Přejít na obsah

Stowa Flieger - konečně doma


patriknapr

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak nedá mi to a hodím sem pár fotek mnou dlouho očekávaných (2 měsíce) Stowa Flieger .

Pod dlohouhém vybírání jsem si je konečně objednal. S ručním nátahem a hnědým vintage řemen. Boužel po prvních pár hodinách nošení jsem zjistil, že originální řemen je nepohodlný na větší ruku v tom smyslu, že zapínání zabírá velkou část pásku a tím, že není uprostřed hodinky celkově natáčí na stranu. Takže jsem na ně prozatím koupil černého Hirsche a myslím, že mu sluší víc než původní.

Také musím říct, že ve skutečnosti vypadají opravdu o hodně lépe než na obrázku a jejich zpracování je prostě perfektní. Velikost je tak akorát a to mám dva metry, takže nejsem žádnej drobek ))

No snad u mě vydrží delší dobu než předchozí stroje... doufám a věřím )) ... hezký den vám všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné. Stowa je u pilotek klasika. Překvapuje mě u těchto ruční nátah. V současné nabídce jsou jen s automatem ETA 2824-2. Copak je to za model a kde jsi ho koupil? Dle data na kartě jsou fungl nové.

 

dík, kupoval jsem je přímo u výrobce. Ano nové jsou, včera mi přišly. Celou dobu jsem komunikoval z nějakou Luisou z kterou byla komunikace velice příjemná. Na začátku jsem pouze vznesl dotaz, zda je možné objednat hodinky s pevným dýnkem a ručním nátahem a bylo mi řečeno, že není problém. Je to model klasickej flieger bez data a loga.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík, kupoval jsem je přímo u výrobce. Ano nové jsou, včera mi přišly. Celou dobu jsem komunikoval z nějakou Luisou z kterou byla komunikace velice příjemná. Na začátku jsem pouze vznesl dotaz, zda je možné objednat hodinky s pevným dýnkem a ručním nátahem a bylo mi řečeno, že není problém. Je to model klasickej flieger bez data a loga.

 

To je divný, mně před měsícem Luisa odpověděla, že handaufzugy nemaj modřený ručky a s těma černejma už stejně nemaj, jedině na wartelist :crying_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divný, mně před měsícem Luisa odpověděla, že handaufzugy nemaj modřený ručky a s těma černejma už stejně nemaj, jedině na wartelist :crying_anim:

 

Tak v tom ti neporadim. Ale myslím, že když jsem o nich začal jednat tak mi bylo řečeno, že ty co mám byly nějaký co zbyly z nepotvrzený objednávky. Tak pak se v tom vyznej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jedna na ruce z hirschem

 

při tvé velikosti ruky bych se nebál ještě většího rozměru hodinek... tak nějak se ti na ruce "ztrácí" na to že jsou to pilotky - ale jsou pěkné - já jsem si cca před měsícem pořídil laco 42A Karlsruhe taky s etou 2801 - vyšly mě na 500EU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při tvé velikosti ruky bych se nebál ještě většího rozměru hodinek... tak nějak se ti na ruce "ztrácí" na to že jsou to pilotky - ale jsou pěkné - já jsem si cca před měsícem pořídil laco 42A Karlsruhe taky s etou 2801 - vyšly mě na 500EU

 

to určitě ano, větší velikost by se klidně snesla, měl jsem fortisky b42 a taky to šlo, ale nějak poslední dobou mám chut nosit spíš menší hodinky. Módu poslední doby nosit na rukách budíky velký jak jídelní talíř mi moc nesedí. No Laco taky není určitě špatná volba )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...