Přejít na obsah

Domácí pressovač??


Doporučené příspěvky

Prošel jsem se po Praze, viděl jsem pár pressovačů a došlo mi, že už bez toho dál nemůžu žít. A vsadim se, že na tomhle foru v tom nejsem sám :) Má někdo nějaký? Nějaké tipy ke koupi? Chtěl bych něco základního, automat na zrnkovou kávu. Cena do 10 tisíc. V tuhle chvíli se mi líbí automaty od Rowenty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 750
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ser na to, kup nespresso.. Nespresso, what else...

 

ty vole, Nespresso sou kapsle to neni ono :( a je to hrozně drahý, máš 10 Kč jenom za kapsli! a je z toho spousta bordelu, vůbec to neni ekologický :worried_anim:

EDIT: ale uznávám, že je super mít Swiss made i kafe :D

Upraveno uživatelem Matthew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

di nekam ty ekologu. mas zenithy, nejses zadna socka, ne? :) a kdyz je to dost dobry pro Clooneyho a Malkoviche.. :D

 

Ja mam doma Nespresso kapslovy a v praci Segafredo kapslovy

 

ty vole já se to úplně bojim napsat co mi na to zas kdo řekne... ale už je nemám :D proběhla výměna :)

ale tak musíš myslet i na tu přírodu no... a mně se prostě líbí ty automaty, nasypeš tam ty poctivý zrnka kávy a ono ti to z toho vyrobí presso... to je fakt bomba... prostě automat na ruce i na stole :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám pár dní nespresso a nemůžu si stěžovat, koupili sme variantu s ohřejvačem mlíka a spokojenost veliká. Výběr kapslí je taky královskej a překvapilo mě, že uvnitř kapslí neni narozdíl od Dolce Gusta žádnej postmix koncentrát, ale skutečná káva.

 

V práci máme nějakýho Dallmayra co si to sám umele a zásadní rozdíl nevidím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám pár dní nespresso a nemůžu si stěžovat, koupili sme variantu s ohřejvačem mlíka a spokojenost veliká. Výběr kapslí je taky královskej a překvapilo mě, že uvnitř kapslí neni narozdíl od Dolce Gusta žádnej postmix koncentrát, ale skutečná káva.

 

V práci máme nějakýho Dallmayra co si to sám umele a zásadní rozdíl nevidím ...

 

me na Nespressu hlavne bavi, ze je to bez starosti. Kdyz sem mel pressovac, tak sem se drbal, abych mel spravne pomleto, spravnou houbu, samy chujoviny - pripominalo to savlovy tanec - ted prijdu, zmacknu, strcim kapsli, zmacknu, odchazim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma i v práci DéLonghi, voda ze studny nebo přes filtr. A kvalitní kafe. Kapsle všech druhů mi moc nejedou i když občas se najde výjimka. Mám to ale rád postaru.... :smile_anim:

Edit to Sibiř: Já nikam nespěchám. Kafe si chci užít a proto jivh taky nemám za den 10. POkud bych chtěl jenom mačkat knoflík, vezmu si kalkulačku, nebo zajedu k automatu na benzinku... :crying_anim02: :D

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me na Nespressu hlavne bavi, ze je to bez starosti. Kdyz sem mel pressovac, tak sem se drbal, abych mel spravne pomleto, spravnou houbu, samy chujoviny - pripominalo to savlovy tanec - ted prijdu, zmacknu, strcim kapsli, zmacknu, odchazim..

 

to máš s automatem s mlejnkem taky... nasypeš zrníčka a už se můžeš jenom těšit :)

hele já fakt nevim, ale prostě tu instantní sračku už pít nechci, to si radši začnu zase vařit turka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me na Nespressu hlavne bavi, ze je to bez starosti. Kdyz sem mel pressovac, tak sem se drbal, abych mel spravne pomleto, spravnou houbu, samy chujoviny - pripominalo to savlovy tanec - ted prijdu, zmacknu, strcim kapsli, zmacknu, odchazim..

 

Přesně! A žádný otravný rozebírání celýho kávovaru a čištění všeho. Snad jen jednou za dva dny přijde přítelkyně a vysype zádobník prázdných kapslí :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V praci mam Nespresso Profi, polstarkove kapsle a je to luxus. Doma jsem rok varil ve vyse zobrazene Mocca konvici Bialetti a toho bordelu...uz si delam mocca jen obcas na chate. Koupil jsem za dvojku na aukru nove Nespresso Citiz, vyhra v golfovem turnaji, bylo na nem udelano 10 kafi, dokoupil jsem degustacni baleni 250 kapsli a nedam na sveho prcka masinku dopustit. I doma mam luxusni kafe, bez udrzby "swiss made". Ale jestli chces stylish masinu bez mlynku, okukoval jsem Francis Francis a s mlynkem pak second hand Jura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...