Přejít na obsah

OBRIS MORGAN


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Jen bych poznamenal,

že to Asiaté s názvy svých firem a výrobku dost nezvládají - no možná i nějací Evropané - viz Eddie z UK a jeho hodinky, mj. Precista. A to je název firmy a logo (styl, velikost a umístění na hodinkách). Proboha OBRIS MORGAN je děs.

 

Z toho číší, že to vymyslel majitel a nedal to nějaké reklamní agentuře nebo schopnému textwriterovi. Intel si zadal název procesoru a bylo z toho slavné Pentium - tedy do doby, než si to jméno trochu zkazili a přešli na procesory pojmenované Core.

 

Proboha dělat to já, vezmu latinský, možná italský slovník (mají skvělá slova np. nero - černý) + francouzský slovník a inspiruji se slovy přesnost, stabilita, skála, pevnost, řád, let, boj, taktika.

 

Dále bych navrhl logo / terčík a symbol pro korunku - pochopitelně podle zaměření hodinek. Alternativně symbol na zadní stranu potápek. Zajdu do umělecké školy, vezmu 2-3 studenty a za 50 000 mám vše vč. prvotní registrace známky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...

Tak jsem neodolal a pořídil si model Pradata (DLC, orange font) od místního člena, kterému se nelíbilo černé DLC...

 

Uvidím jaké budou, ale na pohled jsou pěkné. Asi o nich sepíši nějaké review...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

sakra, panove, kupte si uz aspon real thing Miyotu, ne cinskej fake. to je chucpe...

Huh jakej fejk?

 

"real thing Miyotou" myslíš celý hodinky od Citizenu? Protože ta Miyota v těchhle čínách je stejně pravá jako jakákoli jiná. 

 

Mě zrovna Obris Morgan nijak neuchvacuje, ale nazývat všehcno fejkem jen proto, že to vyrábí čínská firma, je naprosto mimo. Navíc kvalita výrobků takovejch menších čínskejch brandů často vůbec není blbá - často lepší než u cenově srovnatelnejch japonců s jejich nelícujícíma lunetama a blbě usazenejma vnitřníma prstencema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ba, ale v Asii to dělají jako směs čajů pro obřad pití čaje - tedy směs písmen, tam jde hlavně o to, aby se v tom šálku něco "zrcadlilo" a stalo se to po vypití Vaší součástí - tedy vláknem k dalším peripetiím.  A to název a jméno Morgan splňuje dokonale. Morgan Chase Bank .....třeba ne?

Můžete si přitom klidně klepat na čelo, a popisovat evropské myšlení a postupy, ale oni si ten rozsypaný čaj udělaji zase příště podle svého. Má to ale výhodu, že tyhle výrobky odhalíte, aniž by se na ně muselo i jen  dívat, takže z tohoto úhlu pohledu je to neocenitelná výhoda.

**

Jen bych poznamenal,

že to Asiaté s názvy svých firem a výrobku dost nezvládají - no možná i nějací Evropané - viz Eddie z UK a jeho hodinky, mj. Precista. A to je název firmy a logo (styl, velikost a umístění na hodinkách). Proboha OBRIS MORGAN je děs.

 

Z toho číší, že to vymyslel majitel a nedal to nějaké reklamní agentuře nebo schopnému textwriterovi. Intel si zadal název procesoru a bylo z toho slavné Pentium - tedy do doby, než si to jméno trochu zkazili a přešli na procesory pojmenované Core.

 

Proboha dělat to já, vezmu latinský, možná italský slovník (mají skvělá slova np. nero - černý) + francouzský slovník a inspiruji se slovy přesnost, stabilita, skála, pevnost, řád, let, boj, taktika.

 

Dále bych navrhl logo / terčík a symbol pro korunku - pochopitelně podle zaměření hodinek. Alternativně symbol na zadní stranu potápek. Zajdu do umělecké školy, vezmu 2-3 studenty a za 50 000 mám vše vč. prvotní registrace známky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Chronoznalci (nejen fanoušci OBRIS MORGAN) možná přispějí svým názorem na tyto dva modely a napíšou nějaké hodnocení porovnání designu a tak :-) Já si potom vyberu, který model :-)

Takže 1. model Explorer II a model 2. Aegis

 

Jak se vám líbí jednotlivá pouzdra, máte nějaké praktické zkušenosti, co jak vypadá na malé nebo velké ruce a pod...

Díky za názory (jo, a názory typu: jsou to hnusné čínské fejky sem prosím nepište, fejky to nejsou a že je to rejže víme :-)

post-39964-0-86150900-1463747267_thumb.jpg

post-39964-0-80504300-1463747296_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miyota bude normální originál. Mně se docela líběj ty explorery, pěknej čistej design bez samoúčelnejch ptákovin nebo očividnejch nedodělků. Asi bych si k tomu ale uměl představit jinej náramek, tenhle je trochu divnej. 51mm lug to lug taky asi nebude ideální na úplně malou ruku.
exii7.jpg

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří tady pořád kvakají něco o fejcích :-D :-D

Mně velký hodinky problém nedělají, momentálně nosím Revue Thommen Divers (mají podobné pouzdro jako Explorer II), ale u OBRIS (hrozný název :-) se mi líbí luneta, je skoro klenutá dovnitř, patrné je to u modelu Aegis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

raskiscz, z tych dvoch by som si vybral Aegis.

Osobne skusenosti mam len s modelom Pradata, kvalitativne nemam ziadne namietky, su to velmi podarene hodinky za velmi dobru cenu. Len predpokladam, ze aj tieto Aegis budu podobne tazke ako Pradata. Ak mas malu ruku ako ja, budes si asi dlho zvykat. Samotny kovovy tah je tiez velmi masivny a tazky. Paci sa mi, ze linky su spojene srobovanim a nie takymi expanznymi palickami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...