Přejít na obsah

Výzva Tadovi


Bert

Doporučené příspěvky

Nejvíc se teď baví Tada, jak se to tu zase hádá (báseň).

 

Nevím, jestli je řešení dát ban - zalogovat se pod jiným nickem nebo jakkoliv zjistit termín a místo srazu není problém, stejně jako není problém pak na takový sraz přijít (viz poslední účast "toho, jež se nesmí vyslovit").

 

Ale jak to vyřešit nevím, asi to dost dobře ani nejde a záleží to jen a jen na...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

přečetl jsem po delší době celé vlákno... a diagnóza je jasná - být doktorem na to ordinuju týdny až měsíc bez internetu a to nepodmíněně!! Protože tohle s realitou nemá nic společného.. teda vlastně má, ale v dobách bez internetu takovéhle žabomyší spory vůbec ani nevznikaly... :)

 

Být admin - celé tohle vlákno smažu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas Berte. Pan Tada zadnou soudnost nema, ani brzdu, ani rozum, ani slusnost, proste nic a tohle opatreni alespon da malou sanci zucastnit se srazu a nenarazit na nej. Jeho ucast a ucast Kibiho je pro nekoho skutecne problem - oba jsou ozbrojeni a u obou zde byly zaznamenany verejne i soukrome vyhruzky nebo jinak problemove vystupovani a chovani vuci ostatnim clenum. Takze rozumna domluva nebo dohoda nebo demokracie proste neni mozna.

Nechci Tadu nijak sikanovat, jde jen o dodrzovani alespon minimalnich pravidel. Ve virtualnim svete fora na ne kasle tak at je proboha dodrzuje alespon ve svete tam venku. Amen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoho osobně neznám, ale rozhodnutí adminů většinou respektuji. A pokud vím, nikde v Ústavě není zakotveno právo na přítomnost ve fóru chronomagu.... Je-li dotčená osoba dospělá (mentálně vyspělá) a soudná, nejspíše jí to mělo trknout již dříve...... takže já se nedivím a za mne respect.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak malé děti....já ji sice nevyužívám, ale někde by tu měla být funkce ignorování/nezobrazování příspěvků vybraných členů, ne ? A jak před léty říkal Vláďa Železný ve svém poledním pořadu na Nově: Pokud se vám to nelíbí, tak se na to nedívejte :smile_anim: Což hlavně platí pro ufňukánky Horheho a Harryho :wheelchair:

tadu ani potulného fotografa osobně neznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Neni to bohuzel mozne a proto je zde toto opatreni!

 

jako jaký opatření ? - jako, že Tadeáš dostane třeba BAN, ale stejně sem bude moct čumět i bez případné registrace a eventuálně vysosat termíny společenských akcí, na které stejně může přijít................... a konec konců proč by nemohl, než dostane v temném průjezdu přes tlamu a i vůči tomu je možná rezistentní :D

 

 

*prosímvás pěkně smažte někdo todle ostudný vlákno ---- a až vás někdo bude s..t mimo virtuální prostor tak mu dejte deku a je to vyřízený = aneb tudy cesta nevede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, to aby se šlověk pomalu bál zajít na sraz, aby náhodou neupadl v nemilost - o tom jak to vzniklo moc nevím, ale takováhle dohra by v podobné komunitě neměla být zapotřebí nikdy.

 

V nemilost Tada přece upadl již dříve. Takže Tvé obavy z účasti na srazu jsou liché. Pravidlo přece jasně říká: můžeš přijít, ale dopředu to sděl. Souhlasím s Tebou, že "takováhle dohra by v podobné komunitě neměla být zapotřebí nikdy". Sám píšeš, že o tom moc nevíš. Proto prosím věř, že toto opatření je spíše ve stylu: pojďme spolu ještě nějak zkusit vyjít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako jaký opatření ? - jako, že Tadeáš dostane třeba BAN, ale stejně sem bude moct čumět i bez případné registrace a eventuálně vysosat termíny společenských akcí, na které stejně může přijít................... a konec konců proč by nemohl, než dostane v temném průjezdu přes tlamu a i vůči tomu je možná rezistentní :D

 

 

*prosímvás pěkně smažte někdo todle ostudný vlákno ---- a až vás někdo bude s..t mimo virtuální prostor tak mu dejte deku a je to vyřízený = aneb tudy cesta nevede

 

Vole nedramatizuj to. Proste se jen dusledne napise, kdyz pujde na sraz a nebude organozivat prepadovky s Kibim. Deku mu nikdo davat nebude, nechci dostat kulku zezadu do hlavy Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

V nemilost Tada přece upadl již dříve. Takže Tvé obavy z účasti na srazu jsou liché. Pravidlo přece jasně říká: můžeš přijít, ale dopředu to sděl. Souhlasím s Tebou, že "takováhle dohra by v podobné komunitě neměla být zapotřebí nikdy". Sám píšeš, že o tom moc nevíš. Proto prosím věř, že toto opatření je spíše ve stylu: pojďme spolu ještě nějak zkusit vyjít.

 

to už úplně zní jako kroužek mastrubířů nebo, že by zednářů ? - he he

 

*já občas říkám - "nevím, možná dorazím - nálady se rychle mění" --- takže sem asi out :smile_anim:

 

*Berte pro mě je to hon na upíra i když toho upíra také nemusím, ale přijde mi to trochu příliš

 

 

Vole nedramatizuj to. Proste se jen dusledne napise, kdyz pujde na sraz a nebude organozivat prepadovky s Kibim. Deku mu nikdo davat nebude, nechci dostat kulku zezadu do hlavy Posted Image

 

no tak pokud to je až takhle daleko, tak je třeba přepsat scénář u inspekora Dálgliše :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...