Přejít na obsah

Analogo digitální hodinky


Gilius

Doporučené příspěvky

Jak tak ale koukám,tak na tyhle hodinky jsem tu ujetej asi sám......když se rozhlídnu po Chronomagu,tak tomu i rozumím,na druhou stranu,je tu skoro 4000 registrovaných lidí.....se trochu divím :worried_anim:

Na jinejch fórech je teda více příznivců.....už tam sosám info,abych byl chytřejší a mohl sem házet taky data a různé info a nepoustoval sem jen fotky.

 

Já na ty Heurky z Profíků přihazoval (ty, jak se teď mihly na ebay v NOS stavu), ale skončily mimo můj limit.

Vypadají zajímavě, ale hlavní důvod, proč jsem je chtěl, byl právě Bodie. A nerozbili mu je, on si je rozbil sám, jak vyrážel ramenem dveře, pokud se nepletu. Jo a to rameno si tuším i vykloubil (nebo něco podobného).

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

.... vím,že jsi něco psal.....byly se světlým,nebo černým ciferníkem???......mám pocit,že ty se světlým budou i dražší,že jich je málo,malinko k vidění.

 

S černým, všude jsou jenom s černým.

Ale upřímně - bílé sice nejsou špatné, ale ty s černým se mi líbí více.

A ještě jednou upřímně - ty zlaté jsou hnusné.

 

Pro potěchu tvého oka - kompletní řada Manhattan a Senator :)

 

post-1118-1219585234.jpg

post-1118-1219585241.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na ty Heurky z Profíků přihazoval (ty, jak se teď mihly na ebay v NOS stavu), ale skončily mimo můj limit.

Vypadají zajímavě, ale hlavní důvod, proč jsem je chtěl, byl právě Bodie. A nerozbili mu je, on si je rozbil sám, jak vyrážel ramenem dveře, pokud se nepletu. Jo a to rameno si tuším i vykloubil (nebo něco podobného).

 

Správně si to pamatuješ, naprosto správně!!! A celý díl otravoval šéfa přesným udáváním času... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak ale koukám,tak na tyhle hodinky jsem tu ujetej asi sám......když se rozhlídnu po Chronomagu,tak tomu i rozumím,na druhou stranu,je tu skoro 4000 registrovaných lidí.....se trochu divím :worried_anim:

Na jinejch fórech je teda více příznivců.....už tam sosám info,abych byl chytřejší a mohl sem házet taky data a různé info a nepoustoval sem jen fotky.

 

Hele, v pohodě... Já musím říct, že třeba tvoje postování opět probudilo můj zájem o "mechanick digitálky" :) Nějaké pěné s červeným nebo vínovým ciferníkem... a tohle tvoje digitálněanalogické víření? No je to pěkné... přiznám se, že díky tomu tady jsem uviděl i pár kousků které bych si vzal i já :) Samozřejmě, že ty Manhattany jsou asi to nejlepší :)

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, v pohodě... Já musím říct, že třeba tvoje postování opět probudilo můj zájem o "mechanick digitálky" :) Nějaké pěné s červeným nebo vínovým ciferníkem... a tohle tvoje digitálněanalogické víření? No je to pěkné... přiznám se, že díky tomu tady jsem uviděl i pár kousků které bych si vzal i já :) Samozřejmě, že ty Manhattany jsou asi to nejlepší :)

 

 

Se jich teď docela dost vyrojilo na ebayi-těch mechanických....a v NOS,nebo velmi zachovalém stavu.

A souhlas...Manhattany,Senatory,Omegy "Montreal" je asi to nej........ale zase, sehnat třeba zachovalé Pulsary,to je celkem kumšt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...