Přejít na obsah

Servis Breitling


martinek27

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

chci se zeptat, zda někdo víte o dobrým servisu, kromě Dušáka. Potřebuji vyměnit baterie a udělat servis u modelu Aerospace UTC 56059. U Dušáka mi řekli, že to začíná na 7 500 a končí na 15 000 a dostanu dvouletou záruku...

 

Díky za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co znamená udělat servis? Výměnu baterií s tlakovou zkouškou zvládnou i jinde.

 

Dostal jsem se k nim náhodou, takže bych rád zjistil v jakým jsou stavu i uvnitř a co vše je potřeba. Určitě vyčistit a přeleštit a zevnitř nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně, pokud běží, není třeba se v tom šťourat. U quartzu není potřeba žádná další údržba. Maximálně mě napadá výměna těsnění, ale to by zkušenější hodinář mohl umět.

Pokud by s nimi ale přeci jen něco bylo, pak doporučuji autorizovaný servis. Dnes už se tenhle strojek nevyrábí. Takže ho nahrazují novým s termoquartzem. A to za tu investici a záruku určitě stojí!

A přeleštění zvládneš sám, titan je měkký, tvrdá guma ho krásně vyleští ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak máš cestu do Viedne, tak na Handelskai 52 je subjektívne najlepší Breitling servis široko - ďaleko ...

 

Tak tak. Ověreno osobně. Reálné termíny, výborná komunikace, cena dle nabídky, dodání klidně i poštou tam i zpět...

 

 

BREITLING AUSTRIA AND EASTERN EUROPE - UHREN-VERTRIEBS-GESELLSCHAFT M.B.H.

HANDELSKAI 52

1200 WIEN - AUSTRIA

info@breitling.at

 

 

Tel +43-1-3323501

Fax +43-1-332350123

 

Komuniloval jsem s Gerhardem, vše na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info jen škoda, že jsem z západu a do Vídně se moc nedostanu, takže se poohlídnu v Německu... Jinak hodinky fungují super... Jen na tahu je druhý ciferník a tam je potřeba vyměnit baterii. Chci mít jen klid, že jsou OK...

post-13599-062631300 1315987429.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou k Altmanovi, kde mám známýho ve vedení. Tak uvidíme, jak dlouho to bude trvat a jaká bude cena. Podívají se na to a zjistí co je třeba a případně půjdou přímo do Swiss...

 

Před Plzeňským Altmanem varuji. Měl jsem u nich Plutony pár týdnů, závadu (nahodilé vyzvánění a přenastavování času) neodstranili s tím, že jsou hodinky v pořádku. Připadal jsem si u nich v servisu jako magor, který si vymýšlí. Při cestě od nich domů (asi 60 km) už zase hodinky blbly. Podobná reakce na požadavek k odstranění závady byla předtím i Dušáka. Hodinky mi dali do pořádku až v Carollinu v Pařížské v Praze. Proto doporučuji tento servis. Solidní jednání, termín opravy dodržen, konečná cena cena nižší než předběžná. 17 let staré hodinky šlapou jak čínští vojáci a vypadají jak nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před Plzeňským Altmanem varuji. Měl jsem u nich Plutony pár týdnů, závadu (nahodilé vyzvánění a přenastavování času) neodstranili s tím, že jsou hodinky v pořádku. Připadal jsem si u nich v servisu jako magor, který si vymýšlí. Při cestě od nich domů (asi 60 km) už zase hodinky blbly. Podobná reakce na požadavek k odstranění závady byla předtím i Dušáka. Hodinky mi dali do pořádku až v Carollinu v Pařížské v Praze. Proto doporučuji tento servis. Solidní jednání, termín opravy dodržen, konečná cena cena nižší než předběžná. 17 let staré hodinky šlapou jak čínští vojáci a vypadají jak nové.

 

 

Tak jsou u Altmana. Do týdne budu znát potřebný rozsah potřebné opravy a cenu.... Tak jsem zvědavej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Musím se podělit se svojí zkušeností s oběma servisy - Dušák a Carollinum. Před třemi lety jsem u Dušáka koupila hodinky Breitling Lady Cockpit. Nedávno přestaly jít. U v podstatě nových hodinek, které nenosíte denně, by asi každý čekal, že se jedná o výměnu baterie. Bohužel, když jsem hodinky odnesla do Carollina na výměnu baterie, sdělili mi, že odešla elektronika. Ne mou vinou, prostě odešla... Zavolala jsem tedy do Dušáka, kde byly koupené a slušně je požádala, zda-li by se jako hodinářství, ve kterém byly kupované, mohli podílet na opravě. S tím, že bych je k nim odnesla spolu se 3 roky starým záručním listem a pokusili by se kontaktovat přímo Breitling. S tak arogantním jednáním jsem se již dlouho nesetkala. Naprosto nekompromisně mi pán v servisu řekl, že jakmile jsou po záruce, cituji, stačí i den, mají od Breitlingu jasně dáno, že nesmí nic uznávat. V podstatě mě milý pán řekl, že je mu to jedno. A o tom, že hodinky byly kupované u nich a že záruka vypršela před chvílí nechtěl nic slyšet... Žádná snaha, nic.

 

Zato v Carollinu se chovali naprosto profesionálně. Nejen, že měli snahu zkontaktovat Breitling, ale chovali se přívětivě, přesto že hodinky u nich NEBYLY kupované. Díky jejich snaze Breitling zaslal novou součástku na své náklady. Za což jsem vděčná celému týmu v Carollinu.

 

Závěrem bych chtěla dodat, že od samotné diagnostiky závady až k opravě to byly pouhé 3 týdny.

 

Dušák je pro mě zakonzervované postkomunistické hodinářství, které zamrzlo někde v roce 1998, jak svým chováním, tak svým vzezřením.

post-20072-091654900 1320501204.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako neagent Carolina jen připomínám 4 měsíční dodací lhůtu na servis Railmasterů u Dušáka. Ještě ca. 2 měsíce čekání.

Lituji, že jsem u nich koupil IWC , i když jsem je mohl mít o ca. 6 tis. Kč levněji od jiného prodejce. Říkal jsem si, snad nějaká výhoda v budoucnu...

Za mě Dušák - NEVER AGAIN!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Musím se podělit se svojí zkušeností s oběma servisy - Dušák a Carollinum. Před třemi lety jsem u Dušáka koupila hodinky Breitling Lady Cockpit. Nedávno přestaly jít. U v podstatě nových hodinek, které nenosíte denně, by asi každý čekal, že se jedná o výměnu baterie. Bohužel, když jsem hodinky odnesla do Carollina na výměnu baterie, sdělili mi, že odešla elektronika. Ne mou vinou, prostě odešla... Zavolala jsem tedy do Dušáka, kde byly koupené a slušně je požádala, zda-li by se jako hodinářství, ve kterém byly kupované, mohli podílet na opravě. S tím, že bych je k nim odnesla spolu se 3 roky starým záručním listem a pokusili by se kontaktovat přímo Breitling. S tak arogantním jednáním jsem se již dlouho nesetkala. Naprosto nekompromisně mi pán v servisu řekl, že jakmile jsou po záruce, cituji, stačí i den, mají od Breitlingu jasně dáno, že nesmí nic uznávat. V podstatě mě milý pán řekl, že je mu to jedno. A o tom, že hodinky byly kupované u nich a že záruka vypršela před chvílí nechtěl nic slyšet... Žádná snaha, nic.

 

Zato v Carollinu se chovali naprosto profesionálně. Nejen, že měli snahu zkontaktovat Breitling, ale chovali se přívětivě, přesto že hodinky u nich NEBYLY kupované. Díky jejich snaze Breitling zaslal novou součástku na své náklady. Za což jsem vděčná celému týmu v Carollinu.

 

Závěrem bych chtěla dodat, že od samotné diagnostiky závady až k opravě to byly pouhé 3 týdny.

 

Dušák je pro mě zakonzervované postkomunistické hodinářství, které zamrzlo někde v roce 1998, jak svým chováním, tak svým vzezřením.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Agentka nejsem, to bych tam musela dát své Omegy, jenže ty už běží pátým rokem bez problémů. Já se jen musela podělit s ostatními o tuto zkušenost, protože sama jsem po ''příjemném''rozhovoru začala hledat na internetu, jestli někdo neměl podobnou zkušenost. Bylo to prostě jako noc a den. Navíc, když si v ČR vlastně ani nemáme možnost vybrat, kam s opravdou půjdeme. Jsou tu jen 2 nebo 3... Myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...