Přejít na obsah

Servis Breitling


martinek27

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jagman

tak doufám že to nebude chtít velkej :D ale šlapou dobře tak asi právě proto to nechám udělat at je klídek stejně musím zrenovovat tah kterej něakej bl_ec přejel Cape Codem takže broušené středy sou lesklé :sick01:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak doufám že to nebude chtít velkej :D ale šlapou dobře tak asi právě proto to nechám udělat at je klídek stejně musím zrenovovat tah kterej něakej bl_ec přejel Cape Codem takže broušené středy sou lesklé :sick01:

Jestli slapou dobre,tak bych se na velkej vykaslal...staci to prelestit,ale zapocitaji ti tam i malej servis protoze pokud budes chtit prelestit i pouzdro tak sklo musi ven a rovnou ti to pretesni.

Jina situace je,kdyz mas ty hodinky 8let a nebylo na ne jeste sahnuto,tam bych uz ten velkej udelal a lesteni mas komplet v cene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Hodinar Schwarzer z Magdeburgu bere za servis kalibru Lemania (Navitimer a Cosmonaute z 80-tych let bez datumovky) 129,- ?, ted mam u neho Chronomat s kalibrem ETA 7750, za ten chce 175,- ?.

Dela samozrejme i jine znacky, viz odkaz:

http://stores.ebay.de/Uhrmachermeister-Schwartzer/_i.html?rt=nc&_sid=1163623639&_trksid=p4634.c0.m14.l1513&_pgn=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

teraz ako som riešil ten svoj problém som na toto narazil, resp. tuna mi to postli páni... joj stále neviem čo mám s nimy robiť :/ presnosť majú -1s/deň, príde mi škoda dávať full servis na ne a ešte za 540e... mám ako-keby vyosenú korunku ktorá niekedy preskakuje pri nastavení dátumu, tak isto prepúšťa pri korunke a dátum sa mení niekedy poobede (už sme si mysleli že to mám nastavené, kamoš sa na to pozrel ale nič...) Dohodol som sa s Knespl a Majzlík nech ich donesiem na diagnostiku no fakt neviem že čo.. nechcem ich predať nikdy, no momentálne dať 540e nemôžem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šikovný hodinář opraví skoro všechno, je to stejné jako u auta, údržba je časem nutná, otázka je zvolit autorizovaný servis, který garantuje vše do čeho šťourá a nebo neznačkový servis s různou třídou kvality a někdy i bez záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás v Košiciach je dobrý hodinár, no sám povedal že do toho babrať nebude... :D Ani by som nedal kto vie komu, s novším Mercedesom by som tiež nešiel do dielne v nejakej dedine :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na maratónca mieru chodíme viacerí, on je úplne v pohode, dá sa s ním aj dohodnúť a je šikovný... Rovno pri zastávke električkovej, tam je stánok a hneď hodinárstvo, to uvidíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Niekedy nerozumiem tomu, ze si niekto kupi drahe hodinky a ide hladat v okoli dedinskeho hodinara, ktory mu ich bude servisovat..

Ved pri tej cene hodin si je potrebne uvedomit, ze servis bude nieco stat.. rovnake je to pri aute..ked si kupim porsche, tak musim ocakavat ze to bude nieco stat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...