Přejít na obsah

Servis Breitling


martinek27

Doporučené příspěvky

  • Po roku...
  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koupil jsem zde na foru Aerospace 79362 se superquartzem z roku2007 -08. Majitel mi k nim dal i doklady o servise v Brně.

Ze dne 10.7. 2012. Cituji z dokladů:

Provedena kontrola stroje,vyměněna baterie,ultrazvukové čištění pouzdra,kompletní přetěsnění vč. výměny korunky +test vodotěsnosti.

 

Hodinky jsou jako nové max. spokojenost a cena za kompletní servis 2000,- Kč.

Proč jezdit do Vídně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

To je naprosta pravda , byl jsem tam dvakrat a velka spokojenost.

Odporučam. Rýchly a kvalitný servis, ceny ako na oficialnej stranke Breitling. Pripomeniem len, že preberaju zakazky od 8:00 do 12:00. Ale da sa to tam aj poslať. Po servise, aj pri osobnom prevzatí dostanete zdarma servisné púzdro.

 

Inak na recepcii robí češka, takže kľudne môžete volať, mailovať aj po česky/slovensky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Mrkni na oficialni stranky Breitling tam najdes tabulku PDF se servisnimi ukony (maly nebo velky servis) a ceny techto ukonu. A pak to bud posles sam do svycarska a nebo to sveris AD,ktery si vetsinou nauctuje jeste poplatky za postu a pojisteni a nekteri si jeste nauctuji za zprostredkování....takze se konecna cena muze navysit klidne o 3k. Ale nekteri AD si to neuctuji...jako treba vyse uvedena Videň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se podělit se svojí zkušeností s oběma servisy - Dušák a Carollinum. Před třemi lety jsem u Dušáka koupila hodinky Breitling Lady Cockpit. Nedávno přestaly jít. U v podstatě nových hodinek, které nenosíte denně, by asi každý čekal, že se jedná o výměnu baterie. Bohužel, když jsem hodinky odnesla do Carollina na výměnu baterie, sdělili mi, že odešla elektronika. Ne mou vinou, prostě odešla... Zavolala jsem tedy do Dušáka, kde byly koupené a slušně je požádala, zda-li by se jako hodinářství, ve kterém byly kupované, mohli podílet na opravě. S tím, že bych je k nim odnesla spolu se 3 roky starým záručním listem a pokusili by se kontaktovat přímo Breitling. S tak arogantním jednáním jsem se již dlouho nesetkala. Naprosto nekompromisně mi pán v servisu řekl, že jakmile jsou po záruce, cituji, stačí i den, mají od Breitlingu jasně dáno, že nesmí nic uznávat. V podstatě mě milý pán řekl, že je mu to jedno. A o tom, že hodinky byly kupované u nich a že záruka vypršela před chvílí nechtěl nic slyšet... Žádná snaha, nic.

 

Zato v Carollinu se chovali naprosto profesionálně. Nejen, že měli snahu zkontaktovat Breitling, ale chovali se přívětivě, přesto že hodinky u nich NEBYLY kupované. Díky jejich snaze Breitling zaslal novou součástku na své náklady. Za což jsem vděčná celému týmu v Carollinu.

 

Závěrem bych chtěla dodat, že od samotné diagnostiky závady až k opravě to byly pouhé 3 týdny.

 

Dušák je pro mě zakonzervované postkomunistické hodinářství, které zamrzlo někde v roce 1998, jak svým chováním, tak svým vzezřením.

 

Palec nahoru a díky za toto hodnocení. Do budoucna při koupi nebo servisu bude rozhodování jednoduché...Vybíral jsem teď před vánoci nové hodinky a musím říct, že přístup v Carolinu je tedy mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poté, co Breitling a všichni ostatní zdražili mě zajímala aktuální cena servisu, zda zůstala stejná, takže děkuji všem snaživým, co píšou odkazy na staré topicy, nebo nevědí, ale přesto potřebují přispět. Příště prosím jen přínosné reakce (edas a Kasper) díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiš tak nebuď línej, vem do ruky telefon a zavolej do Carollina. Už jsem to psal 10 dní zpátky. Tam ti určitě řeknou naprosto přesnou a aktuální cenu a nebudeš tady muset číst nepřínosné příspěvky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně, že ty nejsi línej po týdnu zbytečně přispět. Kam zavolat vím, ale jsem na hodinkovém fóru, tak jsem se ptal na cenu, ne kam volat, kde číst historické topicy apod., zajímala mě cena, cifra, číslo. Raději nic, už to mám po servisu.

 

Pro info cena leden 2014 Carollinum Breitling nechrono:

malý (periodický) servis: 3360,- Kč (120,- E)

leštění (kompl. renovace) pouzdra: 800,- Kč

leštění (kompl. renovace) tahu: 1.200,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Palec nahoru a díky za toto hodnocení. Do budoucna při koupi nebo servisu bude rozhodování jednoduché...Vybíral jsem teď před vánoci nové hodinky a musím říct, že přístup v Carolinu je tedy mnohem lepší.

Ja po zkusenosti s Dusakama vzkazuji, ze vsechny hodinky jsem si uz koupil jinde. Tam, kde na me nekouka namyslenej prodavac jako na socku. Pritom je to jen ridic slecny Daisy, jezdi rollsem v praci jako slouha

a fabku ma za rohem. Zkratka uz nikdy nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to de 3,3 za servis to je velkej nebo malej? nebo jak se to rozděluje? Já čekal tak 10

Malej je za cca tech 3,3k....pretesneni a novy olej,myslim... a za cca 9k je velkej...pretesneni,olej,vymena opotrebovanych soucastek,komplet lesteni

...

ale presne procedury najdes na tech strankach Breitling, ted jsem psal jen "zhruba"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...