pátral po ceně, předpokládám cca 1000 Kč. Rozdíl 3000 Kč oproti novým, se zárukou... (Nebo je u Steinhartu záruka přenosná?)

Radši připlatím 4000 Kč za nové.

I proto jsem na inzerát nereagoval, ačkoli o něm vím. (Jestli si jej dobře vybavuji, tak v něm byly docela pěkné fotky.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záruční doba se vztahuje na výrobek,nikliv na kupujíciho,řemínek je všeobecně považován za spotřební,to bych vůbec neřešil,i nové jsou dle mého podhodnoceny,jiní výrobci osazují tímto kalibrem hodinky za daleko vyšší ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je podle mě celkem přiměřená, vzhledem ke stavu, v jakém se zdají být...co se týče řemenu, tak máš Camloste určitě pravdu, chtělo by to nový...ale zůstane Ti spona, takže když si necháš ušít nový, vyjde Tě skoro na polovinu ;)

 

Pokud bych měl volné střelivo, tak do nich za tuhle cenu jdu...ale počkám, až střelivo bude a paradoxně koupím nové, protože chci s tahem...zatím...za měsíc bude všechno ale zase jinak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Musím říci, že se vším co tady napsal zekon, souhlasím. Ze začátku jsem začal s TH Formule 1 a pak stále stoupal až k Omegám AT s kalibrem 8500 za 100 litrů abych posléze skončil u těchto Štajnů. Zatím se jim žádné z těch minulých nevyrovnaly a to nemluvím o ceně rolleyes.gif.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě musím říci, že řeším než řemínek. Ten původní černý s cvoky mi moc nejde. Nyní mám žraloka od Di-Modell. Uvidíme dál. Nemáte nějaké nápady. Řeším i otázku černá x hnědá.

Upraveno uživatelem Petr29
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochybně jsou to nádherné hodinky. Nicméně nemohu souhlasit se Zekonem, že Fortis v základu víc nenabídne (měl jsem Fliegery Chrono od Fortisu, Štajny jsem jen viděl, ale neměl je na ruce). Objektivně zadní průhled, oboustranný antireflex, 200m vodotěsnost, subjektivně se mi víc líbí tvar tlačítek, korunky, řemen přiléhající k pouzdru či pouze kartáčované pouzdro bez leštěných části, ale to už máme každý jinak. Fortis je tradiční značka s mnohem delší tradicí a zkušenostmi, což se jistě projeví na materiálech či kvalitě a jde samozřejmě i o pocit, že tyhle hodinky létají a testují se v kosmu. Jde o to, zda přednosti stojí za více či dvojnásobnou cenu, už už jsem po Steinhartech sahal ale uvědomil jsem si že Fortis je moje primární značka (mám dvoje, resp. troje) a když už jsem udělal chybu a Flegery prodal, zkusím to napravit a zase si je časem pořídím.

Mám ale i Steinharty Aviation GMT, nádherné zpracování, úžasná luminiscence, ETA, považuji tu značku všeobecně za velmi kvalitní a s vynikajícím poměrem cena/kvalita, s Nav B-Chrono se chyba rozhodně neudělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...