Přejít na obsah

Nový Eplorery II v černym


Viktor

Doporučené příspěvky

V pátek se začaly v Evropě prodávat nový Explorery dvojky s pouzdrem 42 mm. Mně se Rolády Explorery II i GMT-Mastery vždycky moc líbily a zvětšená verze Exp s černým maxi cifrem ke mně promluvila ještě silnějc. Rezervaci u Bechyně jsem udělal snad hned po návratu z Basileje. V pátek po obědě mi zavolali, moc se mi to nehodilo, ale co může chronomagor v takový situaci dělat jinýho než oznámit rodině, že odjezd na víkend se musí o hoďku odložit, protože mi tam "něco důležitýho" vlezlo ;). A trádá do Štěpánský.

 

Měly tam i bílý, taky nejsou špatný, jen mě tak nebere to silný rámování indexů. Černý mi sedly na ruku hned, Rolex, zdá se, dělá tahy akorát na moji ruku 19,5 cm, takže žádný zkracování není potřeba. Velikost mi přijde akorát, ciferník je vyvážený a oranž ručka je bomba. Barva ciferníku je z některých úhlů čistě černá, jindy lehce matná.

 

Tah je u pouzdra 21 mm a zužuje se ke sponě na 15 mm. No, možná bych přivítal větší šířku u spony, ale víme, že s Rolexem se v některých věcech nediskutuje. Spona skvělá, bez toho blbýho vzorku tahu, co mi jako jediná věc vadí na Subech, dvojí rozepínání a ta fajn mikroregulace umožňující tah o kousek roztáhnout, když je člověk tak nějak opuchlej. Ve sponě jsou tři pozice stěžejky vyfrézovaný zevnitř, důlky s drážkou po vnitřní straně bez provrtání spony.

 

Radost veliká. Pár fotek, je tak večer doma bez dobrýho světla.

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 121
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nádherný, Viktore! Těším se až je taky uvidím naživo. Jo a myslím že cena je 155 a nějaký drobný, kdyžtak mě opravte.

Jo a zajímavostí by měl být strojek 3187, novinka, která se zatím objevuje jen v N EX II

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viktor jede! Jsou moc pěkné, ale zajímalo by mě proč je hodinová ručka tak krátká, nejdřív jsem si myslel, že proto, že ji vzali z menšího modelu, ale tomu by zase neodpovídala minutová, tak snad aby lícovala s 6,9,12 indexem, no nic, jako celek je to stejně pěkné.

EDIT: když se dívám na fotky, tak to byl jen dojem je standardně krátká, jako u jiných modelů RLX

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O boze hlavne ziadne priehlady a velke korunky... v dnesnej dobe kedy aby sa clovek bal co strasneho ktora firma zase svojim hodinkam s prichodom noveho modelu vyparati je dobre vediet ze aspon niekde na to idu s rozumom. Gratulacia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...