Přejít na obsah

PAM 111 - stará láska nerezaví


Doporučené příspěvky

Po přečtení takovýho příběhu (a naštěstí jich je tu víc) se mi vždycky alespoň na chvilku udělá líp.

Ten pocit, že jsem (v porovnání se správně vybraným kolegou) vlastně úplně normální, mi dělá dobře. :goof:

Hodinky dobrý, příběh taky, ale snad ani nechci vědět, jak tohle skončí. Ještě štěstí, že to vlastně neskončí nikdy !!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice už moc nepíšu, ale jsem teď v komunikaci s Lolohem, tak tohle trochu sleduji a musím říct, že jsem se dlouho takhle dobře ne zasmál. Kam se hrabe vlákno Humor. :D Děkuji!

 

No ted když to zpetne ctu, tak je to vtipny, ale trochu z toho mrazí Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení takovýho příběhu (a naštěstí jich je tu víc) se mi vždycky alespoň na chvilku udělá líp.

Ten pocit, že jsem (v porovnání se správně vybraným kolegou) vlastně úplně normální, mi dělá dobře. :goof:

Hodinky dobrý, příběh taky, ale snad ani nechci vědět, jak tohle skončí. Ještě štěstí, že to vlastně neskončí nikdy !!!! :D

 

Prostě v tom nejsi sám, to je vždycky dobrej pocit Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dulezite je , ze na zacatku pribehu byly jen ty PAM, ktere se nasledne jen vymenovaly ze jine, pripadne prodavaly a nasledne kupovaly dalsi, ale ve vysledku cela akce k navratu nestala ani korunu. Nebo se pletu? :D

 

No uplne beze ztrát ty veletoče nikdy nejsou, ale v celkovém objemu jsou to jen drobné Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě v tom nejsi sám, to je vždycky dobrej pocit Posted Image

 

To je, máš recht. ;)

Jen doufám, že budu mít víc štěstí než ty a nepotkám toho pověstmi opředeného a magickými schopnostmi obdařeného jezdce s kufříkem.

Naštěstí je prý z daleka a já směrem na východ jezdím jen 2x do roka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bylo by zajimace udelat nejakou sofistikovanou statistiku Posted Image

 

Protože někteří kolegové se zabývají analýzou sociálních sítí (grafů), tak se mi to u tohoto vlákna hned vybavilo. Sibiř by byl pravděpodobně centrální uzel :D

Ale pak si představte, že by vaše drahé polovičky zahlédly takovýhle kolotoč :sniper:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...