Přejít na obsah

OBRIS MORGAN


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Vlastnim Obris Morgan hodinky, poslem par obrazkov ako to vyzera :) Uz som si ich aj vylepsil, poslali mi zly model, chcel som so zltymi rucickami a poslali mi s oranzovymi. Tak som ich prestriekal na bielo a cifernik a rucicky som natiahol superluminovou C3, takisto som urobil brush finish na tie hodinky. Dokupil som NATO 4ring band na ne.

 

Pisal som si aj s "predajcom oddelenia" Obris Morgan, a snazil som sa mu vysvetlit, keby namiesto 21J cinskej kopii Miyota pohybu, pouzivaly ETA strojceky, mali by ich hodinky vacsiu vahu a urcite by boli viac zaujimave, kedze sa oni skladaju do "zberatelskej" casti hodiniek, svojimi limitkami.. Odpoved bola, ez sa snazia dat cenu co najnizsie (takze co najvyssi profit), a ich hlavnym trhom je Japonsko. Overall, nakup unich bol pohodlny a rychly, poslali mi moje hodinky DHL sluzbou a boli tu za 2 dni. Zaplatil som za hodinky celkovo 130? tusim. Ale ci sa to oplati za ten peniaz, neviem. Balenie je pekne, ale okrem toho, 130? za kopiu miyoty sa mi zda velmi vela. Realna cena hodiniek je do tych 30? max (pohyb stoji 15-20?).

 

Oh a zabudol som napisat, ze Obris Morgan je Mushroom brand :D To znamena, ze sa hraju na nemcoch ale je to cina s fiktivnvou historiou. Staci pozriet daake "nemecke napisy".

 

 

 

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Dalsie foto v dalsom prispevku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Musí se jim nechat, že nepodceňujou sílu hezky připravený a pečlivě provedený produktový fotografie. Takový Seiko by si z nich v tomhle ohledu mělo vzít příklad. Jinak jsou to takový podivnosti, jedna luneta s obrácenou třicítkou, druhá úplně hladká a tím i trochu postrádající smysl...meh.

 

Ale ten náramek u těch s tou hladkou lunetou takhle na pohled vůbec nevypadá blbě.

 

A navíc jsou tam všude slušný strojky od miyoty, žádnej čínskej šrot od seagullu či nějakejch nonamů. Tipnu si, že za 250 dolarů se dá koupit i spousta větších sraček.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw: Teď jsem našel poměrně pozitivní recenzi jednoho jejich zázraku na Hodinkee.

http://www.hodinkee.com/branco-post

 

Je třeba uznat, že 240 dolarů za automaty se slušným zpracováním, titanovým PVD pouzdrem a několika údajně kvalitníma koženejma řemenama v balení, je velice dobrá cena. A určitě bych se za ně styděl míň než třeba za Invictu...zrovna dneska v invicťáckým tématu přibylo pár hnusů, který mi vyrazily dech a Obris Morgan je proti nim pořád o několik světelnejch let dál.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, mam za to, ze asi budeme musiet prehodnotit nazor na cinske hodinky. Nie je to prva recenzia, kde cinanci, resp. hodinky s cinskym strojom  z toho nevysli zle. Nepredpokladam, ze ti ludia su blbi a neznali hodiniek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som toho názoru, že to nevyzerá vôbec zle, ani podľa recenzie. Veľa názorov vzniká už len tým, že tie predsudky voči Made in China sú veľké, áno aj u mňa, ale snažím sa to nejako krotiť a radšej zhodnotiť. Na pohľad majú veľmi pekné kusy. Určite to nie je až taká hrachovina, že by to nestálo za uváženie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, jeden jejich model je zaplacen a jen čekám na kompletaci a odeslání. Jistě Vás s ním záhy seznámím :-)

 

Firma je z Honkongu (dnes Čína), majitelem nebo spolumajitelem je nějaký Němec a snad nějací designeři jsou i v Evropě. Člověk nikdy neví... Ale musím říci, že na to jdou chytře. Vyrábí se v omezených číslovaných sériích - 600ks od každého provedení. Design se mění a tím budou moci pomalu zrát - jedině tím asiaté mají šanci konkurovat. Dělat další a stále lepší série - stejně jak Samsung dotahoval úroveň v mobilech. A že swiss nikdy nedají - na to bych svou ledvinu rozhodně nesázel - chci přežít aktivní stáří :-)

 

Tož jsem zvědavý...

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...