Přejít na obsah

Výzva Tadovi


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Přátelé, pozor, Myška má určitě dobré informace :-)

 

 

No a ???

Pozor na co ???

Nemáš pocit, že ztrácíš soudnost ???

Jsi si jistý, že stále ještě zvládáš funkci moderátora ???

Tohle už je paranoia. :(

 

O cem to mluvis? Mel jsem pocit, ze myska23 neni nestranny pozorovatel a Bert to potvrdil ... Je fajn verejne se dozvedet, ze Myska23 nestoji na neci strane jen tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, pozor, Myška má určitě dobré informace :-)

 

 

No a ???

Pozor na co ???

Nemáš pocit, že ztrácíš soudnost ???

Jsi si jistý, že stále ještě zvládáš funkci moderátora ???

Tohle už je paranoia. :(

 

P.S. Pořád mi hlava nebere, jak +/- dvacetiletej nevychovanej zastydlej puberťák dokáže "rozhodit" tolik gentlemanů. ;)

 

Co je paranoidního na tom, že Ty dvě (asi) dívky mají stejnou IP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je paranoidního na tom, že Ty dvě (asi) dívky mají stejnou IP?

 

No právě, že nic.

Proto mi přijde paranoidní tvá výzva " Přátelé, pozor, .....

 

Znovu tedy opakuji své otázky :

 

No a ???

Pozor na co ???

 

Je fajn verejne se dozvedet, ze Myska23 nestoji na neci strane jen tak ...

TO Boudy: A co se tím (že teď možná něco víme) mění na podstatě tohoto zoufalého vlákna ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, sakra, ten příspěvek byl tutově myšlenej s nadsázkou, tak to nerozmazávej...

 

Máš recht Vojto, sm.dí to tu už dost i bez mejch mouder. ;)

Opět jsem udělal tu chybu, že jsem vlezl do nehodinkového vlákna a nedokázal držet jazyk za zuby resp. prsty dost daleko od klávesnice.

Děkuji Ti dobrý muži. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, že nic.

Proto mi přijde paranoidní tvá výzva " Přátelé, pozor, .....

 

Znovu tedy opakuji své otázky :

 

No a ???

Pozor na co ???

 

Je fajn verejne se dozvedet, ze Myska23 nestoji na neci strane jen tak ...

TO Boudy: A co se tím (že teď možná něco víme) mění na podstatě tohoto zoufalého vlákna ?

 

Paranoidni by byl nazor, ze Myska23 je asi 23leta pseudopritelkyne Tady a Honza71 je 71lety dedecek Tady :oneeyed02: Jde o to, ze je fajn vedet, kdo je kdo realne, muzes jeho nazory i postoje davat do sirsich souvislosti ...

 

 

Edit: samozrejme peace :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moderátor má pravdu i když jí nemá. Pocit, že všude má fungovat přímá demokracie a každej kdo má do p.rdele díru má právo do všeho kecat vede k anarchii. Zvyk, neustále kritizovat moderátory bych odměňoval banem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já nevím, znám ho jen z příspěvků, které podle mě nejsou zcela mimo mísu (vlákno o zbraních nečtu). Každopádně ale v reálném světě jsem členem několika zájmových společností, sdružujících lidi velmi různé a v každé mě někdo se.re. Ale že by se někde někomu něco za/při-kazovalo, to jsem teda nezažil. Bližší je mi to od W.Ch.: s Vaším názorem zásadně nesouhlasím, ale udělám všechno pro to, abyste ho mohl prezentovat (tak nějak, doslova nevím).

 

Nejenom že máš chybné přesné znění citátu,to by se ještě dalo pochopit,ale plést si i autora je skoro trestuhodné pokud jsi místo W.Ch nechtěl napsat WC

 

?Nesouhlasím s Vaším názorem, ale budu až do smrti hájit Vaše právo jej vyjádřit.?

Voltaire

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš recht Vojto, sm.dí to tu už dost i bez mejch mouder. ;)

Opět jsem udělal tu chybu, že jsem vlezl do nehodinkového vlákna a nedokázal držet jazyk za zuby resp. prsty dost daleko od klávesnice.

Děkuji Ti dobrý muži. :D

 

V klidu, moudra sem můžeš házet, ale kromě vtipnosti ta Bertova informace byla i důležitá, jak už zmínili kolegové nade mnou.

S tím dobrým mužem nevím :)

 

Berte, nechceš to zamknout? Už teď je to komedie, tak ať to nedojde ještě do tragikomedie, jako s fotografem. Stanovisko plynoucí z tohoto tématu je jasné, dál by se to akorát zbytečně rozmazávalo a byla by další ostuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam, ze i nedostudovany pravnik je dost chytry aby od ted do vsech vlaknech o srazech psal "asi se zucastnim". :)

 

Já myslím, že by mu to mohlo pomoci i dozrát. To že zdejší moderátor suploval za jeho rodiče je jen tadovo štěstí..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, nechceš to zamknout? Už teď je to komedie, tak ať to nedojde ještě do tragikomedie, jako s fotografem. Stanovisko plynoucí z tohoto tématu je jasné, dál by se to akorát zbytečně rozmazávalo a byla by další ostuda.

 

Přátelé, všem děkuji za projevené názory v tomto vlákně. Já jsem toto vlákno otevřel a též já jej zamknu. Díky různorodosti zde prezentovaných názorů jsem se opět více dozvěděl o naší komunitě. Na závěr si dovolím jen pro některé, především pro ty, kteří špatně chápou psaný text, shrnout pravidlo nastavené v prvém příspěvku:

Tado, nikdo Ti nezakazuje na srazy chodit. Ale pokud se chceš už někde ukázat, tak to laskavě napiš dopředu, aby Ti, kteří Tvou přítomnost nesnáší zrovna nejlíp, mohli zareagovat. Pokud se Ti nepodaří toto dodržet, dostaneš BAN. První BAN patrně nebude trvalý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...