Přejít na obsah

pilotky


Doporučené příspěvky

Ahoj vespolek,

 

docela dlouho koukám a vybírám a zkusím tedy i prosbu o pár rad...

 

Přemýšlel jsem o Omegách PO, ale tak nějak mne to stále táhne spíš k pilotkám, rozhodně ne chrona, ručičky viz následující stroky

 

Nadchly mne IWC MARK XVI IW325501

Posted Image

 

 

v podobném stylu

 

Steinhart "Nav B-Uhr II 44 mm automatic"

Posted Image

 

 

 

Archimede Pilot H

 

Posted Image

 

 

 

 

Damasko DA36, ale ten kříž nic moc

 

Posted Image

 

 

 

 

IWC BIG PILOT, ale cena je pro mne už vysoká

Posted Image

 

 

 

 

 

možná jsem ještě některé neobjevil...

 

Rád bych si vyslechnul pár fundovaných rad ale třeba i obratů toto je za tu cenu předražená bída nebo naopak super stroj.

 

Téměř jediné z čeho bych byl nešťastný by byla "velká" nepřesnost.

 

Díky Pepa

 

 

 

 

edit (tagy netagovaly :-) )

 

 

Upraveno uživatelem pepaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 229
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud "pilotky", tak bych určitě nezapomínal na Laco.

Například tyto s ručním nátahem jsou perfektní. (http://www.hodinky-laco.cz/e-shop?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=14&category_id=1)

post-13378-037518200 1316385129.jpg

Zdroj: http://www.hodinky-laco.cz/

Upraveno uživatelem 323GT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, cenový rozmezí je zde v řádkách 10ti tisíců! Pokud máš na IWC není co řešit, pokud hledáš něco do 20tis. máš poměrně širokou škálu- Steinhart, Archimede, Laco, Stowa. Já osobně bych šel do ručního nátahu, zde ale zase musíš oželet mimostřednou vteřinovku- až na Stowu LE a Laco, ale u Laco pozor na specifické nožičky- měl jsem je na ruce a neseděly mi, jinak bych do nich šel. Já už nějakou dobu řeším stejný problém- půjdu asi do Steinhartu, ale rád bych nějakou limitku

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, cenový rozmezí je zde v řádkách 10ti tisíců! Pokud máš na IWC není co řešit, pokud hledáš něco do 20tis. máš poměrně širokou škálu- Steinhart, Archimede, Laco, Stowa. Já osobně bych šel do ručního nátahu, zde ale zase musíš oželet mimostřednou vteřinovku- až na Stowu LE a Laco, ale u Laco pozor na specifické nožičky- měl jsem je na ruce a neseděly mi, jinak bych do nich šel. Já už nějakou dobu řeším stejný problém- půjdu asi do Steinhartu, ale rád bych nějakou limitku

 

Pilotky s manuálním nátahem v sobě zpravidla mají Unitas 6498, 6497 - oba mají mimostřednou vteřinovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<br>Přesně tak, cenový rozmezí je zde v řádkách 10ti tisíců!  Pokud máš na IWC není co řešit, pokud hledáš něco do 20tis. máš poměrně širokou škálu- Steinhart, Archimede, Laco, Stowa. Já osobně bych šel do ručního nátahu, zde ale zase musíš oželet mimostřednou vteřinovku- až na Stowu LE a Laco, ale u Laco pozor na specifické nožičky- měl jsem je na ruce a neseděly mi, jinak bych do nich šel. Já už nějakou dobu řeším stejný problém- půjdu asi do Steinhartu, ale rád bych nějakou limitku

 

 

Tak, tak.

Já jsem to řešil podobně, dal jsem si limit 10k a více ani Ň (to by člověk zvedal po pár korunách donekonečna). Chtěl jsem jednoduchý, bez nápisů, bez datumovky, vteřinovka uprostřed a vyšel mi Steinhart . Mám u místního člena objednané 2 řemeny a do 10k v pohodě.

Nebo kup zde v inzerci použitý.

post-16867-072767500 1316458636.jpg

Upraveno uživatelem tm80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, cenový rozmezí je zde v řádkách 10ti tisíců! Pokud máš na IWC není co řešit, pokud hledáš něco do 20tis. máš poměrně širokou škálu- Steinhart, Archimede, Laco, Stowa. Já osobně bych šel do ručního nátahu, zde ale zase musíš oželet mimostřednou vteřinovku- až na Stowu LE a Laco, ale u Laco pozor na specifické nožičky- měl jsem je na ruce a neseděly mi, jinak bych do nich šel. Já už nějakou dobu řeším stejný problém- půjdu asi do Steinhartu, ale rád bych nějakou limitku

 

cenové rozmezí je již naznačené ...

 

 

za starší mark xvi, bych byl ochotný dát 60tis.

 

ale nebráním se i hodinkám v ceně 8tis.

 

do zdejšího bazaru koukám často :smile_anim: a vyčkávám

 

mimostřednou vteřinovku oželím rád, neboť o ni nestojím....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okolo 60k sezenes podle me i nove. Jdi do nich, jsou moc pekne (sroubovaci korunka, antimagneticke, prijemna velikost pro kazdodenni noseni)!

 

koukal jsem jen na chrono24, ale nechci to uspěchat

 

 

a třeba nasaju něco i v tomto tématu

 

každodenní nošení - rozhodně ano

 

 

 

Upraveno uživatelem pepaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...