Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Hodinkové ikony a jejich vyzývatelé

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 784 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:MORAVA

Publikováno 7.listopad.2011 - 13:46

Jdu se pustit do TOHOTO

Autor zastává myšlenku, kterou zároveň vyvrací.

Plavecké: Timex Ironman
Vintage: Prim, Doxa, Digitálky Lucerne, Seiko 5
Kapesní: patent Remontoir, Thiel, Omega, Doxa

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#22 Jeremy

Jeremy

Jeremian

• Member_50
  • 5 112 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Perte na 40 stupňů

Publikováno 26.únor.2013 - 17:46

Já mám skóre 5, ale zvyšovat to nehodlám. Třeba za Cartier bych nedal ani pětikilo :-)

Moje zdroje energie: jiu-jitsu, IPSC (puška a pistole), běh, bicí, golf, airsoft

#23 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 1.duben.2014 - 13:13

Zdá se mi, že soubory zmizely (aspoň mně stáhnout nejdou), tak je vložím znova.

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Vit: 1.duben.2014 - 13:14

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#24 JDenver

JDenver

Závislák

• Member_50
  • 696 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha - Západ

Publikováno 1.duben.2014 - 19:08

Díky. Nechtěl jsem Tě s tím otravovat ale jak se zdá ... máš nějaký šestý smysl.  :speak_cool:

#25 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 2.duben.2014 - 10:07

Díky. Nechtěl jsem Tě s tím otravovat ale jak se zdá ... máš nějaký šestý smysl.  :speak_cool:

Klidně otravuj, narazil jsem na to náhodou.

Ještě zopakuju, že v DOC formátech by měly fungovat hypertextové odkazy.

Tento příspěvek byl upraven od Vit: 2.duben.2014 - 10:07

HISTORIE:

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI

#26 stosi

stosi

Megazávislák

• Member_50
  • 1 333 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 29.listopad.2014 - 23:54

Díky za fajn počtení.

Seiko SARB017, 6R15, 2014, Seiko SKX015, 7s26, 2007 (2016), Revue Thommen pilot automatic chronograph, 7750, 2008, Seiko SKX007, 7s26, 2014, Seiko quartz vintage, G-shock DW-5600E-1VDF, 2016, Seiko SARB017, 6r15, 2016, Seiko SKX009, 7s26, 2016, nemám nic, Seiko SKX007, 7s26, 2018

#27 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 10 817 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 1.prosinec.2014 - 16:49

Tohle si moc rad poctu. Diky Vite za to!