Přejít na obsah

Analogo digitální hodinky


Gilius

Doporučené příspěvky

to je fakt... ale nejak se mi do toho nechce - na moji tlapu jsou maly... uvidime... :)

jeste mam podobne Casio - bile, setrene pozlaceni, displej dole "do pulmesice"... na tech bylo perfektni soucasne serizovani rucicek i displeje tlacitky... :)

 

 

To nevadí,že jsou malé...nosit je přece nemusíš......ale....šuplíková smrt je něco strašného....... :thumbsdown_anim:

 

Casia jsou hranaté,nebo kulaté???...a vůbec....jedna fotka vydá za 1000 slov..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no...jinak....vzhledem některých analogicky/digitálních hodinek se "inspirovaly" i některé fahsion firmy....

 

typickým příkladem je právě DKNY,která okopírovala vzhled Hujerek Manhattan...ale úplně......

 

post-1110-1219397665.jpg post-1110-1219397822.jpg

 

 

vím o dalších,ale musím najít fotky,které sem potom dám.

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no...jinak....vzhledem některých analogicky/digitálních hodinek se "inspirovaly" i některé fahsion firmy....

 

typickým příkladem je právě DKNY,která okopírovala vzhled Hujerek Manhattan...ale úplně......

 

post-1110-1219397665.jpg post-1110-1219397822.jpg

vím o dalších,ale musím najít fotky,které sem potom dám.

 

a co, koupil už sis ty DKNY jako náplast na čekání až k tobě doplují ty TagHujerky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a on za ně v nemocnici dostal ty dětský... :) Jo, pamatuj... :) Tak už ten důvod proč je chceš chápu:) A jaká je jejich cena.. když teda budou typrav Hujerky?

 

 

jj...dostal....s MickeyMousem..... :thumbsup_anim: Důvod,proč je chci,je ten,že jsou naprosto super....ne proto,že je měl Bodie. Je to styl,kterej se mi líbí.Mne tyhle hodinky prostě berou...stejně,jako Tebe "dojče" B-Uhren.

Cena??? Od 500 éček výše...tuhle se jedny v NOS stavu dostaly nad 800 éček....a je o ně pěkná rvačka. Totéž ty Hujer Senator......není jich moc k dostání a jsou super.

Mimochodem....pořád je k vidění verze s černým ciferníkem.Ty se světlým jsem ještě nabízet neviděl.....a já bych chtěl zrovna ty se světlým(ehm....nejlepší by,samozřejmě,byly oboje..... :wub: )

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... ale jak správně píšeš, já jsem zase ulítlej na B-Uhren... :)

 

 

Jak tak ale koukám,tak na tyhle hodinky jsem tu ujetej asi sám......když se rozhlídnu po Chronomagu,tak tomu i rozumím,na druhou stranu,je tu skoro 4000 registrovaných lidí.....se trochu divím :worried_anim:

Na jinejch fórech je teda více příznivců.....už tam sosám info,abych byl chytřejší a mohl sem házet taky data a různé info a nepoustoval sem jen fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mas 3 aktualni modely od Diesel na dane tema... ;)

A jeste si dovolim pridat (ac vim, ze to sem nepatri) dve varianty tech poslednich digi. jen v analog. verzi.,

ktere podle mne vypadaji trosicku lepe..., no ja nejsem digitalkovy typ., ale mechanicke "jump hour" jo to JO, to muzu...

 

post-3133-1219497512.jpg

post-3133-1219497528.jpgpost-3133-1219497564.jpg

post-3133-1219497578.jpgpost-3133-1219497551.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...